Back To Top

Diğer Yozgat Haberleri

Yozgat POMEM’de intibak eğitimi başladı
Yozgat POMEM’de intibak eğitimi başladı Yozgat Polis Meslek Eğitim Merkezi’nde (POMEM) polislik eğitimi alacak bin 40 öğrenci için intibak eğitimi başladı.
Yozgat’ı yarı final maçlarında temsil edecekler
Yozgat’ı yarı final maçlarında temsil edecekler Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğünce organize edilen Minik Kızlar Voleybol müsabakalarında, Şehit Seyyit Yalçın Ortaokulu öğrencileri, Yozgat’ı yarı final....
Akdağmadeni’nde sütler toplanıyor
Akdağmadeni’nde sütler toplanıyor Akdağmadeni Süt Birliği tarafından üreticiye destek olmak amacıyla ilçe merkezi ve köylerindeki sütler toplanmaya başlandı.
İhtiyaç sahibi çocuklara kışlık kıyafet yardımı
İhtiyaç sahibi çocuklara kışlık kıyafet yardımı Yozgat Ticaret ve Sanayi Odası (TSO), Akdağmadeni ilçesinde 200 ihtiyaç sahibi çocuğa kışlık kıyafet yardımında bulundu.
Yozgat’ta ilkokul öğrencilerine çevre bilinci eğitimi veriliyor
Yozgat’ta ilkokul öğrencilerine çevre bilinci eğitimi veriliyor Yozgat’ta ilkokul öğrencilerine çevre bilincini aşılamak amacıyla eğitim verilmeye başlandı.
Yozgat’ta diş hekimleri köy okullarında ağız ve diş sağlığı taraması yapıyor
Yozgat’ta diş hekimleri köy okullarında ağız ve diş sağlığı taraması yapıyor Yozgat İl Sağlık Müdürlüğü, koruyucu ağız ve diş sağlığı kapsamında çalışmalarını sürdürüyor.
Boğazlıyan’da ’Aile İçi İletişim’ semineri
Boğazlıyan’da ’Aile İçi İletişim’ semineri Boğazlıyan Cumhuriyet İlkokulu ve Ortaokulu’nda Okul Rehberlik Öğretmeni Gülbahar Bıyıklı tarafından öğrenci velilerine yönelik olarak "Aile İçi İletişim" konulu....
Boğazlıyan Gençlik Merkezi bir yılda tamamlanacak
Boğazlıyan Gençlik Merkezi bir yılda tamamlanacak Yozgat’ın Boğazlıyan ilçesinde, gençlerin sosyal ve kültürel alanlarda daha iyi yetişmelerini sağlayacak olan gençlik merkezi inşaatı başlıyor.
Eleman ihtiyaçları meslek liselerinden karşılanacak
Eleman ihtiyaçları meslek liselerinden karşılanacak Yozgat İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından başlatılan çalışmayla Organize Sanayi Bölgesi ve küçük sanayi işletmeleri, eleman ihtiyaçlarını mesleki ve teknik anadolu....
Okuma-yazma öğrenmek için her gün 9 kilometre yol gidiyor
Okuma-yazma öğrenmek için her gün 9 kilometre yol gidiyor Yozgat’ın Yenifakılı ilçesinde Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından açılan okuma-yazma kursuna katılan 63 yaşındaki Aysel Temel, ilçeye 9 kilometre uzaklıktaki....
Yozgat’ta ellerine kına yakan öğrenciler, Afrin için gönüllü oldu
Yozgat’ta ellerine kına yakan öğrenciler, Afrin için gönüllü oldu Yozgat’ta lise öğrencileri, okul bahçesinde Türk Bayrağı açarak Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) gerçekleştirdiği Zeytin Dalı Harekatı’na destek verdi.
Yozgat’ta kar sevinci
Yozgat’ta kar sevinci Son yılların en kurak mevsimini yaşayan Yozgat’ta yağan kar vatandaşları sevindirdi.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN