Back To Top
Takım elbisesini giydi, ata binerek yarışmacılara destek oldu

Takım elbisesini giydi, ata binerek yarışmacılara destek oldu

 - Son Güncelleme: 14.04.2019 Pazar 15:29
Takım elbisesini giydi, ata binerek yarışmacılara destek oldu
- A +

Ağrı’nın Taşlıçay ilçesinin düşman işgalinden kurtuluşunun 101

yılında Taşlıçay Belediye Başkanı İsmet Taşdemir ata binerek at yarışına katılan yarışçılara destek oldu.

Sabahın erken saatlerinde Taşlıçay Kaymakamlığı’nın önünde Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan etkinliklere çok sayıda ilçe halkı katıldı.

Taşlıçay Kaymakamı Enver Özderin ve Taşlıçay Belediye Başkanı İsmet Taşdemir ilçenin düşman işgalinden kurtulması adına düzenlenen atletizm yarışmasında dereceye giren öğrencilere çeşitli hediyeler verdi.

Program daha sonra her yıl düzenlenen at yarışıyla devam etti. Taşlıçay Belediye Başkanı İsmet Taşdemir takım elbisesiyle ata binerek at yarışı kültürüne destek oldu.

Başkan Taşdemir, "At yarışı kültürünün ilçemizde gelişmesi gerekiyor, bu konuda belediye olarak desteklerimiz, projelerimiz olacak bu bir kültür ve devam ettirilmesi gerekiyor, aynı zamanda bir spor etkinliğidir" dedi.

Yapılan at yarışında birinciye tam altın, ikinciye yarım altın, üçüncüye çeyrek altın verildi. Programa katılan ilçe halkına etkinliklerden sonra yemek ikram edildi.

AĞRI/İHA


(FOTOĞRAF)


X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN