Back To Top

Diğer Yozgat Haberleri

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi inşaatı yükseliyor
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi inşaatı yükseliyor Yozgat’ta 2018 yılının Ağustos ayında tamamlanması planlanan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi inşaatında çalışmalar tüm hızla devam ediyor.
Yozgat’ta trafik ekipleri kış lastiği denetimi yaptı
Yozgat’ta trafik ekipleri kış lastiği denetimi yaptı Yozgat İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğüne bağlı ekipler, ticari araçlara yönelik kış lastiği denetlemesi yaptı.
Öğrenciler staj için İtalya’ya gidecek
Öğrenciler staj için İtalya’ya gidecek Yozgat’ın Sorgun Gevher Nesibe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri ’Evde Hasta Bakım Hizmetlerinde AB Uygulamaları’ projesi kapsamında staj için İtalya’ya....
Yozgat’ta 51 acemi er yemin etti
Yozgat’ta 51 acemi er yemin etti Yozgat İl Jandarma Alay Komutanlığı’nda 4 haftalık temel askerlik eğitimlerini tamamlayan 369.
Yozgat’ta mülteciler Türkçe öğreniyor
Yozgat’ta mülteciler Türkçe öğreniyor Yozgat’a yerleştirilen mülteci aileler ve çocukları, Yozgat Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu tarafından açılan Dil Kursunda Türkçe öğreniyor.
Yavuz, \
Yavuz, "Yenilgi var teslim olmak yok" Aksarayspor karşısında alınan mağlubiyetin üzüntüsü içerisinde olduklarını söyleyen Yozgatspor 1959 FK Teknik Direktörü Aydın Yavuz, "Yenilgi var ama teslim olmak yok.
POMEM öğrencilerine ilk yardım eğitimi verildi
POMEM öğrencilerine ilk yardım eğitimi verildi Yozgat İl Sağlık Müdürlüğü tarafından Polis Meslek Eğitim Merkezi’nde (POMEM) eğitim gören öğrencilere ilk yardım eğitimi verildi.
Çözüm Koleji öğrencilerine ağız ve diş sağlığı anlatıldı
Çözüm Koleji öğrencilerine ağız ve diş sağlığı anlatıldı Yozgat Çözüm Koleji’nin her ay düzenlediği kariyer günü etkinlikleri kapsamında bu ayki konuğu Diş Hekimi Özgür Fırat Oldu.
Yorgancılık mesleğini ayakta tutmaya çalışıyorlar
Yorgancılık mesleğini ayakta tutmaya çalışıyorlar Yozgat’ta “Unutulmaya Yüz Tutmuş Meslekler” projesi kapsamında Yozgat Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Yozgat Gençlik Merkezi liderleri ve gönüllü gençler,....
Boğazlıyan’da öğrenci servis araçları denetlendi
Boğazlıyan’da öğrenci servis araçları denetlendi Yozgat’ın Boğazlıyan ilçesinde okul servis araçlarına yönelik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile jandarma ekipleri tarafından denetim yapıldı.
Akgün, \
Akgün, "Devre arasına kayıpsız girmek istiyoruz" Bölgesel Amatör Lig 5.
Vali Yurtanç: \
Vali Yurtanç: "Öğrenmenin yeri zamanı ve yaşı yok" Yozgat Valisi Kemal Yurtnaç Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ziyaretinde, öğrenmenin yeri, zamanı ve yaşı olmadığını söyledi.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN