Back To Top

Diğer Donanım Haberleri

2017\'nin il ayında en çok satan otomobiller
2017'nin il ayında en çok satan otomobiller Otomotiv Distribütörleri Derneği'nin verilerine göre Türkiye Otomotiv pazarında 2017 yılı Ocak ayında bir önceki yılın aynı dönemine göre Otomobil ve Hafif Ticari Araç....
Selfie’nin Geleceği: Fotoğraftan daha fazlası
Selfie’nin Geleceği: Fotoğraftan daha fazlası Yeni yapılan araştırmaya göre, tüketiciler ‘selfie’leri’ bankacılık, alışveriş, sağlık hizmetleri ve daha birçok alanda bir araç olarak kullanmaya hazır..
Logitech Türkiye Ülke Müdürü Mustafa Uyar röportajı
Logitech Türkiye Ülke Müdürü Mustafa Uyar röportajı CES 2017'de ziyaret ettiğimiz Logitech standında bizlere eşlik eden Logitech Türkiye Ülke Müdürü Mustafa Uyar ile gelişmeleri konuştuk..
Logitech Saitek oyun kontrollerine yakın bakış
Logitech Saitek oyun kontrollerine yakın bakış Logitech'in geçtiğimiz sene gelişmiş oyun kontrolleri üreten Saitek firmasını satın almıştı. Özellikle X serisi uçuş kontrolleri ile dikkat çeken Logitech Saitek....
Logitech Jaybird X3 Bluetooth kulaklık yakın bakış
Logitech Jaybird X3 Bluetooth kulaklık yakın bakış Logitech geçtiğimiz yıl özellikle sporculara yönelik ürünleri ile tanınan Jaybird firmasını satın aldı. Biz de CES 2017'de Logitech Jaybird X3 kulaklığa yakından baktık..
Logitech Jaybird Freedom Bluetooth kulaklık yakın bakış
Logitech Jaybird Freedom Bluetooth kulaklık yakın bakış Logitech geçtiğimiz yıl özellikle sporculara yönelik ürünleri ile tanınan Jaybird firmasını satın aldı. Biz de CES 2017'de Logitech Jaybird Freedom kulaklığa yakından....
Krep yazıcısı ile tanışın (Video) | CES 2017
Krep yazıcısı ile tanışın (Video) | CES 2017 CES 2017'de karşımıza çıkan bu ürün dilediğiniz şekle sahip krep yazdırmanızı sağlıyor..
Kıyafet katlama robotu (Video) | CES 2017
Kıyafet katlama robotu (Video) | CES 2017 Bu robot saniyeler içinde kıyafetleri katlayıp istifliyor. Detaylar CES 2017'de çektiğimiz videoda..
ShapeScale: Vücudunuzun üç boyutlu tarıyor analizi cep telefonuna gönderiyor (Video)  | CES 2017
ShapeScale: Vücudunuzun üç boyutlu tarıyor analizi cep telefonuna gönderiyor (Video) | CES 2017 CES 2017'de tanıtılan bir cihaz tüm vücudunuzu üç boyutlu tarıyor. Taramakla kalmıyor en ince detayına kadar analiz edip size durum ve değişim hakkında bilgi veriyor..
Elektronik baskılı devre robotu - CES 2017
Elektronik baskılı devre robotu - CES 2017 Pek çok amatör elektronikçinin ilgisini çekecek bu ürün hem baskılı devre üretiyor hem de bu kartlara elektronik bileşenleri yerleştiriyor..
Evcil hayvanlar için akıllı tasma - CES 2017
Evcil hayvanlar için akıllı tasma - CES 2017 Scollar firmasının CES 2017'de tanıttığı akıllı tasma gerek evcil hayvanınız gerekse sizin için pek çok kolaylık sağlıyor..
Dokunma duyunuza hitap eden ekran teknolojisi - CES 2017
Dokunma duyunuza hitap eden ekran teknolojisi - CES 2017 CES 2017'de geliştirdiği teknolojiyi sergileyen Tanvas isimli firma ekran teknolojisinde devrim yapabilir. Dokunduğunuz görüntüleri hissedebiliyorsunuz..
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN