Back To Top
Kozan OSB, 3. Müteşebbis Heyeti toplandı

Kozan OSB, 3. Müteşebbis Heyeti toplandı

Kozan OSB, 3. Müteşebbis Heyeti toplandı
- A +

Kozan Organize Sanayi Bölgesi 2019 Yılı Olağan 3

Müteşebbis Heyeti Toplantısı Vali Mahmut Demirtaş’ın başkanlığında gerçekleştirildi.

Valilik makam toplantı salonunda gerçekleştirilen ve Vali Demirtaş’ın yanı sıra; Kozan Kaymakamı Şafak Gürçam, Kozan Ticaret Odası Başkanı Mustafa Kandemir ile müteşebbis heyeti üyelerinin katıldığı toplantıda ilgili yetkililer tarafından Kozan Organize Sanayi Bölgesi hakkında yeni yapılan imar planı revizyonu ve OSB’nin genel durumuyla ilgili bilgilerin verildiği bir sunum gerçekleştirildi.

Toplantının gündem maddelerinin görüşülmesi ve Kozan Organize Sanayi Bölgesinin genel durumunun değerlendirilmesinin ardından Vali Demirtaş, Adana’nın ekonomik bakımdan daha da büyümesine yönelik yapılacak tüm çalışmalara her zaman desteklerinin tam olacağına dikkat çekerek Adana’nın ekonomik faaliyetlerini ve istihdam gücünü arttıran yatırımlardan biri olan Kozan Organize Sanayi Bölgesinin potansiyelinin arttırılması için herkesin üzerine düşen görevi en iyi şekilde yerine getireceğine inancının tam olduğunu belirtti.

Toplantı karşılıklı görüş alışverişiyle sürdü.

ADANA/İHAX

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN