Back To Top

Diğer Zonguldak Haberleri

Çaturoğlu, Turizm Fakültesine yer gösterdi
Çaturoğlu, Turizm Fakültesine yer gösterdi AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu Bülent Ecevit Üniversitesi tarafından Ereğli ilçesine kurulma kararı alınan Turizm Fakültesinin geçici olarak FETÖ’den....
Zonguldak’ta yaşayan Malatyalılar bir araya geldi
Zonguldak’ta yaşayan Malatyalılar bir araya geldi Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde yaşayan Malatyalılar düzenledikleri gecede bir araya geldi.
Kozlu minik ressamları sergide buluştu
Kozlu minik ressamları sergide buluştu Kozlu Halk Eğitim Merkezi ve Esas 67 Burda iş birliği ile 4 farklı ilkokul tarafından hazırlanan resim sergisine ziyaretçiler büyük ilgi gösterdi.
Devrek’te kan bağışı kampanyası
Devrek’te kan bağışı kampanyası Devrek’te faaliyet gösteren Ticaret ve Sanayi Odası ve Esnaf Sanatkarlar Odası üyeleri kan bağışında bulundular.
Çevreci imam cemaatine çevre temizliğini aşılıyor
Çevreci imam cemaatine çevre temizliğini aşılıyor Zonguldak’ın Ereğli ilçesine bağlı Kavaklık Mahallesi Camii imamı cemaatten atık pilleri toplayıp belediye ekiplerine teslim ediyor.
Sporcular Gençlik ve Kapalı Salonu yapılmasını istiyorlar
Sporcular Gençlik ve Kapalı Salonu yapılmasını istiyorlar Alaplı’da faaliyet gösteren Alaplı Aktif Gençlik Spor Kulübü Başkanı Hüseyin Uğuz ve Alaplı Anadolu Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü (ALGES) İsmail Korkut, Alaplı’ya....
Alaplı Belediyesi 28 merdivenli itfaiye aracı aldı
Alaplı Belediyesi 28 merdivenli itfaiye aracı aldı Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin’nin talimatı ile belediye itfaiye amirliğine merdiveni ile 28 metreye kadar ulaşılan 2017 model bir itfaiye aracı alındı.
BEÜ, Obezite ve Diyabet Merkezi hasta kabulüne başladı
BEÜ, Obezite ve Diyabet Merkezi hasta kabulüne başladı Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Obezite ve Diyabet Merkezi Hasta kabulüne başladı.
BEÜ’den Türk Halk Müziği konseri
BEÜ’den Türk Halk Müziği konseri Devrek’te “BEÜ Kültür Sanat Etkinlikleri Halkla Buluşuyor” Etkinliği Kapsamında Türk Halk Müziği konseri düzenlendi.
Bülent Ecevit Üniversitesi’nde mini dünya kupası düzenlendi
Bülent Ecevit Üniversitesi’nde mini dünya kupası düzenlendi Zonguldak’ta, 69 farklı ülkeden 746 uluslararası öğrencinin öğretim gördüğü Bülent Ecevit Üniversitesi’nde, uluslararası öğrenciler arasında halı saha futbol turnuvası....
Zonguldak’ta FETÖ soruşturmasında 7 şüpheli adliyede
Zonguldak’ta FETÖ soruşturmasında 7 şüpheli adliyede Zonguldak’ta FETÖ/PDY soruşturması kapsamında 14 şüpheliden 7’si dün adliyeye sevk edilmiş 5’i tutuklanmıştı.
Yunusların silahla vurulması inceleme altında
Yunusların silahla vurulması inceleme altında Orman ve Su İşleri Zonguldak İl Şube Müdürü Sezgin Örmeci, Filyos beldesi sahilinde yunus balıklarının silahla öldürülmüş halde bulunmasının ardından başlatılan....
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN