Back To Top

Diğer Uşak Haberleri

Uşak’ta trafik kazası; 2 ölü, 1 yaralı
Uşak’ta trafik kazası; 2 ölü, 1 yaralı Uşak’ta meydana gelen trafik kazasında aynı aileden 2 kişi hayatını kaybetti, bir kişi de ağır yaralandı.
Uşak polisinden üniversite öğrencilerine güven veren çalışma
Uşak polisinden üniversite öğrencilerine güven veren çalışma Uşak polisi üniversiteye kayıt için gelen öğrencilere ve velilere suç ve suçlu ile mücadelede onlara her zaman devletin yanlarında olduğunu vurgulayan bir çalışma....
Uşak’ta trafik kazası: 1 ölü
Uşak’ta trafik kazası: 1 ölü Uşak’ta meydana gelen trafik kazasında tıra arkadan çarpan aracın sürücüsü hayatını kaybetti.
Banaz OSB için önemli bir adım daha atıldı
Banaz OSB için önemli bir adım daha atıldı Uşak’ın Banaz ilçesi Organize Sanayi Bölgesi Kuruluş Yer Seçim Toplantısı Kaymakamlık toplantı salonunda yapıldı.
Uşak polisi güvenlik uygulamalarını yoğunlaştırdı
Uşak polisi güvenlik uygulamalarını yoğunlaştırdı Uşak’ta kentin huzur ve güvenliği için son 10 gün içinde yapılan uygulamalarda birçok işyeri ve trafik unsurları denetlendi.
Uşak’ta kaçak sigara ve şaraplar imha edildi
Uşak’ta kaçak sigara ve şaraplar imha edildi Uşak polisinin son 4 ayda gerçekleştirdiği operasyonlarda ele geçirilen bandrolsüz ve kaçak olduğu tespit edilen sigara ve şaraplar imha edildi.
Uşak’ta eski Baro Başkanı Baki Kantar’da bereat etti
Uşak’ta eski Baro Başkanı Baki Kantar’da bereat etti Uşak’ta Adliye otoparkının yetersizliğini protesto etmek için yaptıkları eylem nedeniyle yargılanan ve beraat eden 32 avukattan sonra dönemin eski Uşak Barosu Başkanı Av.
Bir kitap getirene ücretsiz diyetisyen hizmeti
Bir kitap getirene ücretsiz diyetisyen hizmeti Sportif faaliyetleriyle bir örnek haline gelen Uşak Belediyesi bu kez de kentin merkezinde ve spor alanlarının ortasında yer alan Atapark’ta Sağlıklı Yaşam ve Gençlik....
Uşak Fuarı 6 Eylül’de kapılarını açacak
Uşak Fuarı 6 Eylül’de kapılarını açacak Uşak Tarım ve Hayvancılık Teknolojileri Fuarı, 6 Eylül 2018’de kapılarını ziyaretçilerine açacak.
UTAŞ Uşakspor’da hedef evinde 3 puan
UTAŞ Uşakspor’da hedef evinde 3 puan Türkiye 2.
Uşak Üniversitesi’nde kayıtlar başladı
Uşak Üniversitesi’nde kayıtlar başladı 2018 YKS sonuçlarına göre Uşak Üniversitesi’ne lisans ve ön lisans yerleştirmeleri ile toplam 5 bin 781 öğrenci kayıt yaptıracak.
Fotoğraflarla Uşak tarihine yolculuk
Fotoğraflarla Uşak tarihine yolculuk Uşak’ın düşman işgalinden kurtuluş etkinlikleri kapsamında “Dünden Bugüne Uşak” isimli fotoğraf sergisi Tiritoğlu Parkında Uşak halkının ziyaretine açıldı.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN