Back To Top

Diğer CES Haberleri

Cildi güzelleştiren Samsung S Skin ile tanışın
Cildi güzelleştiren Samsung S Skin ile tanışın Cildi analiz eden, sorunları keşfedip tedavi uygulayan bu ilginç sağlık aygıtı, Samsung tarafından geliştirildi ve oldukça iddialı....
Akıllı tost makinesi Griffin Toaster ile tanışın
Akıllı tost makinesi Griffin Toaster ile tanışın Ekmek kızartılırken akıllı telefondan bildirim almak? Evet CES 2017 kapsamında duyurulan Griffin Toaster ile bu da mümkün….
Beyaz renkli Xiaomi Mi MIX iddialı geldi
Beyaz renkli Xiaomi Mi MIX iddialı geldi Xiaomi, tüm zamanların en büyük ekranlı akıllı telefonlarından Mi MIX modelinin yeni versiyonunu CES 2017’de lanse etti..
Artırılmış gerçeklikte yeni boyut: Asus ZenFone AR
Artırılmış gerçeklikte yeni boyut: Asus ZenFone AR Hem AR, hem VR özellikli ilk Android işletim sistemli akıllı telefon olan Asus ZenFone AR özellikleri açıklandı..
Whirlpool Zera Food Recycler çöpü gübreye dönüştürüyor
Whirlpool Zera Food Recycler çöpü gübreye dönüştürüyor CES 2017’nin en inovatif ürünlerinden biri de Whirlpool Zera Food Recycler. Bu çöp kutusu görünümlü teknolojik eşya, atıkları gübreye dönüştürüyor..
Atılan çöpe göre alışveriş listesi düzenleyen cihaz
Atılan çöpe göre alışveriş listesi düzenleyen cihaz Çöpe atılanların barkodlarından yola çıkacak alışveriş listesi oluşturan GeniCan adlı cihaz, CES 2017’nin öne çıkanları arasında yer aldı..
Panasonic\'ten sizi dinleyip konuşabilen robot projektör
Panasonic'ten sizi dinleyip konuşabilen robot projektör Panasonic, CES 2017 kapsamında sunduğu robot projektör ile dikkat çekti. Bu projektör sizi dinliyor, üstelik konuşuyor....
Tohum koruyucu sensör geliştirildi
Tohum koruyucu sensör geliştirildi Tohum bozulmalarının önüne geçmeyi amaçlayan Illinois Üniversitesi öğrencileri, verimliliğin korunmasına yönelik sensör geliştirdi..
Araziye uygun tekerlekli sandalye Whill Model M
Araziye uygun tekerlekli sandalye Whill Model M Whill tarafından CES 2017 kapsamında tanıtılan elektrikli tekerlekli sandalyenin önceliği zorlu doğa koşulları, engeller ve rampalar..
Düşme ihtimaline karşı bildirim gönderen baston geliştirildi
Düşme ihtimaline karşı bildirim gönderen baston geliştirildi Bu akıllı baston, kullanıcı hareketlerini analiz edip sorun söz konusu olduğunda akıllı telefona uyarı gönderiyor..
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN