Back To Top

Diğer İnternet Haberleri

Ultra hızlı internet için geri sayım başladı
Ultra hızlı internet için geri sayım başladı Brown Üniversitesi tarafından yapılan açıklamada, ultra hızlı wi-fi için geri sayıma başlandığı açıklandı..
Van Gogh\'un ünlü eserleri Faceook\'ta sergilenecek
Van Gogh'un ünlü eserleri Faceook'ta sergilenecek Dünyaca ünlü ressam Vincent Van Gogh'un resimleri Facebook'taki "Sunflowers 360"da sergilenecek..
Emniyetten \
Emniyetten "e-hırsızlık" uyarısı Emniyet Genel Müdürlüğü Siber Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı, "e-hırsızlık" ve "e-güvenlik" broşürleri hazırladı..
Facebook televizyona savaş açtı
Facebook televizyona savaş açtı Facebook, yeni programıyla televizyon, Netflix ve Amazon Prime gibi medya yayın hizmetleri veren şirketlere rakip oluyor..
Facebook televizyona savaş açtı: Canlı yayın ve \'seç-izle\' özelliği geliyor
Facebook televizyona savaş açtı: Canlı yayın ve 'seç-izle' özelliği geliyor Ayda 2 milyar aktif kullanıcısı olan ABD merkezli sosyal medya devi Facebook, çok yakında kullanıcılara internet üzerinden canlı yayın ve 'seç-izle' özelliklerini....
İnternette kota kalkarsa şirketler zam yapar
İnternette kota kalkarsa şirketler zam yapar Ev interneti aboneliğinde kota kısıtlaması 2018’de sona eriyor. Düzenlemenin işletmelere ağır mali yük getireceğini savunan sektör temsilcileri, “Tüketiciye olumsuz....
Google\'da eğlenmenin bin bir yolu
Google'da eğlenmenin bin bir yolu Google'da eğlenmenin bin bir yolu.
Bilişim sektöründe \'aracısız reklam\' dönemi Theadx başlatacak
Bilişim sektöründe 'aracısız reklam' dönemi Theadx başlatacak Uludağ Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi'nde faaliyetini sürdüren Türkticaret.net, 15 kişilik ekiple, internette aracısız reklam dönemini başlatacak yazılıma....
İnternet televizyonu üçe katladı
İnternet televizyonu üçe katladı İngiltere merkezli global sosyal medya ajansının araştırmasında, 2017 yılı Türkiye rakamlarına göre aktif internet kullanıcısı sayısının 48 milyon kişi olduğu ve....
Dünyada en hızlı internete sahip ülkeler
Dünyada en hızlı internete sahip ülkeler Dünyada kullanıcılarına en hızlı İnterneti sunan ülkeler hangileri?.
Dünyada en hızlı internete sahip ülkeler hangileri?
Dünyada en hızlı internete sahip ülkeler hangileri? Dünyada kullanıcılarına en hızlı interneti sunan ülkeler hangileri?.
Facebook ikinci çeyrek karını yüzde 70 arttırdı
Facebook ikinci çeyrek karını yüzde 70 arttırdı Facebook’un karı 2017 yılının ikinci çeyreğinde geçen senenin aynı dönemine göre yüzde 70 arttı..
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN