Back To Top
Vali Elban ziyaretlerine devam ediyor

Vali Elban ziyaretlerine devam ediyor

Vali Elban ziyaretlerine devam ediyor
- A +

Ağrı Valisi Süleyman Elban, göreve başlayan 12

Mekanize Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Faruk Metin ve son kararname ile İl Jandarma Komutanı olarak atanan Tuğgeneral Cemil Lütfi Özkul’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

İlk olarak 12. Mekanize Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Faruk Metin tarafından karşılanan Vali Elban, şeref defterini imzaladı. Ardından Tuğgeneral Metin ile bir süre görüşen Vali Elban hayırlı olsun dileklerinde bulunarak yeni görevinde başarılar diledi. Buradaki ziyaretini tamamlayan Vali Elban, son kararname ile Ağrı’ya İl Jandarma Komutanı olarak atanan Tuğgeneral Cemil Lütfi Özkul’u ziyaret etti. İl Jandarma Komutanlığı binası önünde tören mangası tarafından karşılanan Vali Elban, daha sonra şeref defterini imzaladı. İmzalanan defterin ardından İl Jandarma Komutanlığı makamına geçildi. Burada Tuğgeneral Cemil Lütfi Özkul ile bir süre sohbet ettikten sonra ziyaret sona erdi.

AĞRI/İHA


(FOTOĞRAF)


X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN