Back To Top

Diğer Sosyal Medya Haberleri

Fenerbahçe-Galatasaray maçının seremonisine çıkan çocuk \
Fenerbahçe-Galatasaray maçının seremonisine çıkan çocuk "6" işareti yaptı Fenerbahçe-Galatasaray derbisinde seremoniye çıkan çocuklardan birisi, elleriyle "6" işareti yaparak 6-0 göndermesinde bulundu. Bu hareket sosyal medyada büyük yankı....
Sosyal medyada inanılması güç komplo teorileri
Sosyal medyada inanılması güç komplo teorileri Mark Twain kendi ölüm tarihini nasıl tahmin etti? Birinci Dünya Savaşı'nın başlamasına sebep olan suikastte gizli bir mesaj mı var? ABD'li yazar Titanic'in batacağını....
CES 2017 ile organizasyon 50. yılını kutlayacak
CES 2017 ile organizasyon 50. yılını kutlayacak 2-8 Ocak 2017 tarihlerinde arasında gerçekleşecek dünyanın en büyük tüketici elektroniği şovu CES 50. yılını kutlayacak..
Facebook’tan yalan haberlere savaş
Facebook’tan yalan haberlere savaş Sosyal paylaşım sitesi Facebook, ABD başkanlık seçimleri sonrasında gerçek dışı haberlerle Trump’a destek olmakla suçlanmasının ardından yalan haber yapan siteleri....
Suudi kızın \'başörtülü kadın\' emojisi onaylandı
Suudi kızın 'başörtülü kadın' emojisi onaylandı Evrensel Kod Konsorsiyumu, 15 yaşındaki Suudi kızın önerdiği 'başörtülü kadın' emojisini onayladı..
Instagram\'da ünlüler: Mutlu pazarlar...
Instagram'da ünlüler: Mutlu pazarlar... Haftanın son gününde ünlüler sosyal medya hesapları Instagram üzerinden paylaşım yapmayı ihmal etmedi. İşte ünlülerin pazar halleri....
Facebook\'taki kod hatası yanlışlıkla kullanıcıları öldürdü
Facebook'taki kod hatası yanlışlıkla kullanıcıları öldürdü Facebook yaptığı ufak bir kod hatası nedeniyle kullanıcılarının birçoğunun hesabında “öldü” işareti belirdi..
Instagram\'da ünlüler: Havayla ilgili ruh durumunu böyle anlattı | 12.11.2016
Instagram'da ünlüler: Havayla ilgili ruh durumunu böyle anlattı | 12.11.2016 Ünlülerin Instagram hesapları üzerinden paylaştıkları merak konusu oluyor. Bu haftada ünlüler takipçileriyle birbirinden renkli kareler paylaştı..
Facebook, Mark Zuckerberg\'i \
Facebook, Mark Zuckerberg'i "öldü" ilan etti Facebook kurucusu Mark Zuckerberg kendi kurduğu sitesi tarafından öldü ilan edildi. Teknik bir arıza nedeniyle birçok kişinin profilinde öldü ilanı yayınlandı..
CES 2017 Özel Alan: Uyku Teknolojileri
CES 2017 Özel Alan: Uyku Teknolojileri CES 2017'de alarm sistemlerinden, yatak odası ışıklandırmalarına kadar uykuya yönelik yüzlerce farklı teknolojik ürün kendi özel bölümlerinde sergilenecek..
Facebook\'un üçüncü çeyrek geliri yüzde 56 arttı
Facebook'un üçüncü çeyrek geliri yüzde 56 arttı Facebook'un bu yılın üçüncü çeyrek geliri, geçen senenin aynı dönemine göre yüzde 55,8 artarak 7,01 milyar dolar oldu..
Çok sayıda Twitter çalışanı işten çıkarılacak
Çok sayıda Twitter çalışanı işten çıkarılacak Dünya genelinde en popüler sosyal paylaşım sitelerinden biri olan Twitter büyüme zorluğu yaşıyor. Şirket bu nedenle çalışan sayısını azaltma kararı aldı..
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN