Back To Top

Diğer Uşak Haberleri

Uşak’ta kötü kokuya neden olan çöp konteynırları değiştiriyor
Uşak’ta kötü kokuya neden olan çöp konteynırları değiştiriyor Uşak Belediyesi, kent merkezinde kötü koku oluşmaması, görüntü kirliliğinin önüne geçilmesi ve çöplerin daha düzenli olarak toplanması için, yeni nesil konteynırları....
Uşak’ta ulusal çapta fotoğraf yarışması
Uşak’ta ulusal çapta fotoğraf yarışması Uşak Üniversitesi İletişim Topluluğunun 2015 yılından bu yana düzenlediği fotoğraf yarışmalarının üçüncüsü ilk kez ulusal ölçekte gerçekleşecek.
Uşak’a yeni zaferler için yeni salon
Uşak’a yeni zaferler için yeni salon Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan ve Uşak Sportif Kulübü yetkilileri, Kent Park projesi kapsamında inşa edilen yeni spor salonundaki çalışmaları yerinde inceledi.
Uşaklı Aşçılar 2. Gastronomi Buluşmasında
Uşaklı Aşçılar 2. Gastronomi Buluşmasında Uşak Aşçılar ve Pastacılar Derneği Beykent Üniversitesinin düzenlediği 2.
UTSO’da Uşaklı 80 firma 28 otel ile buluştu
UTSO’da Uşaklı 80 firma 28 otel ile buluştu Uşak Ticaret ve Sanayi Odası ilk defa gerçekleştirdiği etkinlikte Ayfonkarahisar, Uşak ve Kütahya’dan gelen 28 Otel işletmecisini tamamı Uşaklı olan 80 tedarikçi....
Uşak’ta 8. Yaren Gecesi yapıldı
Uşak’ta 8. Yaren Gecesi yapıldı Uşak Baltalı Köyü Yardımlaşma, Dayanışma ve Kültür Derneğinin bu yıl 8’incisini gerçekleştirdiği yaren gecesi vatandaştan yoğun ilgi gördü.
Uşak Kaşbelen köyünde ağaç gaspları yaşanıyor
Uşak Kaşbelen köyünde ağaç gaspları yaşanıyor Uşak’ Kaşbelen Köyü’nde ağaçlar gasp ediliyor.
Uşak Belediyesinden ücretiz at ile terapi hizmeti
Uşak Belediyesinden ücretiz at ile terapi hizmeti Uşak Belediyesinin engelli vatandaşlara yönelik hayata geçirdiği ücretsiz atla terapi hizmeti büyük takdir topluyor.
Uşak Belediye Başkan Yardımcısı Korkmaz, Uşak Üniversitesine geri döndü
Uşak Belediye Başkan Yardımcısı Korkmaz, Uşak Üniversitesine geri döndü Yaklaşık olarak 3 yıldır Uşak Belediye Başkan Yardımcılığı görevini üstlenen Erol Korkmaz, akademik çalışmalarını sürdürmek için çalışma hayatına Uşak Üniversitesinde....
Kent Park sayesinde depreme dayanıksız binadan kurtuldular
Kent Park sayesinde depreme dayanıksız binadan kurtuldular Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan’ın hazırladığı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yakından takip ettiği Uşak Kent Park Projesi kapsamında, Uşak Mesleki ve....
MHP Uşak Merkez İlçe Başkanlığına iki aday
MHP Uşak Merkez İlçe Başkanlığına iki aday MHP Uşak Merkez İlçe Teşkilatında Oğuz Çakmak ve Savaş Eroğlu ilçe başkanlığı için aday olduklarını açıkladı.
Uşak’ta şampiyona coşkulu karşılama
Uşak’ta şampiyona coşkulu karşılama Belediye Başkanı Nurullah Cahan, Utaş Uşakspor’un 3.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN