Back To Top

Diğer Yazılım Haberleri

Google\'ın yeni özelliği devreye giriyor
Google'ın yeni özelliği devreye giriyor Google, arama sonuçlarını toptan bir web portalına dönüştürmeye kararlı. İnternet devi şimdi arama sonuçları için yeni bir özelliği devreye alıyor..
E-GÜVEN\'den fotoğraf ile ispat dönemi başladı
E-GÜVEN'den fotoğraf ile ispat dönemi başladı Elektronik sertifika hizmet sağlayıcısı E-GÜVEN geliştirdiği Pikzum uygulaması ile mobil cihazlar üzerinde çekilen fotoğraflara konum bilgisi ve zaman damgası....
Huawei P9 değerlendirme
Huawei P9 değerlendirme Android telefonlarda 2016 yılının amiral sınıfı içinde yer alan Huawei P9 tüm senenin en iyi cihazlarından birisi..
LG’nin beyaz eşyaları “Deep Learning” teknolojisiyle akıllanıyor
LG’nin beyaz eşyaları “Deep Learning” teknolojisiyle akıllanıyor LG’nin Deep Learning adını verdiği yeni ve sezgisel teknolojisi ile akıllanan cihazlar, hayatlarımıza çok büyük bir rahatlık getirecek..
Bakan Ahmet Arslan: Yerli arama motoru için çalışmalar yapıyoruz
Bakan Ahmet Arslan: Yerli arama motoru için çalışmalar yapıyoruz Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleştirme Bakanı Ahmet Arslan, "Hem Türkçe karakterlerin kullanılabileceği yazılımlar hem de özellikle yerli bir arama motorunu....
CES 2017\'de Eureka Park rekorlarını tazeleyecek
CES 2017'de Eureka Park rekorlarını tazeleyecek Ocak ayında gerçekleşecek dünyanın en büyük tüketici elektroniği fuarı CES 2017'de yer alan girişimlere özel Eureka Park kendi rekorlarını yenileyecek..
Hollanda CES 2017\'ye 30 firma ve kendi alanı ile katılıyor
Hollanda CES 2017'ye 30 firma ve kendi alanı ile katılıyor Her yıl düzenlenen en büyük tüketici elektroniği etkinliği CES içinde yer alan girişimcilere özel bölüme bu sene Hollanca 30 firma ile katılıyor..
Honda’dan CES 2017’de “Mobilite Ekosistemi İşbirliği”
Honda’dan CES 2017’de “Mobilite Ekosistemi İşbirliği” Honda, tüketici elektroniği sektörünün kalbinin attığı dünyanın en önemli teknoloji fuarlarından CES 2017’de şehir içi mobilite, yapay zeka ve robot konseptlerini....
Microsoft ve Milli Eğitim Bakanlığı’ndan Harikalar Yaratan Öğretmenler yarışması
Microsoft ve Milli Eğitim Bakanlığı’ndan Harikalar Yaratan Öğretmenler yarışması Öğretmenlerin teknoloji kullanımını yaygınlaştırmayı hedefleyen Microsoft Türkiye, geçtiğimiz yıl başlattığı “Harikalar Yaratan Öğretmenler Yarışması”na bu yıl Milli....
CTA, CES 2017 için SuperSessions duyurusunu yaptı
CTA, CES 2017 için SuperSessions duyurusunu yaptı CES 2017'de gerçekleşecek SuperSessions gelişmekte olan teknolojilere ve bunların tüketicilerin geleceğini nasıl etkileyeceğine odaklanacak..
CES 2017\'de teknolojinin liderleri konuşacak
CES 2017'de teknolojinin liderleri konuşacak 2-8 Ocak 2017 tarihinde Las Vegas'da gerçekleşecek CES 2017 şovunda teknoloji dünyasının liderleri katılımcılara pek çok farklı konuşma yapacak..
CES 2017 \'Tüketici Elektroniği Şovu\' için geri sayım başladı
CES 2017 'Tüketici Elektroniği Şovu' için geri sayım başladı Dünyanın en büyük ve en kapsamlı tüketici elektroniği etkinliği Consumer Electronic Show 2-8 Ocak 2017 tarihlerinde, Las Vegas'da gerçekleşecek. Karar etkinliği....
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN