Back To Top

Diğer Uşak Haberleri

Bilal Erdoğan, TÜGVA Uşak Şubesini açtı
Bilal Erdoğan, TÜGVA Uşak Şubesini açtı Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Necmettin Bilal Erdoğan, TÜGVA Uşak Şubesi açılışı için Uşak’a geldi.
Uşak’a 20 bin metrekare alanda yeni bir park müjdesi
Uşak’a 20 bin metrekare alanda yeni bir park müjdesi Uşak Belediyesi’nin yeşil Uşak seferberliği kapsamında birçok noktada devam eden park yapım ve yeşillendirme çalışmalarına bir yenisi de Dikilitaş’ta eklendi.
Uşak’ta en çok atık pil toplayan minikler hediyelerini aldı
Uşak’ta en çok atık pil toplayan minikler hediyelerini aldı Çevre duyarlılığına sahip bir nesil yetişmesi adına çeşitli projeler yapan ve bu kapsamda atık pil toplama yarışması düzenleyen Uşak Belediyesi dereceye giren....
ZEKA Yönetim Kurulu Toplantısı Uşak’ta yapıldı
ZEKA Yönetim Kurulu Toplantısı Uşak’ta yapıldı Zafer Kalkınma Ajansı (ZEKA) 2018 yılı 5.
Uşak’ta dolandırıcıların şimdiki hedefi işletmeler
Uşak’ta dolandırıcıların şimdiki hedefi işletmeler Uşak belediyesine bazı işletmelerden gelen ihbar çirkin oyunu ortaya çıkarttı.
Uşak’ta yüzlerce sığınmacı verem taramasından geçirildi
Uşak’ta yüzlerce sığınmacı verem taramasından geçirildi Uşak İl Göç İdaresi Müdürlüğü ve Halk Sağlığı Müdürlüğü’nün ortak yürüttüğü proje kapsamında mobil röntgen tarama aracıyla yüzlerce sığınmacıya verem taraması hizmeti....
Uşak’ta kumar operasyonu
Uşak’ta kumar operasyonu Türkiye genelinde eş zamanlı olarak yapılan kumar operasyonlarında kapsamında Uşak’ta 3 işyeri ve 12 şahsa cezai işlem uygulandı.
Uşaklı Hatice, Wushu’da Avrupa şampiyonu oldu
Uşaklı Hatice, Wushu’da Avrupa şampiyonu oldu Rusya’nın başkenti Moskova’da 17.
Uşak’ta ’Naylon poşet kullanımına dur de doğaya can ver’ projesi
Uşak’ta ’Naylon poşet kullanımına dur de doğaya can ver’ projesi Uşak Üniversitesi İletişi Fakültesi Gazetecilik Bölümü öğrencileri Selma Evci ve Baver Uzun sosyal sorumluluk projeleri dersi kapsamında kağıt poşet kullanımını....
Gençleri tıbbi ilaçlarla uyuşturucuya alıştırmak istiyorlar
Gençleri tıbbi ilaçlarla uyuşturucuya alıştırmak istiyorlar Uşak Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, kargo yolu ile Uşak’a gönderilen uyuşturucu (Pregabalin) etken maddesi bulunduran toplam 952....
Azmin zaferi
Azmin zaferi Uşaklı Raziye Akarca (31), evlenip iki çocuk sahibi olduktan sonra kazandığı üniversiteyi birinci olarak bitirerek örnek bir başarıya imza attı.
Uşak Beşir Derneği iftarda vatandaşlarla buluştu
Uşak Beşir Derneği iftarda vatandaşlarla buluştu Beşir Derneği Ülke genelindeki diğer temsilcilikleri gibi dün akşam Uşak’ta da iftarda vatandaşlar bir araya geldi.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN