Back To Top

Diğer Trabzon Haberleri

Dağı delip taşı çıkartıyor, yurt dışına ihraç ediyor
Dağı delip taşı çıkartıyor, yurt dışına ihraç ediyor Trabzon’dan Rusya ve Gürcistan’a ihraç edilen ’andezit bazalt’ taşıyla ülkemize yıllık yaklaşık 8 milyon dolar döviz girdisi sağlanıyor.
KTÜ’lü öğrenciler elektrikli bisiklet üzerinde geliştirdikleri projeyle yeni bir çığır açtı
KTÜ’lü öğrenciler elektrikli bisiklet üzerinde geliştirdikleri projeyle yeni bir çığır açtı Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Elektrik Elektronik Mühendislik Bölümü öğrencileri elektrikli bisiklette yeni bir çığır açarak bisikletin motor sürücü devresinin....
Beşikdüzü OSB’de yatırımcılara üçüncü bölge açılıyor
Beşikdüzü OSB’de yatırımcılara üçüncü bölge açılıyor Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı M.
Babalar ile çocukları yarıştırdılar
Babalar ile çocukları yarıştırdılar Anne Çocuk Eğitim Vakıfı (AÇEV) ile Trabzon Büyükşehir Belediyesi dün akşam babalar günü etkinlikleri kapsamında bir dizi etkinlik düzenledi.
Doğu Karadeniz Gençlik Kampı’nın 2. dönemi başladı
Doğu Karadeniz Gençlik Kampı’nın 2. dönemi başladı Trabzon’un Düzköy ilçesinde bulunan Doğu Karadeniz Gençlik Kampı yeniden şenlendi.
Soylu \
Soylu "Dünya bağımlılık yüzyılında” Psikiyatri uzmanı Dr.
Tencere tava işi bitti, umutlar alemde
Tencere tava işi bitti, umutlar alemde Trabzon’da son dönemlerde bakır tava ve tencerenin gelişen teknolojiyle birlikte artık tercih edilmemesi ile bakırcı ustaları alem yapımına yöneldi.
Şiddet ve cinsel içerikli oyunlar çocukları olumsuz etkiliyor
Şiddet ve cinsel içerikli oyunlar çocukları olumsuz etkiliyor Uzman Klinik Psikolog Seden Celep Ekici, çocukların internette oynadığı oyunlar konusunda anne ve babalara uyarılarda bulunarak, “Çocuklar ekrandaki sanal ortamdaki....
TESOB ile ÇASGEM arasında eğitim işbirliği protokolü imzalandı
TESOB ile ÇASGEM arasında eğitim işbirliği protokolü imzalandı Trabzon Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (TESOB) ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’na bağlı Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eğitim ve Araştırma Merkezi (ÇASGEM)....
Ortahisar Ampute futbol takımından büyük başarı
Ortahisar Ampute futbol takımından büyük başarı Ortahisar Belediyesi Ampute Futbol Takımı, Türkiye Bedensel Engelliler Federasyonu Ampute Futbol 1.
Babasının hatırasını yaşatmaya çalışıyor
Babasının hatırasını yaşatmaya çalışıyor Trabzon’un son bakır ustalarından 57 yaşındaki Ali Çavuş, babası tarafından 40 yıl önce yapılan ancak bugünlerde pek bilinmeyen bakır Maçka Güveci’ni yaşatmak için....
Medical Park Karadeniz Hastanesi çalışanları iftar yemeğinde buluştu
Medical Park Karadeniz Hastanesi çalışanları iftar yemeğinde buluştu Medical Park Karadeniz Hastanesi çalışanları iftar yemeğinde bir araya geldi.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN