08.01.2020  14:25

Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu’nun acı günü

22

+
-
Dönem AK Parti Adıyaman Milletvekili Mahmut Göksu ve Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu’nun annesi Fatma Göksu, Adıyaman’da son yolculuğuna uğurlandı.

Fatma Göksu için Gölbaşı ilçesindeki Günaydın Camii’nde ikindi namazını müteakip cenaze namazı kılındı. Cenaze namazını 22. Dönem AK Parti Milletvekili Mahmut Göksu kıldırdı. Eski Milletvekili Göksu, “Dünyada her şey fani, kalıcı olan yaptığımız iyiliklerdir. Annemiz duasıyla, merhametiyle ve şefkatiyle bizi her zaman kucakladı. İnşallah yüce Allah bizi annemizle cennetinde buluşturur” diye konuştu. Cenaze, namazın ardından Gölbaşı ilçesi Göl Kuzu Mezarlığı’nda bulunan aile mezarlığına defnedildi.

Cenazeye Adıyaman Valisi Aykut Pekmez, Gaziantep Valisi Davut Gül, Batman Valisi Hulusi Şahin, Gaziantep Belediye Başkanı Fatma Şahin, AK Parti Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, kaymakamlar, ilçe belediye başkanları ile çok sayıda vatandaş katıldı.

ADIYAMAN/İHA


(FOTOĞRAF)


GÜNÜN VİDEOSU

Erdoğan''dan FOX TV muhabirine fırça

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, FOX TV muhabirinin ''Libya''da kaç şehit var'' sorusuna sert tepki gösterdi. Erdoğan,"FOX önce gazete olsun, medya olsun, yalan haber üretmeyi bırakın; beni muhalefet mi yargılayacak? Muhalefet önce kendini yargılasın " ifadelerini kullandı. Libya şehitleri için de ilk kez net konuşan Erdoğan, Libya''da rütbelerini açıklamadığı iki şehidin olduğunu söyledi.

DİĞER HABERLER
FETÖ davaları birleştirildi
Ayak ve kelle yok satıyor
Evde kilitli kalan bebeği itfaiye kurtardı
İBB'den alacaklar
Vehbi Koç ölümünün yıl dönümünde anılıyor
Okullarda koronavirüs tedbiri
Şenol Güneş olamadım, başkan oldum