Back To Top

Diğer Zonguldak Haberleri

Alaplı’da tarihi bir proje daha imzalandı
Alaplı’da tarihi bir proje daha imzalandı Alaplı’nın 50 yıllık içme suyu ihtiyacını karşılayacak içme suyu şebekesini yenileme proje çalışmasına başlandı.
Yaşlı çiftin yaşadığı ev alev alev yandı
Yaşlı çiftin yaşadığı ev alev alev yandı Zonguldak’ın Ereğli ilçesine bağlı Kandilli Beldesi’nde yaşlı çiftin yaşadığı ev alev alev yandı.
Bahçeye yuvarlanan kadın yoğun bakıma alındı
Bahçeye yuvarlanan kadın yoğun bakıma alındı Zonguldak’ta evinin önünde aniden fenalaşan kadın bahçeye yuvarlandı.
Başkan Uysal emekli personele altın hediye etti
Başkan Uysal emekli personele altın hediye etti Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, emekliye ayrılan belediye işçisine altın hediye etti.
Çalışkan “Maaşlar yetersiz kalıyor”
Çalışkan “Maaşlar yetersiz kalıyor” Tüm İşçi Emeklileri Dul ve Yetimleri Derneği Genel Başkanı Satılmış Çalışkan, Zonguldak’a gelerek Zonguldak Şube Başkanı Mustafa Sarıoğlu’nu ziyaret etti.
Devrekli öğretmenler Oryantiring sporuna gönül veriyor
Devrekli öğretmenler Oryantiring sporuna gönül veriyor Türkiye Oryantiring Turnuvası her yıl Türkiye Oryantiring Federasyonu tarafından yurt içinde çeşitli bölgelerde düzenlenen yarışmalarla faaliyetlerini devam ettiriyor.
Evlatları tarafından öldürülen annenin cenazesini kadınlar omuzladı
Evlatları tarafından öldürülen annenin cenazesini kadınlar omuzladı Zonguldak’ın Devrek ilçesinde iki oğlu tarafından 9 bıçak darbesiyle ağır yaralanan ve kaldırıldığı hastanede ölen kadının cenazesine ilçe halkı ve kadınlar sahip çıktı.
Bu berberde Amerikan tıraşı yasak
Bu berberde Amerikan tıraşı yasak Zonguldak Alaplı İlçesinde Terminal Berberi’nde Amerika ile Türkiye arasında yaşanan vize gerginliğini protesto ederek, bundan sonra Amerikan tıraşı yerine Türk....
MHP’li Kibar hakkında ki iddialara yanıt verdi
MHP’li Kibar hakkında ki iddialara yanıt verdi Zonguldak’ın Ereğli ilçesine bağlı Gülüç Belediyesi’nin MHP’li meclis üyesi Cemil Kibar, hakkında ortaya atılan iddialara yanıt verdi.
Çaycuma’da veteranlar futbol takımı kuruldu
Çaycuma’da veteranlar futbol takımı kuruldu Çaycuma Kaymakamlığının destekleri ile 40 yaş üzeri Çaycuma veteranlar futbol takımı kuruldu.
Alacak verecek meselesi kanlı bitti: 1 yaralı
Alacak verecek meselesi kanlı bitti: 1 yaralı Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde iki grup arasında çıkan tartışma sırasında bir kişi av tüfeği ile vurularak yaralandı.
FETÖ/PDY Batı Karadeniz emniyet yapılanması davası
FETÖ/PDY Batı Karadeniz emniyet yapılanması davası FETÖ/PDY’nin Batı Karadeniz emniyet yapılanması davası kapsamında aralarında eski emniyet müdürleri, amirler, komiser ve polis memurlarının bulunduğu 68’i tutuklu 73....
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN