Back To Top

Diğer Mobil Haberleri

WhatsApp 3 yeni özelliği ile daha kullanışlı oldu
WhatsApp 3 yeni özelliği ile daha kullanışlı oldu 3 yeni özellik.
Instagram canlı yayın özelliğini Türkiye\'de kullanıma açtı
Instagram canlı yayın özelliğini Türkiye'de kullanıma açtı Rekabet kızışıyor.
Samsung Galaxy Note 7\'yi arızalı bataryalar yakmış
Samsung Galaxy Note 7'yi arızalı bataryalar yakmış Samsung, Galaxy Note 7 akıllı telefon modelinde görülen aşırı ısınma ve patlamanın arızalı bataryalardan kaynaklandığını duyurdu. Samsung, piyasadaki 3 milyon cihazın....
iPhone kehanetçisinden yeni model tahminleri
iPhone kehanetçisinden yeni model tahminleri .
Çocuklar bu robot teknolojileri ile eğitim alıyor
Çocuklar bu robot teknolojileri ile eğitim alıyor CES 2017 bünyesinde tanıtılan çeşitli robotlar özellikle çocukların programlama öğrenmesi için geliştirilmiş ürünler olarak karşımıza çıktı. İşte o robotlar ve....
Bebekler için teknoloji (Video) | CES 2017
Bebekler için teknoloji (Video) | CES 2017 CES 2017 bünyesinde yer alan bebek teknolojileri bölümünde anneler ve bebekleri için hayatı kolaylaştıracak ve güzelleştirecek pek çok ürünle karşılaştık. İşte o....
Logitech Türkiye Ülke Müdürü Mustafa Uyar röportajı
Logitech Türkiye Ülke Müdürü Mustafa Uyar röportajı CES 2017'de ziyaret ettiğimiz Logitech standında bizlere eşlik eden Logitech Türkiye Ülke Müdürü Mustafa Uyar ile gelişmeleri konuştuk..
Logitech Jaybird X3 Bluetooth kulaklık yakın bakış
Logitech Jaybird X3 Bluetooth kulaklık yakın bakış Logitech geçtiğimiz yıl özellikle sporculara yönelik ürünleri ile tanınan Jaybird firmasını satın aldı. Biz de CES 2017'de Logitech Jaybird X3 kulaklığa yakından baktık..
Logitech Jaybird Freedom Bluetooth kulaklık yakın bakış
Logitech Jaybird Freedom Bluetooth kulaklık yakın bakış Logitech geçtiğimiz yıl özellikle sporculara yönelik ürünleri ile tanınan Jaybird firmasını satın aldı. Biz de CES 2017'de Logitech Jaybird Freedom kulaklığa yakından....
Evcil hayvanlar için akıllı tasma - CES 2017
Evcil hayvanlar için akıllı tasma - CES 2017 Scollar firmasının CES 2017'de tanıttığı akıllı tasma gerek evcil hayvanınız gerekse sizin için pek çok kolaylık sağlıyor..
Dokunma duyunuza hitap eden ekran teknolojisi - CES 2017
Dokunma duyunuza hitap eden ekran teknolojisi - CES 2017 CES 2017'de geliştirdiği teknolojiyi sergileyen Tanvas isimli firma ekran teknolojisinde devrim yapabilir. Dokunduğunuz görüntüleri hissedebiliyorsunuz..
Sonunda kemerler de akıllandı: Dünyanın ilk akıllı kemeri: WELT
Sonunda kemerler de akıllandı: Dünyanın ilk akıllı kemeri: WELT Bir tek kemerler akıllanmamıştı. O da oldu. Bu kemerin marifetleri çekici elbette 20 günde bir şarj etmeniz gerekecek..
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN