Back To Top

Diğer Yalova Haberleri

Yalova’da çöp kovalarını kırdılar
Yalova’da çöp kovalarını kırdılar Yalova’da sahil şeridinde yer alan direklere asılı çöp kovaları kırıldı.
Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi: Yalova VIP Gençlik: 60 - Akdeniz Üniversitesi: 64
Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi: Yalova VIP Gençlik: 60 - Akdeniz Üniversitesi: 64 Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’nin birinci haftasında Yalova VIP , sahasında Akdeniz Üniversitesi’ne 4 64-60 yenildi.
Dolandırıcılar, milli sporcunun Porsche’sini satışa sundu
Dolandırıcılar, milli sporcunun Porsche’sini satışa sundu Yalovalı milli bisikletçinin lüks arabasının fotoğrafını çeken dolandırıcı aracı bir internet sitesinde satışa sundu.
Yalova’da okullara beyaz bayrak
Yalova’da okullara beyaz bayrak Yalova’da beyaz bayrak ve beslenme dostu okul kıstaslarını yerine getiren okullara törenle sertifikaları dağıtıldı.
Veteriner başkan mama dağıttı
Veteriner başkan mama dağıttı Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Gününde hayvanlar için mama dağıttı.
Her 8 kadından biri meme kanseri riski taşıyor
Her 8 kadından biri meme kanseri riski taşıyor Yalova Sağlık İl Müdürü Dr.
Yeniden aday olan Salman:
Yeniden aday olan Salman: Yalova Belediye Başkanı seçilen Vefa Salman, 2019 seçimleri için partisine aday adaylığı başvurusu yaptı.
Üniversite öğrencilerine terör ve uyuşturucu uyarısı
Üniversite öğrencilerine terör ve uyuşturucu uyarısı Yalova’da üniversite öğrencileri terör ve uyuşturucu konusunda bilgilendirildi.
Yalova’da zabıtadan gramaj ve etiket kontrolü
Yalova’da zabıtadan gramaj ve etiket kontrolü Yalova Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, rutin olarak gerçekleştirdiği fırın ve marketlerdeki ekmek gramajı ve etiket denetimlerine devam ediyor.
Yalovalı öğrenciler Avrupa’ya balık yemeklerini öğretecek
Yalovalı öğrenciler Avrupa’ya balık yemeklerini öğretecek Yalova’da eğitim ve öğretim veren Şaban Temuge Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından geliştirilen “Akdeniz Ülkelerinde Yeni Bir Balık Mönüsü” isimli....
Zamlar ikinci ele ilgiyi arttırdı
Zamlar ikinci ele ilgiyi arttırdı Birçok şeye gelen zamlar vatandaşları 2.
Yalova Devlet Hastanesi personeline işaret dili eğitimi
Yalova Devlet Hastanesi personeline işaret dili eğitimi Yalova Sağlık İl Müdürlüğü ve Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle Devlet Hastanesi personellerine işaret dili eğitimi veriliyor.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN