Back To Top

Diğer Donanım Haberleri

Dokunma duyunuza hitap eden ekran teknolojisi - CES 2017
Dokunma duyunuza hitap eden ekran teknolojisi - CES 2017 CES 2017'de geliştirdiği teknolojiyi sergileyen Tanvas isimli firma ekran teknolojisinde devrim yapabilir. Dokunduğunuz görüntüleri hissedebiliyorsunuz..
NATUFIA: Evinde sera kurmak isteyenler için özel çözüm
NATUFIA: Evinde sera kurmak isteyenler için özel çözüm CES 2017'de görücüye çıkan NATUFIA firmasına ait çözüm; bir bozdolabı boyutunda sera çözümü sunuyor. Evinde bitki yetiştirmek isteyenler için..
Türk girişimciden akıllı fotoğraf arşivi: Monument
Türk girişimciden akıllı fotoğraf arşivi: Monument CES 2017'de girişimcilere özel Eureka Park'a katılan sınırlı sayıdaki Türk girişimcilerden birisi olan Ercan Erciyes ve ekibinin geliştirdiği Monument fotoğraflar için....
CES 2017\'de bir Türk firması: Toyji
CES 2017'de bir Türk firması: Toyji CES 2017'de yer alan ve sadece girişimlere özel Eureka Park içinde yer alan Türk firması Toyji, küçük çocuklar için teknolojiyle eğitimi birleştiren oyuncaklar üretiyor..
iPhone’a özel flaş kılıfı geliştirildi
iPhone’a özel flaş kılıfı geliştirildi CES 2017’nin en ilginç akıllı telefon kılıfı şüphesiz Lumee Duo. Bu kılıf, telefonu korumanın yanı sıra loş ortamda daha net fotoğrafları mümkün kılıyor..
Amplifikatörlü 700 dolarlık kulaklık Blue Ella
Amplifikatörlü 700 dolarlık kulaklık Blue Ella Blue markasının CES 2017’de tanıtılan yeni – mega pahalı- kulaklıkları, yüksek segmentli teknolojileri ile son derece çarpıcı..
Akıllı diş fırçası Oral-B Genius 8000 tanıtıldı
Akıllı diş fırçası Oral-B Genius 8000 tanıtıldı CES 2017 kapsamında görücüye çıkan sağlık odaklı teknoloji aygıtlarından biri de akıllı diş fırçası Oral-B Genius 8000 oldu..
Akıllı tost makinesi Griffin Toaster ile tanışın
Akıllı tost makinesi Griffin Toaster ile tanışın Ekmek kızartılırken akıllı telefondan bildirim almak? Evet CES 2017 kapsamında duyurulan Griffin Toaster ile bu da mümkün….
Artırılmış gerçeklikte yeni boyut: Asus ZenFone AR
Artırılmış gerçeklikte yeni boyut: Asus ZenFone AR Hem AR, hem VR özellikli ilk Android işletim sistemli akıllı telefon olan Asus ZenFone AR özellikleri açıklandı..
Panasonic\'ten sizi dinleyip konuşabilen robot projektör
Panasonic'ten sizi dinleyip konuşabilen robot projektör Panasonic, CES 2017 kapsamında sunduğu robot projektör ile dikkat çekti. Bu projektör sizi dinliyor, üstelik konuşuyor....
3D baskılı seramikler yolda
3D baskılı seramikler yolda Daha önce gerçekleştirilemeyen 3D baskı ile seramik ve metal üretiminin 2017 için söz konusu olduğu belirtiliyor..
Şarjı 21 saat dayanan LG Gram 14 (2017) ile tanışın
Şarjı 21 saat dayanan LG Gram 14 (2017) ile tanışın Bir dizüstü bilgisayar için ideal şarj dayanıklılığı kaç saat? 3 mü, yoksa 7 mi? LG Gram 14 (2017), 21 saat diyor! İşte detaylar….
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN