Back To Top

Diğer Trabzon Haberleri

Köprübaşı’nda nefes kesen yarış
Köprübaşı’nda nefes kesen yarış Trabzon’un Köprübaşı ilçesinde bu yıl ikincisi düzenlenen Adnan Kahveci Yol Koşusu büyük heyecana sahne oldu.
AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta:
AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta: TBMM Çevre Komisyonu Başkanı ve AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, 2002 seçimlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde Türk siyasi tarihine....
AK Parti Trabzon Milletvekili adayları seçim çalışmalarını sürdürüyor
AK Parti Trabzon Milletvekili adayları seçim çalışmalarını sürdürüyor AK Parti Trabzon Milletvekili adayları Bahar Ayvazoğlu, Vehbi Koç ve Selçuk Çebi seçim çalışmalarını sürdürüyor.
Balta: “AK Parti güven ve istikrardır”
Balta: “AK Parti güven ve istikrardır” TBMM Çevre Komisyonu Başkanı, AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, AK Parti’nin laf üstüne laf değil, taş üstüne taş koyan partinin adı olduğunu belirterek,....
Bir zamanlar 4 tip uçağa hizmet veriyordu şimdi ise...
Bir zamanlar 4 tip uçağa hizmet veriyordu şimdi ise... 1957 yılında trafiğe açılan Trabzon Havalimanı o yıllarda 4 tip uçağa hizmet verirken şimdilerde her türlü uçağın iniş ve kalkışına uygun hale getirildi.
Sümer: \
Sümer: "Savunma güvenliğini koruduğumuz zaman bir büyük problemi çözeceğiz" Trabzonspor Kulübü Genel Koordinatörü Özkan Sümer, transfer çalışmalarının devam ettiğini ve gerekli tamamlamaları yapacaklarını belirterek, savunma güvenliğini....
Trabzonspor’da bayramlaşma töreni düzenlendi
Trabzonspor’da bayramlaşma töreni düzenlendi Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, bordo-mavili camianın dayanışmaya ve birlikteliğe çok ihtiyaç olduğunu belirtti.
AK Parti milletvekili adayları seçim çalışmalarını bayramda da sürdürüyor
AK Parti milletvekili adayları seçim çalışmalarını bayramda da sürdürüyor AK Parti Trabzon Milletvekili Adnan Günnar ve AK Parti Trabzon Milletvekili Adayı Vehbi Koç , seçim çalışmalarını bayramda da sürdürdü.
Bölge  turizmi  masaya yatırıldı
Bölge turizmi masaya yatırıldı Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) bayramlaşma töreninde Trabzon ve bölge turizmi değerlendirildi.
Büyükşehir Belediyesinde Trabzon birlikteliği yaşandı
Büyükşehir Belediyesinde Trabzon birlikteliği yaşandı Ramazan Bayramı dolayısıyla halk bayramlaşması 15 Temmuz Şehitler ve Hürriyet Alanı’nda (Meydan Parkı) bulunan tarihi belediye binasının önünde gerçekleştirildi.
Özel İmperial Hastanesinde Bayramlaşma
Özel İmperial Hastanesinde Bayramlaşma Özel İmperial Hastanesi Başhekimi Uzm.
AK Parti Trabzon Milletvekili  Muhammet Balta:
AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta: TBMM Çevre Komisyonu Başkanı ve AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, 24 Haziran akşamı yeni bir bayram kutlayacaklarını belirterek “İnşallah Ramazan....
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN