Back To Top

Diğer Yazılım Haberleri

Türk girişimciden akıllı fotoğraf arşivi: Monument
Türk girişimciden akıllı fotoğraf arşivi: Monument CES 2017'de girişimcilere özel Eureka Park'a katılan sınırlı sayıdaki Türk girişimcilerden birisi olan Ercan Erciyes ve ekibinin geliştirdiği Monument fotoğraflar için....
CES 2017\'de bir Türk firması: Toyji
CES 2017'de bir Türk firması: Toyji CES 2017'de yer alan ve sadece girişimlere özel Eureka Park içinde yer alan Türk firması Toyji, küçük çocuklar için teknolojiyle eğitimi birleştiren oyuncaklar üretiyor..
Artırılmış gerçeklikte yeni boyut: Asus ZenFone AR
Artırılmış gerçeklikte yeni boyut: Asus ZenFone AR Hem AR, hem VR özellikli ilk Android işletim sistemli akıllı telefon olan Asus ZenFone AR özellikleri açıklandı..
3D baskılı seramikler yolda
3D baskılı seramikler yolda Daha önce gerçekleştirilemeyen 3D baskı ile seramik ve metal üretiminin 2017 için söz konusu olduğu belirtiliyor..
Volkswagen-Amazon işbirliği
Volkswagen-Amazon işbirliği Alman otomobil üreticisi Volkswagen, akıllı asistan Amazon Alexa’yı otomobillerine entegre edecek..
Yapay zeka için Nvidia-Audi ortaklığı başladı
Yapay zeka için Nvidia-Audi ortaklığı başladı CES 2017'de duyurulan işbirliği kapsamında Nvidia ve Audi, gelecekte yapay zeka ile donatılmış, çok daha akıllı otomobiller geliştirecek..
CES 2017\'de akıllı yatak birçok derde deva
CES 2017'de akıllı yatak birçok derde deva Dünyanın en büyük bilişim ve teknoloji fuarı CES 2017 kapılarını basın mensuplarına açtı. Karar.com teknoloji editörü Ahmet Usta, Consumer Electronics Show'da....
CES 2017\'de şaşırtan ürünler: Akıllı bebek bezi, horlamayı kesen yatak, metalden çıktı alan yazıcı
CES 2017'de şaşırtan ürünler: Akıllı bebek bezi, horlamayı kesen yatak, metalden çıktı alan yazıcı Dünyanın en büyük bilişim ve teknoloji fuarı CES 2017 kapılarını basın mensuplarına açtı. Karar.com teknoloji editörü Ahmet Usta, Consumer Electronics Show'da....
Google\'ın yeni özelliği devreye giriyor
Google'ın yeni özelliği devreye giriyor Google, arama sonuçlarını toptan bir web portalına dönüştürmeye kararlı. İnternet devi şimdi arama sonuçları için yeni bir özelliği devreye alıyor..
E-GÜVEN\'den fotoğraf ile ispat dönemi başladı
E-GÜVEN'den fotoğraf ile ispat dönemi başladı Elektronik sertifika hizmet sağlayıcısı E-GÜVEN geliştirdiği Pikzum uygulaması ile mobil cihazlar üzerinde çekilen fotoğraflara konum bilgisi ve zaman damgası....
Huawei P9 değerlendirme
Huawei P9 değerlendirme Android telefonlarda 2016 yılının amiral sınıfı içinde yer alan Huawei P9 tüm senenin en iyi cihazlarından birisi..
LG’nin beyaz eşyaları “Deep Learning” teknolojisiyle akıllanıyor
LG’nin beyaz eşyaları “Deep Learning” teknolojisiyle akıllanıyor LG’nin Deep Learning adını verdiği yeni ve sezgisel teknolojisi ile akıllanan cihazlar, hayatlarımıza çok büyük bir rahatlık getirecek..
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN