Back To Top

Diğer Uşak Haberleri

İmam Hatip Lisesi mezunları 4. kez buluştu
İmam Hatip Lisesi mezunları 4. kez buluştu Uşak İmam Hatip Mezunları ve Mensupları Derneği (UŞİMDER) Şehit Mehmet Çetin İmam Hatip Ortaokulu’nda mezunlar buluşması düzenledi.
TFF 3. Lig: Cizrespor: 3 - Utaş Uşakspor: 0
TFF 3. Lig: Cizrespor: 3 - Utaş Uşakspor: 0 TFF 3.
Uşak’ta sağanak yağış
Uşak’ta sağanak yağış Uşak’ta dün aniden bastıran sağnak yağış kentte hayatı olumsuz etkilerken Valilik tarafından kriz masası oluşturuldu.
Vietnam Ticaret Müşaviri UTSO’da üyeleriyle bir araya geldi
Vietnam Ticaret Müşaviri UTSO’da üyeleriyle bir araya geldi Vietnam Cumhuriyeti Türkiye Ticaret Müşaviri Le Phu Cuong, beraberinde Ticaret Ataşesi Nguyen Huu Truong ile birlikte Uşak Ticaret ve Sanayi Odasında UTSO üyeleri ile....
Vali Salim Demir, “Uşak Üniversitemiz ile her türlü işbirliğine hazırız”
Vali Salim Demir, “Uşak Üniversitemiz ile her türlü işbirliğine hazırız” Uşak Valisi Salim Demir, Rektör Vekili Prof.
Uşak Belediyesi’nin hizmetleri ulusal medyanın ilgi odağı oldu
Uşak Belediyesi’nin hizmetleri ulusal medyanın ilgi odağı oldu Uşak’ta ekonomik kalkınmayı sağlamak ve istihdamı arttırmak amacıyla önemli çalışmalar yapan ve yatırımlarıyla göz dolduran Uşak Belediyesi ulusal medyanın ilgi odağı....
UTSO üyelerinin ufkunu genişleten önemli görüşme
UTSO üyelerinin ufkunu genişleten önemli görüşme Uşak Ticaret ve Sanayi Odası imalatçı üyeleri Metro Toptancı Market yetkilileri ile bir araya gelerek iş imkanlarını değerlendirme fırsatı buldu.
Uşak’ta küçük yaşta çocuğa alkol veren mekana rekor ceza
Uşak’ta küçük yaşta çocuğa alkol veren mekana rekor ceza Uşak genelinde 10 gündür yapılan ’Huzur 64’ uygulamalarında 11 kişi tutuklanırken, küçük yaşta çocuğa alkol veren bir mekana 20 bin TL ceza uygulandı.
Vali Demir, Halk Buluşmasının ilkinde Elmalıdere Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.
Vali Demir, Halk Buluşmasının ilkinde Elmalıdere Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi. Uşak Valisi Salim Demir halk buluşmalarına başladı.
Oyuncak bebek ve araba mutlu olmalarına yetti
Oyuncak bebek ve araba mutlu olmalarına yetti Uşak Valisi Salim demir’in eşi Nezahat Demir protokol üyelerinin eşleri ile birlikte Çocuk Evlerin’de barınan miniklerle bir araya geldi.
Vali Demir, \
Vali Demir, " İlimizde anne ve bebek ölüm oranları hem dünya hem de Türkiye ortalamasının altında" Uşak’ta Anne ve bebek ölümlerinin azaltılması yönünde gerçekleştirilen çalışmalara destek veren doktorlara Vali Salim Demir tarafından plaket verildi.
Uşak’ta kadın cinayeti
Uşak’ta kadın cinayeti Uşak’ta bir kadın, çalıştığı fabrikadan çıkarken eski kocası tarafından bıçaklanarak öldürüldü.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN