Back To Top

Diğer Mobil Haberleri

Cep telefonu ekranı en çok ilk 10- 15 günde kırılıyor
Cep telefonu ekranı en çok ilk 10- 15 günde kırılıyor Cep telefonu şirketlerinden Huawei'nin Türkiye Tüketici Ürün Grubu Pazarlama Direktörü Cem Sezer, müşteri el alışkanlığının eski telefonuna göre olduğu için en çok....
Samsung kapaklı telefon hazırlığında
Samsung kapaklı telefon hazırlığında Samsung, yeni modelini oldukça yüksek donanımıyla klasik akıllı telefonların amiral gemileriyle yarışır olarak ortaya çıkarıyor..
Samsung\'dan çift ekran sürprizi
Samsung'dan çift ekran sürprizi Samsung'un yeni telefonu sızdırıldı.
Çinliler mobil ödeme ile nakitsiz hayat yaşıyor
Çinliler mobil ödeme ile nakitsiz hayat yaşıyor Çin'de vatandaşları yüzde 84'ü, mobil ödeme yöntemi sayesinde yanına nakit para almadan sokağa çıkmak konusunda kendini "rahat" hissediyor..
iPhone 8\'in piyasaya sürülme tarihi değişti
iPhone 8'in piyasaya sürülme tarihi değişti Üretimi başlamadı, gecikecek.
Vestel ‘Venus’ün en akıllısı bin 499 liradan satışta
Vestel ‘Venus’ün en akıllısı bin 499 liradan satışta Vestel’in akıllı telefon serisinin en üst modeli Venus Z10, bin 499 liradan satışa sunuldu..
Sorunlar ortadan kalkacak
Sorunlar ortadan kalkacak Apple'ın üzerinde çalıştığı iOS 11 pek çok iPhone kullanıcısının beğenisini kazanacak bir düzeltmeye ev sahipliği yapacak..
Apple ucuz iPhone üretecek iddiası
Apple ucuz iPhone üretecek iddiası .
Apple\'ın kurucusundan şaşırtan itiraf
Apple'ın kurucusundan şaşırtan itiraf .
WhatsApp\'tan ikisi bir arada özelliği
WhatsApp'tan ikisi bir arada özelliği WhatsApp'ın test etmeye başladığı PiP özelliğiyle ile kullanıcılar görüntülü görüşme yaparken mesajlaşmaya devam edebilecek..
Galaxy Note 8\'in lansman tarihi belli oldu işte özellikleri
Galaxy Note 8'in lansman tarihi belli oldu işte özellikleri Galaxy Note 8 gün sayıyor.
WhatsApp, YouTube yürütme özelliği kazanıyor
WhatsApp, YouTube yürütme özelliği kazanıyor WhatsApp'ın beta sürümünde yapılan bir keşif, popüler uygulamada video izlemenin yakında kolaylaşacağını gösteriyor. Boş durmayı sevmeyen WhatsApp, kendisine yeni....
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN