27.02.2020  13:15

2020 Regaip Kandili mesajları | En güzel en anlamlı kandil mesajları

Regaip Kandili mesajları ile vatandaşlarımız Üç Ayların ilk kandili vesilesiyle sevdiklerini mutlu ediyor. Regaip Kandili mesajları WhatsApp, Instagram ve Facebook üzerinden de paylaşılıyor. İşte detaylar…

+
-

Sevdiklerinin Regaip Kandilini kutlamak isteyen okuyucularımız en güzel, en anlamlı Regaip Kandili mesajlarını arıyor. Üç Ayların ilk kandili olan bu mübarek gecede edilen dualar kabul oluyor. İşte en güzel, en anlamlı Regaib Kandili mesajları…

REGAİP KANDİLİ MESAJLARI

Regaibin kelime anlamı güzel şeyleri istemek, elde etmeye gayret etmektir. İstek gecesi olan Regaip Kandili üç ayların başlangıcıdır, perşembeyi cumaya bağlayan geceye denk gelir. 
Üç Ayların ilk kandili olan Regaib Kandili Müslümanlar için önemlidir. Bu mübarek gecede insanlar sevdiklerinin kandilini gönderecekleri mesajlar ile kutlayacaklar. En güzel, en anlamlı, kandil mesajlarını sizler için derledik.

Bu değerli Regaip Kandili gecesinde kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi olan bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin. Regaip Kandilimiz mübarek olsun.

Allah gönlünüzden geçen her duayı hakkınızda hayırlı ise kabul etsin. Kandiliniz mübarek olsun.

Yağmurun toprağa hayat verdiği gibi dualarında hayat bulacağı bu gecede dua bahçesinde yeşeren fidan olmak dileğiyle. Kandiliniz mübarek olsun.

Regaip istemek demek, bizde hayırlar isteriz ya Rab, biz de bağışlanmak dileriz ya Rab, bizleri de affeyle bizlere de hayırlar vesileyle. Kandiliniz mübarek olsun.

Bin damla serpilsin yüreğine, bin tatlı mutluluk dolsun günlerine, binbir hayalin gerçekleri bulsun, her türlü duaların kabul olsun. Kandilin mübarek olsun.

Günler bize dostların güzelliği ile, geceler onların duaları ile mübarek oluyor. Umudumuz dostların hediyesi, duamız sizlerin sevgisi. Kandiliniz mübarek olsun.

Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle kandilinizi kutlarım.

Ellerin duaya uzandığı, sinelerin dostlara açıldığı, gözlerin masumiyet aradığı bu mübarek günde tüm dualarınız kabul olması dileğiyle. Hayırlı kandiller.

Geçmişin bugünle, ışığın gölgeyle umudun gerçekle, ışığın gölgeyle, üzüntünün neşeyle, öfkenin sevgiyle barıştığı nice kandillere.

Bugün ettiğiniz bütün dualar göklere yükselip, tek tek kabul olup üzerinize sağanak gibi yağsın. Kandiliniz mübarek olsun.

İslam'ın nurlu yüzü kalbine dolsun, makamınız cennet, Hz. Muhammed komşunuz olsun. Günlerinize mutluluk, gönlünüze saadet dolsun. Regaib kandiliniz mübarek olsun.

Bin damla serpilsin yüreğine, bin tatlı mutluluk dolsun günlerine, binbir hayalin gerçekleri bulsun, her türlü duaların kabul olsun. Regaip Kandilin mübarek olsun...

Sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, yüzünüz mutlu, Regaip Kandiliniz mübarek olsun.

Kardeşliğin daimi olduğu, sevgilerin birleştiği dostlukların hiç bitmediği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de sevgi dolu nice kandillere.

Gül bahçesine girenler, gül olmasa da gül gibi kokarlar. Kainatın en güzel gülünün kokusu üzerinizde olsun bu gece kandiliniz mübarek olsun.

Ellerin semaya, dillerin duaya, gönüllerin Mevla’ya yöneldiği bu mübarek gecenizi kutlar, hayırlara vesile olmasını yüce Allah’tan dilerim. Hayırlı kandiller.

Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla'ya sunacağı ve O'nun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol bol yararlanacağı umut, huzur ve müjde gecesidir. Regaip Kandiliniz mübarek olsun.

Rabbim bizi özünden iman edip, gözünden düşmeyen kullarından eylesin. Hayırlı kandiller. 

Gecenin güzel yüzü dokunsun, kâbuslar senden uzakta, melekler başucunda olsun, güneş öyle bir gecede doğsun ki; duaların kabul, kandilin mübarek olsun.

DİĞER HABERLER
PTT'den ücretsiz maske nasıl alınacak?
Adım adı seyahat izin belgesi almanın yolu
Binlerce lira zarar etti
9 ilde 15 noktaya daha karantina
İBB sorumluluğunu yerine getirmeli
İşte karantinaya alınan il, ilçe, mahalle, köy listesi
Devlet yardımları yasalara uygun denetlemelidir