Back To Top

Diğer Bilim Haberleri

Yeni keşfedilen bir güve türüne Trump\'ın adı verildi
Yeni keşfedilen bir güve türüne Trump'ın adı verildi Yeni keşfedilen bir güve türüne ABD'nin 45. Başkanı seçilen Donald Trump'ın adı verildi..
Küresel ısınma \'kartpostallık\' günlere son verebilir
Küresel ısınma 'kartpostallık' günlere son verebilir Bilim insanları, gelecekte 'kartpostallık' olacak kadar güzel günlerin sayısının azalabileceğini bildirdi. Hava daha düşük nemli, az miktarda yağışlı olacak..
Dünyanın en şeffaf canlıları
Dünyanın en şeffaf canlıları .
Hayata dönüşte uzun bekleyiş
Hayata dönüşte uzun bekleyiş Dr. James Bedford, 12 Ocak 1967’de böbrek kanserinin tedaviye cevap vermemesi üzerine ‘dondurma’ kararı aldı. Bu kararıyla dünyanın bedeni cryo tüpü içerisinde....
Airbus uçan araba için tarih verdi
Airbus uçan araba için tarih verdi .
Şaşırtıcı keşif: Evrende en az 2 trilyon galaksi var
Şaşırtıcı keşif: Evrende en az 2 trilyon galaksi var Gök bilimcilerden ezber bozan araştırma... Buna göre, gözlenebilir evrende en az 2 trilyon galaksi var..
Akvaryumdaki köpek balığı eşeysiz üredi
Akvaryumdaki köpek balığı eşeysiz üredi Avustralya'nın Queensland eyaletinde bir akvaryumda yaşayan leopar cinsi köpek balığının çiftleşmeden ürediği bildirildi. Bu gelişmenin 'nesli tükenmekte olan canlılar....
Moon Xpress, Ay\'a uzay aracı indirmesi için gerekli fonu buldu
Moon Xpress, Ay'a uzay aracı indirmesi için gerekli fonu buldu Google'ın Lunar Xprize yarışmasına katılan Cape Canaveral'da bulunan teknoloji şirketi Moon Express'in kurucu ortağı ve üst yöneticisi Bob Richards Ay'a uzay aracı....
TSK\'nın ilk milli eğitim uçağı Hürkuş C devreye giriyor
TSK'nın ilk milli eğitim uçağı Hürkuş C devreye giriyor Yerli eğitim uçağı ‘Hürkuş-C’, Milli Savunma Bakanı Fikri Işık tarafından incelendi. 2017’de TSK envanterine girmesi beklenen Hürkuş-C, Türk mühendisleri tarafından....
ShapeScale: Vücudunuzun üç boyutlu tarıyor analizi cep telefonuna gönderiyor (Video)  | CES 2017
ShapeScale: Vücudunuzun üç boyutlu tarıyor analizi cep telefonuna gönderiyor (Video) | CES 2017 CES 2017'de tanıtılan bir cihaz tüm vücudunuzu üç boyutlu tarıyor. Taramakla kalmıyor en ince detayına kadar analiz edip size durum ve değişim hakkında bilgi veriyor..
Elektronik baskılı devre robotu - CES 2017
Elektronik baskılı devre robotu - CES 2017 Pek çok amatör elektronikçinin ilgisini çekecek bu ürün hem baskılı devre üretiyor hem de bu kartlara elektronik bileşenleri yerleştiriyor..
Bu ürünle rüyalarınızı yönetmek mümkün - CES 2017
Bu ürünle rüyalarınızı yönetmek mümkün - CES 2017 CES 2017'de yer alan bir ürün oldukça ilginç bir iddiaya sahip. Elektromanyetik beyin dalgalarını ölçen cihaz sizi uyandırmadan rüyada olduğunuzu size bildiriyor..
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN