Back To Top

Diğer Yozgat Haberleri

Sanatçılar Yozgat’ın tanıtımı için tarihi Roma hamamında yüzdü
Sanatçılar Yozgat’ın tanıtımı için tarihi Roma hamamında yüzdü Yozgat’ın tarihi ve turistik güzellikleri, ’Uluslararası TUTAP Bulmaca Gezisi’ organizasyonu kapsamında yerli ve yabancı sinema, tiyatro sanatçıları Yozgat’ın Sarıkaya....
Yozgat’ın tanıtımı için düzenlenen Bulmaca Gezisi başladı
Yozgat’ın tanıtımı için düzenlenen Bulmaca Gezisi başladı Yozgat’ın tarihi ve turistik yerleri ile 2 bin yıllık Antik Roma Hamamı’nın tanıtılması için düzenlenen Uluslararası TUTAP Bulmaca Gezisi başladı.
TANAP’tan Sorgun Kaymakamlığı’na araç takviyesi
TANAP’tan Sorgun Kaymakamlığı’na araç takviyesi TANAP’tan Sorgun Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliği’ne iki adet çöp kamyonu ile 500 adet çöp konteynırı verildi.
Çatıda mahsur kalan kedi için itfaiye seferber oldu
Çatıda mahsur kalan kedi için itfaiye seferber oldu Yozgat’ta bir binanın çatısına çıkan ve geri aşağı inemeyerek mahsur kalan kedi, itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı.
Yozgat’ta trafik kazası: 4 yaralı
Yozgat’ta trafik kazası: 4 yaralı Yozgat’ta meydana gelen trafik kazasında 4 kişi yaralandı.
2 bin yıllık Roma Hamamı gece görüntüsüyle göz kamaştırdı
2 bin yıllık Roma Hamamı gece görüntüsüyle göz kamaştırdı Yozgat’ın Sarıkaya ilçesinde bulunan 2 bin yıl öncesinden günümüze kadar gelen ve mimari özelliğini kaybetmeden görselliğini koruyan Roma Hamamı (Basilica Therma)....
Yozgat’ta otomobiller çarpıştı: 1 ölü, 7 yaralı
Yozgat’ta otomobiller çarpıştı: 1 ölü, 7 yaralı Yozgat’ın Kadışehri ilçesinde otomobillerin çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 1 kişi öldü, 7 kişi de yaralandı.
Tehlikeye aldırış etmeden çatı aktardılar
Tehlikeye aldırış etmeden çatı aktardılar Yozgat’a 10 katlı bir apartmanın çatısındaki kiremitleri onaran işçilerin hiçbir güvenlik önlemi almadan çalışmaları dikkat çekti.
Mobil Ambulans hayat kurtarıyor
Mobil Ambulans hayat kurtarıyor Yozgat’ta trafiğin yoğun olduğu günlerde ve özellikle bayramlarda yaşanılabilecek olası kazalara anında müdahale etmek amacıyla Yozgat İl Sağlık Müdürlüğü tarafından....
Proje Yazma Okulu ilk mezunlarını verdi
Proje Yazma Okulu ilk mezunlarını verdi Sorgun Gençlik Derneği (SORGED) tarafından düzenlenen Proje Yazma Okulu ilk mezunlarını verdi.
Yozgat’ta, Cumhurbaşkanı Erdoğan sevdalısı Endonezyalı geline Türk usulü düğün yapıldı
Yozgat’ta, Cumhurbaşkanı Erdoğan sevdalısı Endonezyalı geline Türk usulü düğün yapıldı Yolları 5 yıl önce İstanbul’da kesişen Yozgatlı Bekir Önal ile Endonezyalı Jutisca (Medine), birlikteliklerini evlilik ile taçlandırdılar.
Yozgat’ta 145 acemi kasap hastanelik oldu
Yozgat’ta 145 acemi kasap hastanelik oldu Yozgat’ta sabah erken saatlerde başlayan kurban kesimleri sırasında büyükbaş kurbanlıkların tekme, boynuz darbelerine maruz kalan ve bıçak ile satırla kendilerini....
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN