Back To Top

Diğer Donanım Haberleri

Logitech Saitek oyun kontrollerine yakın bakış
Logitech Saitek oyun kontrollerine yakın bakış Logitech'in geçtiğimiz sene gelişmiş oyun kontrolleri üreten Saitek firmasını satın almıştı. Özellikle X serisi uçuş kontrolleri ile dikkat çeken Logitech Saitek....
Logitech Jaybird X3 Bluetooth kulaklık yakın bakış
Logitech Jaybird X3 Bluetooth kulaklık yakın bakış Logitech geçtiğimiz yıl özellikle sporculara yönelik ürünleri ile tanınan Jaybird firmasını satın aldı. Biz de CES 2017'de Logitech Jaybird X3 kulaklığa yakından baktık..
Logitech Jaybird Freedom Bluetooth kulaklık yakın bakış
Logitech Jaybird Freedom Bluetooth kulaklık yakın bakış Logitech geçtiğimiz yıl özellikle sporculara yönelik ürünleri ile tanınan Jaybird firmasını satın aldı. Biz de CES 2017'de Logitech Jaybird Freedom kulaklığa yakından....
Dokunma duyunuza hitap eden ekran teknolojisi - CES 2017
Dokunma duyunuza hitap eden ekran teknolojisi - CES 2017 CES 2017'de geliştirdiği teknolojiyi sergileyen Tanvas isimli firma ekran teknolojisinde devrim yapabilir. Dokunduğunuz görüntüleri hissedebiliyorsunuz..
Hanımlara müjde! Karşınızda Akıllı Tava - CES 2017
Hanımlara müjde! Karşınızda Akıllı Tava - CES 2017 Bu yemek az pişmiş, çok pişmiş şikayetleri son buluyor. Akıllı tava size neyi ne kadar pişirmeniz gerektiğini söylüyor..
Bu ürünle rüyalarınızı yönetmek mümkün - CES 2017
Bu ürünle rüyalarınızı yönetmek mümkün - CES 2017 CES 2017'de yer alan bir ürün oldukça ilginç bir iddiaya sahip. Elektromanyetik beyin dalgalarını ölçen cihaz sizi uyandırmadan rüyada olduğunuzu size bildiriyor..
Yüksek ses kavgasına son: Bu hapörleri sadece siz duyuyorsunuz - CES 2017
Yüksek ses kavgasına son: Bu hapörleri sadece siz duyuyorsunuz - CES 2017 CES 2017'de bir Fransız firmasının sergilediği ilginç hoparlör sesi sadece belirli bir noktaya odaklamayı başarıyor. Yüksek ses yüzünden çıkan kavgalar son buluyor..
CES 2017\'nin ilginç teknolojileri: Ekranlı Kolye, Akıllı Şemsiye ve Ucuz 3D Yazıcı
CES 2017'nin ilginç teknolojileri: Ekranlı Kolye, Akıllı Şemsiye ve Ucuz 3D Yazıcı CES 2017'deki ilginç teknolojileri sizler için bir araya getirdik..
NATUFIA: Evinde sera kurmak isteyenler için özel çözüm
NATUFIA: Evinde sera kurmak isteyenler için özel çözüm CES 2017'de görücüye çıkan NATUFIA firmasına ait çözüm; bir bozdolabı boyutunda sera çözümü sunuyor. Evinde bitki yetiştirmek isteyenler için..
Türk girişimciden akıllı fotoğraf arşivi: Monument
Türk girişimciden akıllı fotoğraf arşivi: Monument CES 2017'de girişimcilere özel Eureka Park'a katılan sınırlı sayıdaki Türk girişimcilerden birisi olan Ercan Erciyes ve ekibinin geliştirdiği Monument fotoğraflar için....
Denizaltı robotu ile su altını 4K çözünürlükte keşfedin
Denizaltı robotu ile su altını 4K çözünürlükte keşfedin CES 2017'de karşımıza çıkan buir robot su altında uzaktan kumanda ile kontrol edilebiliyor. Üstelik üzerindeki 4K kamerası ile tüm görüntüleri aktarıyor..
CES 2017\'de bir Türk firması: Toyji
CES 2017'de bir Türk firması: Toyji CES 2017'de yer alan ve sadece girişimlere özel Eureka Park içinde yer alan Türk firması Toyji, küçük çocuklar için teknolojiyle eğitimi birleştiren oyuncaklar üretiyor..
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN