Back To Top

Diğer Oyun Haberleri

Ubisoft 7 oyunu ücretsiz yaptı! Prince of Persia, Splinter Cell, Rayman Origins... | webtekno...
Ubisoft 7 oyunu ücretsiz yaptı! Prince of Persia, Splinter Cell, Rayman Origins... | webtekno... Ubisoft oyun tutkunlarını yine sevindirdi. Ubisoft yaz aylarında başlattığı kampanyadan sonra şimdi de 7 oyunu ücretsiz vermeye başladı. Prince of Persia, Splinter....
Star Wars oyun oldu: Force Arena’da güç sizinle olsun
Star Wars oyun oldu: Force Arena’da güç sizinle olsun Yeni mobil oyun Star Wars: Force Arena'da; Star Wars'un Luke Skywalker, Prenses Leia, Darth Vader, Ezra Bridger ve benzeri favori ikonik karakterlerini birliğinize....
CES 2017\'de Eureka Park rekorlarını tazeleyecek
CES 2017'de Eureka Park rekorlarını tazeleyecek Ocak ayında gerçekleşecek dünyanın en büyük tüketici elektroniği fuarı CES 2017'de yer alan girişimlere özel Eureka Park kendi rekorlarını yenileyecek..
Hollanda CES 2017\'ye 30 firma ve kendi alanı ile katılıyor
Hollanda CES 2017'ye 30 firma ve kendi alanı ile katılıyor Her yıl düzenlenen en büyük tüketici elektroniği etkinliği CES içinde yer alan girişimcilere özel bölüme bu sene Hollanca 30 firma ile katılıyor..
Dev şirketten sürpriz karar!  Assassin\'s Creed 3 bedava mı oluyor?
Dev şirketten sürpriz karar! Assassin's Creed 3 bedava mı oluyor? Haşhaşilerden esinlenilen popüler oyun Assassin's Creed 3, yapımcı şirket Ubisoft'un 30'uncu kuruluş yıl dönümüne özel bedava dağıtılacak..
CTA, CES 2017 için SuperSessions duyurusunu yaptı
CTA, CES 2017 için SuperSessions duyurusunu yaptı CES 2017'de gerçekleşecek SuperSessions gelişmekte olan teknolojilere ve bunların tüketicilerin geleceğini nasıl etkileyeceğine odaklanacak..
CES 2017\'de teknolojinin liderleri konuşacak
CES 2017'de teknolojinin liderleri konuşacak 2-8 Ocak 2017 tarihinde Las Vegas'da gerçekleşecek CES 2017 şovunda teknoloji dünyasının liderleri katılımcılara pek çok farklı konuşma yapacak..
ABD\'nin Florida eyaletinde legolarla araba yaptılar
ABD'nin Florida eyaletinde legolarla araba yaptılar ABD'nin Florida eyaletinde bulunan Legoland eğlence parkında, legolar kullanılınarak gerçek boyutta 1964 model Ford Mustang modeli yapıldı..
CES\'in 50. yılına özel katılımcı ödülleri verilecek
CES'in 50. yılına özel katılımcı ödülleri verilecek Ocak ayında düzenlenecek CES 2017 bu sene 50. yılını kutlayacak. Bu kutlamada 50 yıldır kesintisiz CES'e katılan Panasonic için özel bir ödül verilecek..
Samsung, CES 2017’de 35 İnovasyon Ödülü Sahibi Oldu
Samsung, CES 2017’de 35 İnovasyon Ödülü Sahibi Oldu Son 11 yılda yaklaşık 350 ödüle layık görülen Samsung, CES 2017’de birçok kategoride en iyi inovasyon ve ekolojik tasarım ödüllerinin sahibi oldu.
CES 2017 ile organizasyon 50. yılını kutlayacak
CES 2017 ile organizasyon 50. yılını kutlayacak 2-8 Ocak 2017 tarihlerinde arasında gerçekleşecek dünyanın en büyük tüketici elektroniği şovu CES 50. yılını kutlayacak..
7.8\'lik depreme rağmen WoW oynamayı bırakmadı
7.8'lik depreme rağmen WoW oynamayı bırakmadı Sosyal medya Yeni Zelanda'da meydana gelen 7.8 büyüklüğündeki depreme rağmen World of Warcraft (WoW) oyununu bırakamayan oyun severi konuşuyor..
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN