Back To Top

Diğer Sosyal Medya Haberleri

Instagram\'da 4K dönemi başlıyor
Instagram'da 4K dönemi başlıyor Son çıkan haberlere göre Instagram profesyonel video içerikleri için ayrı bir bölüm hazırladığı söyleniyor. Peki Instagram neden böyle bir hazırlık içerisine giriyor?.
157 yeni emoji geliyor
157 yeni emoji geliyor 157 yeni emoji geliyor.
Yağmurda banyo videosuyla sosyal medyada gündem oldu
Yağmurda banyo videosuyla sosyal medyada gündem oldu Denizli'de yaşayan bir vatandaş sosyal medya hesabından paylaştığı video ile gündem oldu..
Google dünyalarını şaşırttı
Google dünyalarını şaşırttı Öyle bir çeviri yaptı ki....
Sosyal medyanın yeni fenomeni: Yanny mi, laurel mi?
Sosyal medyanın yeni fenomeni: Yanny mi, laurel mi? Bir öğrencinin yayınladığı ses kaydı, sosyal medyada yeni bir tartışmayı beraberinde getirdi. Kaydı dinleyen kullanıcılar dinledikleri ses konusunda ikiye bölündü..
WhatsApp\'tan gelen bu mesajı hemen silin
WhatsApp'tan gelen bu mesajı hemen silin Telefonu kullanılmaz hale getiriyor.
Uyuşturucu satıcıları sosyal medyadan tuzağa düşürüyor
Uyuşturucu satıcıları sosyal medyadan tuzağa düşürüyor Türkiye Uyuşturucu ve Uyuşturucu Bağımlılığı İzleme Merkezi (TUBİM) Bilim Kurulu Üyesi Doç. Dr. Levent Eraslan, sosyal medyanın uyuşturucu satıcıları tarafından nasıl....
Sosyal medya tacizlerinde en çok kadın ve çocuklar mağdur oluyor
Sosyal medya tacizlerinde en çok kadın ve çocuklar mağdur oluyor Uluslararası Sosyal Medya Derneği (USMED) Ege Bölge Başkanı ve Sosyal Medya Uzmanı Alaattin Çağıl, sosyal medya ortamları üzerinde oluşturulan taciz edici mesajlar,....
Haftanın en çok izlenenleri: Bebek firarda Adana\'da
Haftanın en çok izlenenleri: Bebek firarda Adana'da .
Anı olsun diye paylaştı, dünyaya yayıldı: Manisalı kasap ve kedisi ABD yolcusu
Anı olsun diye paylaştı, dünyaya yayıldı: Manisalı kasap ve kedisi ABD yolcusu Manisalı kasap İkram Korkmazer ile dükkanından ‘alışveriş’ yapan sevimli kedisi Yeşim’in görüntüleri, dünya çapında izlenme rekorları kırıyor. Videonun sosyal medyada....
Trump\'un çiftçi kardeşi olay oldu
Trump'un çiftçi kardeşi olay oldu Trump'un çiftçi kardeşi olay oldu.
Twitter\'ın gelirleri ilk çeyrekte yüzde 21.3 arttı
Twitter'ın gelirleri ilk çeyrekte yüzde 21.3 arttı Dünyaca ünlü sosyal paylaşım ağı Twitter'ın bu yılın ilk çeyreğinde geliri arttı. Şirketingeliri yüzde 21,3 artışla 665 milyon dolara yükseldi..
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN