Back To Top

Diğer Trabzon Haberleri

Balta, Pakistan basınını kabul etti
Balta, Pakistan basınını kabul etti Türkiye-Pakistan Parlamentolar arası Dostluk Grubu Başkanı Muhammet Balta, Pakistan Basın Heyeti’ni TBMM’de kabul etti.
Hafif Raylı Sistem için toplandılar
Hafif Raylı Sistem için toplandılar Trabzon’a yapılması planlanan Hafif Raylı Sistem Projesi için bugün ‘teknik değerlendirme toplantısı’ gerçekleştirildi.
Trabzonlu emekliler Çanakkale’yi gezdi
Trabzonlu emekliler Çanakkale’yi gezdi Türkiye Emekliler Derneği Trabzon Şubesince düzenlenen gezi programıyla 50 emekli Çanakkale Savaşı’nın gerçekleştiği tarihi bölgeleri gezme fırsatı buldu.
TTSO Başkanı Hacısalihoğlu: \
TTSO Başkanı Hacısalihoğlu: "Trabzonspor’un Katar gezisi Türkiye’nin tanıtımına katkıda bulundu" Türkiye ile Katar arasındaki ilişkilerin geliştirilmesi konusunda yapılan çalışmalar kapsamında Trabzonspor’un hafta sonu Doha’ya yaptığı ziyaretin Türkiye’nin....
Doğu Karadeniz’de elektrik nakil hatlarında buzlanma ve kar yükünden ötürü artık elektrik kesintisi yaşanmayacak
Doğu Karadeniz’de elektrik nakil hatlarında buzlanma ve kar yükünden ötürü artık elektrik kesintisi yaşanmayacak Elektrik dağıtım sektöründe saha çalışmalarının en zor olduğu bölgelerden olan Doğu Karadeniz Bölgesi’nde Artvin, Rize, Trabzon, Giresun ve Gümüşhane illerinde....
Çal Mağarası’nın ayrıntılı haritası çizilecek
Çal Mağarası’nın ayrıntılı haritası çizilecek Dünyanın en uzun mağaralarından biri olarak kabul edilen Trabzon’un Düzköy ilçesindeki Çal Mağarası’nın ayrıntılı haritası çizilecek.
Uzungöl’ün yüzde 90’ı çamur ve alüvyonlardan temizlendi
Uzungöl’ün yüzde 90’ı çamur ve alüvyonlardan temizlendi Türkiye’nin ve Doğu Karadeniz’in en çok turist ağırlayan merkezlerinden biri olan Uzungöl’de devam eden çamur ve alüvyon temizleme işlemlerinin yüzde 90’ı tamamlandı.
Hekimoğlu Doğanspor’da Cemal Gürsel Menteşe dönemi
Hekimoğlu Doğanspor’da Cemal Gürsel Menteşe dönemi Bölgesel Amatör Lig’de 3 puanla 9.
Amatör Spor Haftası etkinlikleri
Amatör Spor Haftası etkinlikleri Amatör Spor Haftası etkinlikleri bugün valilik önündeki Atatürk anıtına çelenk konulması ile başladı.
Doğu Karadeniz’de Eylül ayında meydana gelen trafik kazalarında 12 kişi hayatını kaybetti
Doğu Karadeniz’de Eylül ayında meydana gelen trafik kazalarında 12 kişi hayatını kaybetti Doğu Karadeniz Bölgesi’nde 2017 yılının Eylül ayında gerçekleşen trafik kazalarında 12 kişi hayatını kaybederken, 843 kişi de yaralandı.
Trabzonspor kafilesini taşıyan uçakta klima krizi
Trabzonspor kafilesini taşıyan uçakta klima krizi Trabzonspor kafilesini taşıyan uçakta klima krizi yaşandı.
TİSKİ Genel Müdürü Köksal: \
TİSKİ Genel Müdürü Köksal: "Suyun tüketimini kontrol altına almalıyız ki halkımız susuz kalmasın" Trabzon İçmesuyu ve Kanalizasyon İdaresi (TİSKİ) Genel Müdürü Recep Köksal, mahallelerde yapılacak olan çalışmaları muhtarlarla bir araya gelerek programlamaya devam....
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN