Back To Top

Diğer Uşak Haberleri

Hemşireyi ısırıp camları kıran doktor açığa alındı
Hemşireyi ısırıp camları kıran doktor açığa alındı Uşak Kemalöz Aile Sağlığı Merkezi’nde çalışma arkadaşları ile sorun yaşayan ve sağlık ocağının camlarını kıran aile hekimi Sağlık Bakanlığı tarafından açığa alındı.
Uşak’taki kazalarda 2 çocuk hayatını kaybetti, 3 kişi yaralandı
Uşak’taki kazalarda 2 çocuk hayatını kaybetti, 3 kişi yaralandı Uşak’ta bugün meydana gelen iki farklı kazada biri 12 diğeri 10 yaşında iki çocuk hayatını kaybederken, 2’si ağır 3 kişide yaralandı.
Hemşireyi ısıran doktor, bugün de sağlık ocağını dağıttı
Hemşireyi ısıran doktor, bugün de sağlık ocağını dağıttı Sağlık-Sen Uşak Şubesi, hemşireyi ısırdığı ve kontrolsüz davranışlarda bulunduğu iddia edilen aile hekimi hakkında suç duyurusunda bulundu.
Uşak’ı karşılıksız çekte ilk sıraya koyan rapor düzeltildi
Uşak’ı karşılıksız çekte ilk sıraya koyan rapor düzeltildi Türkiye Bankalar Birliği’nin (TBB), karşılıksız çek oranında Uşak ilini ilk sırada çıkaran ve Uşaklı sanayici ve esnafların itibarını sarsan yanlış belirlediği....
Uşak’ta devlet okulu öğrencilerinden uluslararası başarı
Uşak’ta devlet okulu öğrencilerinden uluslararası başarı Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, katıldıkları uluslararası müzik yarışmasında 7.
Uşak’ta 3. Sanayi Sitesinin yapımına başlanacak
Uşak’ta 3. Sanayi Sitesinin yapımına başlanacak Uşak E Tipi Kapalı Cezaevi civarında yol çalışmalarına başlanılan Uşak 3.
Uşak’ta ’Huzur Ramazan’ uygulaması
Uşak’ta ’Huzur Ramazan’ uygulaması Uşak’ta 124 polisin katılım sağladığı “Huzur Ramazan” uygulaması gerçekleşti.
Uşak Üniversitesi 4 bölüme yeni öğrenci alacak
Uşak Üniversitesi 4 bölüme yeni öğrenci alacak Uşak Üniversitesi yeni eğitim döneminde Tıp Fakültesi, Mimarlık ve Tasarım Fakültesi ile Tekstil Mühendisliği bölümlerine öğrenci kabul edecek.
Ülkücü İşçiler Derneği Uşak Şubesi birlik beraberlik iftarı düzenledi
Ülkücü İşçiler Derneği Uşak Şubesi birlik beraberlik iftarı düzenledi Yaklaşık bin kişinin davetli olduğu iftar Kur-an’ı Kerim tilaveti ile başladı ve dualar eşliğinde oruçlar açıldı.
Ak Parti Uşak İl teşkilatının anlamlı iftar sofrası
Ak Parti Uşak İl teşkilatının anlamlı iftar sofrası AK Parti Uşak İl Teşkilatı, şehit aileleri ve gazilerle iftar yemeğinde buluştu.
Uşak Aile Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü binasının temeli atıldı
Uşak Aile Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü binasının temeli atıldı Uşak Aile Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü yeni hizmet binasının temeli atıldı.
Vali Okur:  \
Vali Okur: "Sizin bir merhabanız bize çok şeyler ifade ediyor" Uşak Valisi Ahmet Okur, şehit yakınları, gaziler ve aileleriyle iftar yemeğinde buluştu.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN