Back To Top

Diğer Uşak Haberleri

Uşak’ta altyapıya yatırım devam ediyor
Uşak’ta altyapıya yatırım devam ediyor Vadi Caddesi üzerinde yürütülen altyapı çalışmaları hızla devam ederken, Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan çalışmaları bugün yerinde inceledi.
Başkan Cahan gençlerle tecrübelerini paylaştı
Başkan Cahan gençlerle tecrübelerini paylaştı Uşak Final Temel Lisesi’nde öğrencilerle buluşan Başkan Nurullah Cahan öğrencilerin sorularını cevapladı.
Uşak’ta 12 ayrı suçtan aranan şahıs yakalandı
Uşak’ta 12 ayrı suçtan aranan şahıs yakalandı Uşak polisi suç makinesi olarak hakkında arama ve yakalama kararı olan bir şahsı yakalayarak demir parmaklıklar ardına girmesini sağladı.
Pette, Uşak’ta miniklerle buluştu
Pette, Uşak’ta miniklerle buluştu Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı ve PTT AŞ desteğiyle PTT Bilgi Teknolojileri AŞ tarafından hayata geçirilen Pette Çocuk Tiyatrosu Atatürk Kültür Merkezinde Uşaklı minik....
Uşak’ta uyuşturucu ile mücadele daha etkin şekilde sürecek
Uşak’ta uyuşturucu ile mücadele daha etkin şekilde sürecek Uyuşturucu ile Mücadele İl Kurulu toplantısı Vali Funda Kocabıyık Başkanlığında Öğretmenevinde yapıldı.
Uşak’a 50 yıllık ihtiyaca cevap verecek yeni su depo
Uşak’a 50 yıllık ihtiyaca cevap verecek yeni su depo Halka temiz su sağlamak için çalışmalarını titizlikle sürdüren Uşak Belediyesi çok yakında Aybey Mahallesi su deposunu hizmete sokacak.
Avrupa Staj Fırsatları Konsorsiyumu gerçekleşti
Avrupa Staj Fırsatları Konsorsiyumu gerçekleşti Erasmus+ "Avrupa Staj Fırsatları Konsorsiyumu" protokol imza töreni, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Rektörlüğünde gerçekleştirildi.
Uçak kokpitine binerse kurban kesecek
Uçak kokpitine binerse kurban kesecek Uşak’ta yaşayan Uğur Kavcı’nın küçük yaşlarda başlayan uçak sevgisi ilerleyen hayatında yaşam tarzı haline geldi.
Uşak Kalfa Korusu Mesire Alanı hızla ilerliyor
Uşak Kalfa Korusu Mesire Alanı hızla ilerliyor Uşak’ın yeni sosyal yaşam alanı haline gelecek olan Kalfa Korusu mesire alanında çalışmalar sürüyor.
Uşak’ın ilk özel hastanesi 30. yaşını kutluyor
Uşak’ın ilk özel hastanesi 30. yaşını kutluyor Uşak’ın ilk özel hastanesi 30.
Kitap karşılığı hizmet aldılar, o kitaplar doğuya ışık oldu
Kitap karşılığı hizmet aldılar, o kitaplar doğuya ışık oldu Uşak Belediyesi Sağlıklı Yaşam ve Gençlik Merkezi hedefine ulaştı.
Uşak Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Anıtkabir’e uğurlandı
Uşak Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Anıtkabir’e uğurlandı Uşak belediyesi tarafından düzenlenen yurtiçi kültür gezileri devam ediyor.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN