Back To Top

Diğer Zonguldak Haberleri

Gazetecilerden anlamlı yardım
Gazetecilerden anlamlı yardım Zonguldak’ta başkanlığını Çiğdem Şekerci’nin, başkan yardımcılığını Alev Uzunbaş’ın yürüttüğü Zonguldak Gazeteciler ve Yazarlar Derneği üyesi gazeteciler kendi....
Ahmet Güngör, Elif Acar’ı ziyaret etti
Ahmet Güngör, Elif Acar’ı ziyaret etti AFAD Müdürü Ahmet Güngör ve AFAD Şube Müdürü Havva Güzel, Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) Genel Sekreter Vekili Elif Acar’ı ziyaret etti.
Zonguldak’tan ABD’nin Kudüs kararına tepki
Zonguldak’tan ABD’nin Kudüs kararına tepki Zonguldak’ta sivil toplum kuruluşları ABD’nin Kudüs kararını kınamak adına kitlesel basın açıklaması yaptı.
Alaplı’da  uyuşturucu operasyonu
Alaplı’da uyuşturucu operasyonu Zonguldak’ın Alaplı ilçesinde bir ihbarı değerlendiren, Alaplı İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin, yaptıkları istihbari çalışmalar sonucunda, 90 adet Ecstasy....
(Özel Haber) Sahile Kubbet-üs Sahra yaptılar, sırada Mescid-i Aksa var
(Özel Haber) Sahile Kubbet-üs Sahra yaptılar, sırada Mescid-i Aksa var Zonguldak’ın Kozlu ilçesinde Kubbet-üs Sahra’nın mimari olarak benzeri olarak yapılan mescidin yapımı tamamlandı.
Uysal, “Kudüs bizim için çok önemlidir”
Uysal, “Kudüs bizim için çok önemlidir” Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Belediye Meclisi Aralık Ayı Toplantısı’nın 2.
Kdz. Ereğli TSO Başkanvekili Yalçın ekonomik sorunlara çözüm istedi
Kdz. Ereğli TSO Başkanvekili Yalçın ekonomik sorunlara çözüm istedi Zonguldak’ın Ereğli ilçesindeki siyasi parti ve Sivil toplum Kuruluşu (STK) temsilcileri Ankara’da AK Parti ve CHP Zonguldak Milletvekilleri ile toplantı yaptı.
MFA’dan Elif Acar’a ziyaret
MFA’dan Elif Acar’a ziyaret Solunum ve Koruyucu Maskeler (MFA) sahiplerinden Fatih Furtun ve Murat Uzun Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) Genel Sekreter Vekili Elif Acar’ı ziyaret etti.
Aracın modelini tahmin ettiler, hediye bileti kaptılar
Aracın modelini tahmin ettiler, hediye bileti kaptılar Zonguldak’ta 67 Burda AVM’de örtülü aracın marka ve modelini bilen 10 kişiye, yarın yapılacak olan çekilişle sinema bileti hediye edilecek.
\
"Üç Yüz Bir" belgeseli gösterimi yapıldı Genel Maden İşçileri Sendikası’nın (GMİS) Dünya Madenciler Günü etkinlikleri çerçevesinde düzenlediği, Yönetmenliğini Alican Mansuroğlu’nun yaptığı “Üç Yüz Bir” isimli....
112’ye gelen ihbarların yüzde 97’si gereksiz çağrı
112’ye gelen ihbarların yüzde 97’si gereksiz çağrı Zonguldak İl Sağlık Müdürü Uzm.
Esas 67 Burda’dan engelleri kaldıran etkinlik
Esas 67 Burda’dan engelleri kaldıran etkinlik Esas 67 Burda ve Toplum Gönüllüleri desteğiyle 3-7 Aralık Dünya Engelliler günü kapsamında etkinlik düzenlendi.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN