Back To Top

Diğer Donanım Haberleri

Logitech Jaybird X3 Bluetooth kulaklık yakın bakış
Logitech Jaybird X3 Bluetooth kulaklık yakın bakış Logitech geçtiğimiz yıl özellikle sporculara yönelik ürünleri ile tanınan Jaybird firmasını satın aldı. Biz de CES 2017'de Logitech Jaybird X3 kulaklığa yakından baktık..
Logitech Jaybird Freedom Bluetooth kulaklık yakın bakış
Logitech Jaybird Freedom Bluetooth kulaklık yakın bakış Logitech geçtiğimiz yıl özellikle sporculara yönelik ürünleri ile tanınan Jaybird firmasını satın aldı. Biz de CES 2017'de Logitech Jaybird Freedom kulaklığa yakından....
Dokunma duyunuza hitap eden ekran teknolojisi - CES 2017
Dokunma duyunuza hitap eden ekran teknolojisi - CES 2017 CES 2017'de geliştirdiği teknolojiyi sergileyen Tanvas isimli firma ekran teknolojisinde devrim yapabilir. Dokunduğunuz görüntüleri hissedebiliyorsunuz..
NATUFIA: Evinde sera kurmak isteyenler için özel çözüm
NATUFIA: Evinde sera kurmak isteyenler için özel çözüm CES 2017'de görücüye çıkan NATUFIA firmasına ait çözüm; bir bozdolabı boyutunda sera çözümü sunuyor. Evinde bitki yetiştirmek isteyenler için..
Türk girişimciden akıllı fotoğraf arşivi: Monument
Türk girişimciden akıllı fotoğraf arşivi: Monument CES 2017'de girişimcilere özel Eureka Park'a katılan sınırlı sayıdaki Türk girişimcilerden birisi olan Ercan Erciyes ve ekibinin geliştirdiği Monument fotoğraflar için....
CES 2017\'de bir Türk firması: Toyji
CES 2017'de bir Türk firması: Toyji CES 2017'de yer alan ve sadece girişimlere özel Eureka Park içinde yer alan Türk firması Toyji, küçük çocuklar için teknolojiyle eğitimi birleştiren oyuncaklar üretiyor..
Lamba görünümlü projeksiyon cihazı - BEAM
Lamba görünümlü projeksiyon cihazı - BEAM CES 2017'de karşımıza çıkan BEAM isimli ürün bir lamba gibi görünüyor ama aslında kablosuz bir projeksiyon cihazı..
Kağıt uçağa motor taktılar - POWERUP FPV
Kağıt uçağa motor taktılar - POWERUP FPV Karşınızda dünyanın ilk uzaktan kumandalı, kameralı, kağıt uçak motoru. CES 2017 bünyesindeki Eureka Park çatısı altında karşılaştığımız bu ilginç ürünü sizin için....
iPhone’a özel flaş kılıfı geliştirildi
iPhone’a özel flaş kılıfı geliştirildi CES 2017’nin en ilginç akıllı telefon kılıfı şüphesiz Lumee Duo. Bu kılıf, telefonu korumanın yanı sıra loş ortamda daha net fotoğrafları mümkün kılıyor..
Fotoğrafçılar için pratik bilgiler
Fotoğrafçılar için pratik bilgiler Fotoğraf meraklılarını yakından ilgilendiren bu pratik 8 bilgi işinizi çok kolaylaştıracak..
Amplifikatörlü 700 dolarlık kulaklık Blue Ella
Amplifikatörlü 700 dolarlık kulaklık Blue Ella Blue markasının CES 2017’de tanıtılan yeni – mega pahalı- kulaklıkları, yüksek segmentli teknolojileri ile son derece çarpıcı..
Akıllı diş fırçası Oral-B Genius 8000 tanıtıldı
Akıllı diş fırçası Oral-B Genius 8000 tanıtıldı CES 2017 kapsamında görücüye çıkan sağlık odaklı teknoloji aygıtlarından biri de akıllı diş fırçası Oral-B Genius 8000 oldu..
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN