05.07.2020  23:30
SON GÜNCELLEME: 
06.07.2020  12:46

NASA Güneş çevresinde ne saklıyor: Şaşırtan fotoğraflar

NASA'nın daha önce tartışılan uydu fotoğrafı tekrardan gündeme getirildi. Güneş'in yakınında neredeyse Ay büyüklüğünde bir uzay gemisinin bulunduğu, ama bunun NASA tarafından saklandığı söyleniyor. Bu iddianın sahibi ünlü UFO uzmanı Scott C. Waring.

+
-

NASA'nın Güneş fotoğrafı şaşkına çevirdi! NASA'daki bilim insanlarının halen  açıklama yapmaması ise, yapılan keşif saklanıyor mu sorusunu gündeme getirdi.

NASA'NIN GÜNEŞ FOTOĞRAFI ŞAŞKINA ÇEVİRDİ 

Uzaylı kaşifleri, bir süre önce tartışma konusu olan bir fotoğrafı yeniden gündeme getirdi. (ABD Havacılık ve Uzay Ajansı) NASA'nın elde etmiş olduğu Güneş fotoğrafında devasa bir cisim görünüyor.

Fotoğrafta Güneş'in yakınında neredeyse Ay büyüklüğünde bir uzay gemisinin bulunduğu, fakat bunun NASA tarafından saklandığı ifade ediliyor. Sabah'ın haberine göre bu iddianın sahibi ünlü UFO uzmanı Scott C. Waring. NASA'dan ise konu ile ilgili halen herhangi bir açıklama yapılmış değil.

Waring yapmış olduğu açıklamada, "NASA'nın yayınladığı Güneş fotoğraflarına bakıyordum. Fotoğraflardan birinde muhteşem bir orana sahip cisim keşfettim. Bu cisim doğal olmayacak kadar düzgün tasarıma ve simetriye sahip. Bu nesne neredeyse bizim Ay büyüklüğünde. Güneş'in çevresinde daha önce başka bilinmeyen cisimler de keşfettim. Belki bu uzay gemileri Güneş'i inceliyor" dedi. Waring, birçok keşifte olduğu gibi NASA'nın bu tür olayları sakladığını iddia etti.

Daha önce NASA'nın Mars'ta kalıntılar bulduğu ve Güneş'in etrafında uzay gemileri tespit ettiği iddia edilmiş ve gündem olmuştu. Uzaylı avcıları bu sebeplerden dolayı NASA'nın Mars ve Güneş araştırmalarına oldukça ilgi gösterdiğini ve her zaman olduğundan daha çok yoğunlaştığını ifade ediyor.

 

DİĞER HABERLER
Ölmek istemiyorum, belki de bunlar son mesajlarım!
Açıköğretim psikoloji bölümleri kapatılacak
Çekilmek yerine eksiksiz uygulanmalı
92 yaşındaki adam evlilik vaadiyle dolandırıldı
YÖK, felsefeyi burs kapsamına aldı
Sağlıkçı ailelerine ölüm aylığı bağlansın
Zulmü reva görenlere kayıtsız kalmayalım!