30.03.2020  17:00
KAYNAK: 
ANKARA/AA

AK Partili Hamza Dağ: Vatan hainlerinin bugünlerde tekrar sesleri çıkmaya başladı

AK Partili Hamza Dağ, koronavirüsle mücadele edilen dönemde sosyal medyada yapılan paylaşımları değerlendirdi: Vatan hainlerinin bugünlerde tekrar sesleri çıkmaya başladı. Bir taraftan pandemi üzerinden 'oh oldu' diyerek sevinç çığlıkları atarken diğer taraftan mağduru oynamaya çalışıyorlar.

+
-

AK Parti Genel Başkan Yardımıcısı Hamza Dağ, Twitter hesabından, Türkiye'nin yeni tip koronavirüsle mücadele ettiği dönemde sosyal medyadan yapılan bazı paylaşımlara ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

"Vatan hainlerinin bugünlerde tekrar sesleri çıkmaya başladı." ifadesini kullanan Dağ, "Bir taraftan pandemi üzerinden 'oh oldu' diyerek sevinç çığlıkları atarken diğer taraftan mağduru oynamaya çalışıyorlar. Çocuk-kadın demeden vatandaşlarımızı bombalayan katil FETÖ, sistematik olarak FETÖ'cü teröristlerin çocuklarına ait videoları paylaşarak, masum çocukları kullanmak suretiyle bir algı oluşturma çabasına girişmiştir."  paylaşımında bulundu. 

'ZANNETMEYİN Kİ MİLLETİMİZ SİZİ AFFEDECEK'

Bu milletin FETÖ'nün en alçak, en karanlık, en iğrenç yüzünüzü 15 Temmuz gecesi gördüğünü ve göğsünü siper ederek gereken cevabı verdiğini vurgulayan Dağ, şunları kaydetti:

"Zannetmeyin ki bu mağdur edebiyatı ile milletimiz ihanetinizi unutacak ve sizi affedecektir. Yaptıklarınızın cezasını hak ettiğiniz gibi, en ağır şekilde çekmeye devam edeceksiniz.

FETÖ tarafından HDP listesine konulup vekil yapılan, şimdi de kendisine verilen görevi yapmaya çalışan sözde insan hakları aktivistleri de şunu iyi bilsinler ki onlar teröristlerin savunuculuğunu yaptıkça, biz daha kararlı bir şekilde 15 Temmuz'un hesabını sormaya devam edeceğiz."

DİĞER HABERLER
Eşini zehirleyerek öldüren kadın gözaltında
İşte il il haritalı hava durumu tahmini
İstanbul Adalar'a giriş-çıkış yasağı ne zaman kalkacak?
Kafe ve restoranlara saat kısıtlaması
Tehdit edip para alıyordu
Yaza 'merhaba' diyemeyeceğiz
Kaybolan 9 yaşındaki çocuk, 7 saat sonra bulundu