Back To Top

Diğer Yozgat Haberleri

Sorgun’da silahlı kavga: 1 ölü
Sorgun’da silahlı kavga: 1 ölü Yozgat’ın Sorgun ilçesinde iki kişi arasında çıkan kavgada silah kullanılınca bir kişi vurularak hayatını kaybetti.
Yenifakılı’da bilim fuarı şenliği yapıldı
Yenifakılı’da bilim fuarı şenliği yapıldı Yozgat’ın Yenifakılı ilçesi Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu öğrencileri tarafından 3’üncüsü düzenlenen TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı açıldı.
Şiddetli rüzgarda dış cephe kaplaması koptu, bir çocuk yaralandı
Şiddetli rüzgarda dış cephe kaplaması koptu, bir çocuk yaralandı Yozgat’ın Yenifakılı ilçesinde şiddetli rüzgar nedeniyle bir binanın dış cephe kaplaması koptu, kopan parçalar bir çocuğun üzerine düşerek yaralanmasına neden oldu.
Çiftçiler tohumluk buğday için tarlasındaki çavdarı temizliyor
Çiftçiler tohumluk buğday için tarlasındaki çavdarı temizliyor Türkiye’nin önemli tarım bölgelerinden biri olan Yozgat’ta, Ekim ayında tarlasına ekecekleri buğdayı şimdiden temin etmek için buğday ekili tarlalardaki çavdarı tek....
Yozgat’ta Karayolu Trafik Haftası açılış töreni yapıldı
Yozgat’ta Karayolu Trafik Haftası açılış töreni yapıldı Her yıl 5-11 Mayıs günleri arasında kutlanan Karayolu Trafik Haftası açılış töreni, Yozgat Çocuk Trafik Eğitim Parkı’nda gerçekleştirildi
Karayolu Trafik Haftası....
Tekerlekli sandalyeler, Sorgun Engelli Basketbol Takımı’na güç katacak
Tekerlekli sandalyeler, Sorgun Engelli Basketbol Takımı’na güç katacak Sorgun Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımının sandalye ihtiyaçlarının karşılanması için Sorgun Engelliler Umut Spor Kulübü Derneği tarafından Trans Anadolu Doğal Gaz....
Odalar ve Borsalar Müşterek Toplantısı Sorgun’da yapıldı
Odalar ve Borsalar Müşterek Toplantısı Sorgun’da yapıldı Yozgat Odalar ve Borsalar Müşterek Toplantısı’nın 3’üncü ayağı Sorgun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığının ev sahipliğinde gerçekleştirildi.
Hacı adaylarına Kabe maketli eğitim verildi
Hacı adaylarına Kabe maketli eğitim verildi Yozgat İl Müftülüğü tarafından bu yıl hac için kutsal topraklara gidecek vatandaşlara Kabe maketi etrafında uygulamalı eğitim yaptırılarak hac ibadetleri hakkında....
Çok kitap okumanın ödülü Ankara gezisi oldu
Çok kitap okumanın ödülü Ankara gezisi oldu Yozgat’ın Sarıkaya ilçesinde ‘Kitap Kurtları Okuyor’ projesi kapsamında en çok kitap okuyan 40 öğrenci Ankara gezisi ile ödüllendirildi.
Bozok Üniversitesi 11. Bahar Şenliği başladı
Bozok Üniversitesi 11. Bahar Şenliği başladı Bozok Üniversitesi tarafından bu yıl 11.
Sorgun’da dolu yağışı ilçeyi beyaza bürüdü
Sorgun’da dolu yağışı ilçeyi beyaza bürüdü Yozgat’ın Sorgun ilçesinde yağmur yağışının ardından kısa sürede etkili olan dolu ilçe merkezini beyaza bürüdü.
Yozgat’ta ‘66’ şekline göre hazırlanan ocakta 66 testi kebabı pişirildi
Yozgat’ta ‘66’ şekline göre hazırlanan ocakta 66 testi kebabı pişirildi Yozgat Cumhuriyet Meydanı’nda Hıdırellez ve 2.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN
d