Back To Top

Diğer Oyun Haberleri

Logitech Türkiye Ülke Müdürü Mustafa Uyar röportajı
Logitech Türkiye Ülke Müdürü Mustafa Uyar röportajı CES 2017'de ziyaret ettiğimiz Logitech standında bizlere eşlik eden Logitech Türkiye Ülke Müdürü Mustafa Uyar ile gelişmeleri konuştuk..
Logitech Saitek oyun kontrollerine yakın bakış
Logitech Saitek oyun kontrollerine yakın bakış Logitech'in geçtiğimiz sene gelişmiş oyun kontrolleri üreten Saitek firmasını satın almıştı. Özellikle X serisi uçuş kontrolleri ile dikkat çeken Logitech Saitek....
CES 2017\'de bir Türk firması: Toyji
CES 2017'de bir Türk firması: Toyji CES 2017'de yer alan ve sadece girişimlere özel Eureka Park içinde yer alan Türk firması Toyji, küçük çocuklar için teknolojiyle eğitimi birleştiren oyuncaklar üretiyor..
Kağıt uçağa motor taktılar - POWERUP FPV
Kağıt uçağa motor taktılar - POWERUP FPV Karşınızda dünyanın ilk uzaktan kumandalı, kameralı, kağıt uçak motoru. CES 2017 bünyesindeki Eureka Park çatısı altında karşılaştığımız bu ilginç ürünü sizin için....
Teknolojik masa Retro-bit ile evinizi oyun merkezine dönüştürün
Teknolojik masa Retro-bit ile evinizi oyun merkezine dönüştürün Retro-bit tarafından geliştirilen Mega Table adlı masa, oyun konsolları ile uyumlu ve evi eğlence merkezine dönüştürmeyi hedefliyor..
CES 2017\'de şaşırtan ürünler: Akıllı bebek bezi, horlamayı kesen yatak, metalden çıktı alan yazıcı
CES 2017'de şaşırtan ürünler: Akıllı bebek bezi, horlamayı kesen yatak, metalden çıktı alan yazıcı Dünyanın en büyük bilişim ve teknoloji fuarı CES 2017 kapılarını basın mensuplarına açtı. Karar.com teknoloji editörü Ahmet Usta, Consumer Electronics Show'da....
The Last Guardian değerlendirme (PS4 – PS4 Pro)
The Last Guardian değerlendirme (PS4 – PS4 Pro) PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro için Sony tarafından yayınlanan The Last Guardian bizlere neler sunuyor, nasıl bir oyun keyfine sahip yakından bakalım..
Ubisoft 7 oyunu ücretsiz yaptı! Prince of Persia, Splinter Cell, Rayman Origins... | webtekno...
Ubisoft 7 oyunu ücretsiz yaptı! Prince of Persia, Splinter Cell, Rayman Origins... | webtekno... Ubisoft oyun tutkunlarını yine sevindirdi. Ubisoft yaz aylarında başlattığı kampanyadan sonra şimdi de 7 oyunu ücretsiz vermeye başladı. Prince of Persia, Splinter....
Star Wars oyun oldu: Force Arena’da güç sizinle olsun
Star Wars oyun oldu: Force Arena’da güç sizinle olsun Yeni mobil oyun Star Wars: Force Arena'da; Star Wars'un Luke Skywalker, Prenses Leia, Darth Vader, Ezra Bridger ve benzeri favori ikonik karakterlerini birliğinize....
CES 2017\'de Eureka Park rekorlarını tazeleyecek
CES 2017'de Eureka Park rekorlarını tazeleyecek Ocak ayında gerçekleşecek dünyanın en büyük tüketici elektroniği fuarı CES 2017'de yer alan girişimlere özel Eureka Park kendi rekorlarını yenileyecek..
Hollanda CES 2017\'ye 30 firma ve kendi alanı ile katılıyor
Hollanda CES 2017'ye 30 firma ve kendi alanı ile katılıyor Her yıl düzenlenen en büyük tüketici elektroniği etkinliği CES içinde yer alan girişimcilere özel bölüme bu sene Hollanca 30 firma ile katılıyor..
Dev şirketten sürpriz karar!  Assassin\'s Creed 3 bedava mı oluyor?
Dev şirketten sürpriz karar! Assassin's Creed 3 bedava mı oluyor? Haşhaşilerden esinlenilen popüler oyun Assassin's Creed 3, yapımcı şirket Ubisoft'un 30'uncu kuruluş yıl dönümüne özel bedava dağıtılacak..
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN