Back To Top

Diğer Bilim Haberleri

Güney Amerika\'da 52 milyon yıllık meyve fosili
Güney Amerika'da 52 milyon yıllık meyve fosili Güney Amerika'nın Patagonya bölgesinde 52 milyon yaşında olduğu tahmin edilen bir yer kirazı fosili bulundu..
CES 2017\'de şaşırtan ürünler: Akıllı bebek bezi, horlamayı kesen yatak, metalden çıktı alan yazıcı
CES 2017'de şaşırtan ürünler: Akıllı bebek bezi, horlamayı kesen yatak, metalden çıktı alan yazıcı Dünyanın en büyük bilişim ve teknoloji fuarı CES 2017 kapılarını basın mensuplarına açtı. Karar.com teknoloji editörü Ahmet Usta, Consumer Electronics Show'da....
Vine resmen kapanıyor! İşte o tarih
Vine resmen kapanıyor! İşte o tarih Yıllarca milyonlarca kısa videoya ev sahipliği yapan ve kendi fenomenlerini yaratan Vine'ın son kullanma tarihi belli oldu. 17 Ocak itibariyle artık bu uygulama....
LG’den birbirinden ilginç 4 robot
LG’den birbirinden ilginç 4 robot LG, CES 2017 kapsamında yeni robot modellerini tanıttı. Robotlar çok akıllı; konuşup mesajlaşıyor, hatta temizlik yapıp çim bile biçiyor..
İnsansı robot asistan Moro ile tanışın
İnsansı robot asistan Moro ile tanışın Laboratuvar ve okullar için geliştirilen insansı robot Moro sizi anlıyor, kalemden ağır tüpe kadar her şeyi tutabiliyor. CES 2017'nin yıldızlarından....
Balık tutma robotu PowerRay | CES 2017
Balık tutma robotu PowerRay | CES 2017 CES 2017’deki en ilginç yeniliklerden biri de 30 metreye kadar derinlikte çalışabilen balık tutma robotu PowerRay..
Gelecekten gelen otomobil: Chrysler Portal
Gelecekten gelen otomobil: Chrysler Portal Size geleceğe hızlı bir yolculuk vaat eden, yüz tanıma özellikli ve tamamen elektrikli Chrysler Portal ile tanışın..
Dinozorların yumurtadan 3 ila 6 ayda çıktığı belirlendi
Dinozorların yumurtadan 3 ila 6 ayda çıktığı belirlendi Bilim adamları, dinozorların yumurtadan 3 ila 6 ayda çıktığını tespit etti. Günümüzde yaşayan en iri kuş olan deve kuşunun yumurtadan çıkması 42 gün sürüyor..
İngiliz maceracı Hempleman-Adams\'dan iklim değişikliği uyarısı
İngiliz maceracı Hempleman-Adams'dan iklim değişikliği uyarısı İngiliz maceraperest David Hempleman-Adams, buzullardaki erimenin tehlikeli düzeye ulaştığı uyarısında bulunarak, politikacıları acil önlem almaya çağırdı..
Çinliler haftada 20 milyon sivrisinek üretiyor
Çinliler haftada 20 milyon sivrisinek üretiyor Çinliler bunu da yaptı.
Çok daha akıllı robotlar CES 2017’ye geliyor
Çok daha akıllı robotlar CES 2017’ye geliyor Yapay zeka alanındaki gelişmelerin son örnekleri CES 2017’de görücüye çıkacak robotlarla sergilenecek..
Yeni yıl \
Yeni yıl "gökyüzü şöleni"yle başlıyor Yeni yılın ilk haftasında geceleri "Quadrantidler" adı verilen gök taşı yağmuru ile "gökyüzü şöleni" yaşanacak..
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN