Back To Top

Diğer Yazılım Haberleri

Microsoft ve Milli Eğitim Bakanlığı’ndan Harikalar Yaratan Öğretmenler yarışması
Microsoft ve Milli Eğitim Bakanlığı’ndan Harikalar Yaratan Öğretmenler yarışması Öğretmenlerin teknoloji kullanımını yaygınlaştırmayı hedefleyen Microsoft Türkiye, geçtiğimiz yıl başlattığı “Harikalar Yaratan Öğretmenler Yarışması”na bu yıl Milli....
CTA, CES 2017 için SuperSessions duyurusunu yaptı
CTA, CES 2017 için SuperSessions duyurusunu yaptı CES 2017'de gerçekleşecek SuperSessions gelişmekte olan teknolojilere ve bunların tüketicilerin geleceğini nasıl etkileyeceğine odaklanacak..
CES 2017\'de teknolojinin liderleri konuşacak
CES 2017'de teknolojinin liderleri konuşacak 2-8 Ocak 2017 tarihinde Las Vegas'da gerçekleşecek CES 2017 şovunda teknoloji dünyasının liderleri katılımcılara pek çok farklı konuşma yapacak..
CES 2017 \'Tüketici Elektroniği Şovu\' için geri sayım başladı
CES 2017 'Tüketici Elektroniği Şovu' için geri sayım başladı Dünyanın en büyük ve en kapsamlı tüketici elektroniği etkinliği Consumer Electronic Show 2-8 Ocak 2017 tarihlerinde, Las Vegas'da gerçekleşecek. Karar etkinliği....
CES\'in 50. yılına özel katılımcı ödülleri verilecek
CES'in 50. yılına özel katılımcı ödülleri verilecek Ocak ayında düzenlenecek CES 2017 bu sene 50. yılını kutlayacak. Bu kutlamada 50 yıldır kesintisiz CES'e katılan Panasonic için özel bir ödül verilecek..
Samsung, CES 2017’de 35 İnovasyon Ödülü Sahibi Oldu
Samsung, CES 2017’de 35 İnovasyon Ödülü Sahibi Oldu Son 11 yılda yaklaşık 350 ödüle layık görülen Samsung, CES 2017’de birçok kategoride en iyi inovasyon ve ekolojik tasarım ödüllerinin sahibi oldu.
Şüpheli, aracın tepe lambasından belirlenecek
Şüpheli, aracın tepe lambasından belirlenecek Türk mühendisler, şüpheli kişileri eyleme geçmeden etkisiz hale getiren Person of Interest ve Minority Report dizilerinden esinlenerek yazılım geliştirdi..
CES 2017 ile organizasyon 50. yılını kutlayacak
CES 2017 ile organizasyon 50. yılını kutlayacak 2-8 Ocak 2017 tarihlerinde arasında gerçekleşecek dünyanın en büyük tüketici elektroniği şovu CES 50. yılını kutlayacak..
Acer Predator\'a CES \'En iyi İnovasyon\' Ödülü
Acer Predator'a CES 'En iyi İnovasyon' Ödülü Dünyanın ilk göz takip fonksiyonuna sahip 21:9 kavisli oyun monitörü Predator Z301CT Bilgisayar Donanımları kategorisinde 1.'lik ödülü olan “En İyi İnovasyon” ödülünü;....
Kabataş Erkek Lisesi öğrencilerinin tasarladığı robot ABD\'de yarışacak | Video
Kabataş Erkek Lisesi öğrencilerinin tasarladığı robot ABD'de yarışacak | Video Kabataş Erkek Lisesi öğrencileri, her yıl ABD'de düzenlenen teknoloji müsabakalarında yarıştırmak için bir robot geliştirdi..
Facebook\'taki kod hatası yanlışlıkla kullanıcıları öldürdü
Facebook'taki kod hatası yanlışlıkla kullanıcıları öldürdü Facebook yaptığı ufak bir kod hatası nedeniyle kullanıcılarının birçoğunun hesabında “öldü” işareti belirdi..
CES 2017 Özel Alan: Uyku Teknolojileri
CES 2017 Özel Alan: Uyku Teknolojileri CES 2017'de alarm sistemlerinden, yatak odası ışıklandırmalarına kadar uykuya yönelik yüzlerce farklı teknolojik ürün kendi özel bölümlerinde sergilenecek..
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN