Back To Top

Diğer İnternet Haberleri

Google\'ın gizli projesi deşifre oldu
Google'ın gizli projesi deşifre oldu Kullanıcıları şaşırtacak.
WhatsApp yeni güncelleme için kolları sıvadı
WhatsApp yeni güncelleme için kolları sıvadı WhatsApp yeni güncelleme için kolları sıvadı.
Sony, Xperia XZ Premium, Xperia XZs, Xperia XA1 ve XA1 Ultra akıllı telefon
modellerini tanıttı
Sony, Xperia XZ Premium, Xperia XZs, Xperia XA1 ve XA1 Ultra akıllı telefon modellerini tanıttı Tamamen yeni dört Xperia akıllı telefon; Amiral gemisi Xperia, XZ Premium, Xperia XZs ve süper orta sınıf Xperia XA1 ve XA1 Ultra.
Boğaziçi Üniversitesi\'nin en \'akıllı\' dersi: Nesnelerin interneti
Boğaziçi Üniversitesi'nin en 'akıllı' dersi: Nesnelerin interneti Cihazların birbiriyle haberleşmesini sağlayan ve 2020’de 4 milyar insanın hayatına dokunacak olan ‘Nesnelerin İnterneti’ Boğaziçi Üniversitesi’nde ders oldu..
Verizon, Yahoo`yu satın alıyor
Verizon, Yahoo`yu satın alıyor ABD`li iletişim devi Verizon`un internet hizmetleri şirketi Yahoo`yu 350 milyon dolar ucuza satın alacağı duyuruldu. Geçen yıl 4,83 milyar dolar olan teklif,....
İnternet 2020\'de dünya nüfusunun yüzde 60\'ına ulaşacak
İnternet 2020'de dünya nüfusunun yüzde 60'ına ulaşacak 'Dijital devrim' olarak adlandırılan interneti kullanan kişi sayısının 2020 yılında dünya nüfusunun yüzde 60'ına ulaşması bekleniyor..
Google Apple\'ı geçerek dünyanın en değerli markası oldu
Google Apple'ı geçerek dünyanın en değerli markası oldu Arama motoru Google'ın dünyanın en değerli markaları listesinde teknoloji devi Apple'ı geride bırakarak zirveye yerleşti ve reklam gelirlerin de ciddi oranda artış....
Facebook\'un kar ve geliri arttı, Zuckerberg\'in serveti katlandı
Facebook'un kar ve geliri arttı, Zuckerberg'in serveti katlandı Facebook, 2016'nın dördüncü çeyreğine ilişkin bilançosunu açıkladı. Kullanıcı sayısını da artıran Facebook, 2016 sonunda net karının ve gelirinin yükseldiğini....
Selfie’nin Geleceği: Fotoğraftan daha fazlası
Selfie’nin Geleceği: Fotoğraftan daha fazlası Yeni yapılan araştırmaya göre, tüketiciler ‘selfie’leri’ bankacılık, alışveriş, sağlık hizmetleri ve daha birçok alanda bir araç olarak kullanmaya hazır..
Çin\'de akıllı telefonlar cüzdanın yerini alıyor
Çin'de akıllı telefonlar cüzdanın yerini alıyor Çin'de cüzdan devri kapanıyor. Zira ülkede her üç kişiden biri alışveriş, ödeme ve para transferlerini, cep telefonu üzerinden mobil ödeme yöntemiyle yapıyor..
Logitech Türkiye Ülke Müdürü Mustafa Uyar röportajı
Logitech Türkiye Ülke Müdürü Mustafa Uyar röportajı CES 2017'de ziyaret ettiğimiz Logitech standında bizlere eşlik eden Logitech Türkiye Ülke Müdürü Mustafa Uyar ile gelişmeleri konuştuk..
Dünya genelinde Facebook’a erişim sıkıntısı | Facebook\'a neden girilmiyor? Teknoloji haberleri
Dünya genelinde Facebook’a erişim sıkıntısı | Facebook'a neden girilmiyor? Teknoloji haberleri Dünya genelinde çok sayıda kullanıcı, Facebook’a erişimde sıkıntı yaşıyor..
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN