Back To Top

Diğer Uşak Haberleri

Uşak Üniversite Hastanesinde mikrocerrahi ameliyatlarına başlandı
Uşak Üniversite Hastanesinde mikrocerrahi ameliyatlarına başlandı Uşak Eğitim Araştırma Hastanesi Beyin Cerrahi Kliniği mevcut envanterine eklenen cerrahi mikroskop sayesinde gelişmiş donanım ve teknik alt yapı özelliği kazanması ile....
Uşak’ta yıldırım düşmesi sonucu bir kişi hayatını kaybetti
Uşak’ta yıldırım düşmesi sonucu bir kişi hayatını kaybetti Uşak’ta keçilerini otlatan 18 yaşındaki gencin yıldırım düşmesi sonucu hayatını kaybettiği öğrenildi.
Uşak’tan son hacı kafilesi yola çıktı
Uşak’tan son hacı kafilesi yola çıktı Uşak’tan bu yıl kutsal topraklara gidecek olan son hacı kafilesi dualarla uğurlandı.
Göz sağlığınız için güneş gözlüğünü optisyenlerden satın alın
Göz sağlığınız için güneş gözlüğünü optisyenlerden satın alın Uşak’ta 10 yıldır Optisyen olarak hizmet veren Halil Yüksel güneş gözlüğü alırken ve numaralı gözlüklerde çerçeve seçerken dikkat edilmesi gereken hakkında bilgiler verdi.
Uşak İl Genel Meclisi, biokütle enerji üretim santralini konuştu
Uşak İl Genel Meclisi, biokütle enerji üretim santralini konuştu Uşak İl Genel Meclisi 12.
Uşak’ta yaşlı adam yol kenarında ölü bulundu
Uşak’ta yaşlı adam yol kenarında ölü bulundu Uşak’ın Eşme İlçesi’nde yaşayan Ahmet Türker (67) adlı kişi, yol kenarında ölü bulundu.
Uşak’ta amatör sporlara destek
Uşak’ta amatör sporlara destek USKF tarafından gerçekleştirilen ve kentte sportif bir dönüşümü öngören proje Uşak Belediyesi’nden tam destek gördü.
Uşak Üniversitesi’nde tanıtım günleri
Uşak Üniversitesi’nde tanıtım günleri Üniversite tercih döneminde tercihte bulunacak adaylar, 1 Eylül Yerleşkesinde Uşak üniversitesini tanıtmak ve üniversite hakkında bilgilendirmek amacıyla kurulan....
Uşaklı işçi emeklisi Adem Köker 30 yıldır saz yapıyor
Uşaklı işçi emeklisi Adem Köker 30 yıldır saz yapıyor İşçi emeklisi Adem Köker herhangi bir ustanın yardımı olmadan kendi kendine öğrendiği saz yapım işini 30 yıldır sürdürüyor.
Kütahya Kültür Varlıklarını Koruma Yüksek Kurulu’nun verdiği karar Uşak İl Genel Meclisinin en çok konuşulan gündemi oldu
Kütahya Kültür Varlıklarını Koruma Yüksek Kurulu’nun verdiği karar Uşak İl Genel Meclisinin en çok konuşulan gündemi oldu Uşak İl Özel İdaresinin 2018 yılı 1.
Uşak’ta kadın eliyle tarih yaşatılıyor
Uşak’ta kadın eliyle tarih yaşatılıyor Uşak Belediyesi ve İŞKUR ortaklığında düzenlenen 5.
Uşak’ta uyuşturucu operasyonu
Uşak’ta uyuşturucu operasyonu Uşak polisi yaptığı iki ayrı uyuşturucu operasyonunda 4 şüpheliyi gözaltına aldı.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN