Back To Top

Diğer Yalova Haberleri

Yalova ormanlarından reçine üretilecek
Yalova ormanlarından reçine üretilecek Yalova Orman İşletme Müdürlüğü, ormanlardan reçine elde edecek.
Aziz Yıldırım, Yalova’da pota açılışına katıldı
Aziz Yıldırım, Yalova’da pota açılışına katıldı Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü tarafından gerçekleştirilen "1907 Okul 1907 Pota Projesi" kapsamında Yalova’da....
AK kadınlardan Oral’a ziyaret
AK kadınlardan Oral’a ziyaret Olağan genel kurul sonrasında göreve gelen AK Parti Altınova İlçe Kadın Kolları, Belediye Başkanı Dr.
\
"Elini uzat" projesi sevindirdi Yalova’da, Subaşı Kent Konseyi Gençlik Meclisi’nin gerçekleştirdiği ‘Elini uzat’ projesi kapsamında öğrencilere kırtasiye yardımı yapıldı.
Kendir: \
Kendir: "Yalova depreme hazır değil" Jeoloji Mühendisleri Odası Yalova Temsilcisi Osman Kendir, "Yalova depreme hazır değil" dedi.
Talihsiz yavruya Vali Yılmaz sahip çıktı
Talihsiz yavruya Vali Yılmaz sahip çıktı Yalova Valisi Tuğba Yılmaz, 6 ay önce boğazına kaçan kiraz çekirdeğine bağlı olarak beyni bir süreliğine oksijensiz kalan ve bu nedenle felç olan 3 yaşındaki Dilara....
Yalova’da 2 bin 959 öğrenci sinema ile buluştu
Yalova’da 2 bin 959 öğrenci sinema ile buluştu Yalova Milli Eğitim Müdürlüğü ile Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından ortaklaşa hayata geçirilen proje çerçevesinde il genelinde 2 bin 959 öğrenci sinema ile....
Validen Roman kadınlara istihdam sözü
Validen Roman kadınlara istihdam sözü Yalova’da Roman kadınların meslek sahibi olmasına imkan tanıyacak Sosyal Dayanışma Merkezi (SODAM) hizmete girdi.
Türkiye ve Güney Kore mantar üretecek
Türkiye ve Güney Kore mantar üretecek Güney Kore ile ortaklaşa yürütülecek proje ile Yalova Atatürk Bahçe Kültürleri Merkez Araştırma Enstitüsü bünyesinde şişe mantarı yetiştirilecek.
Köylüler kaymakamdan internet ve güvenlik kamerası istedi
Köylüler kaymakamdan internet ve güvenlik kamerası istedi Yalova’nın Altınova Kaymakamı Zafer Engin, daire amirleriyle birlikte Örencik köyünde toplantı yaptı.
Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu muhalefeti topa tuttu
Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu muhalefeti topa tuttu Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu AK Parti Yalova Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısına katıldı.
Bu uygulama ile diyet yapmak artık daha kolay
Bu uygulama ile diyet yapmak artık daha kolay Yalova’da bir diyet firması tarafından hayata geçirilen uygulama ile öğün atlama ya da diyet disiplinini bozma derdi olmaksızın kilo vermede daha kesin sonuçlar elde....
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN