04.04.2020  16:54
SON GÜNCELLEME: 
04.04.2020  17:09
KAYNAK: 
KARAR

Alef'in yayın tarihi belli oldu! Alef'ten yeni fragman geldi

Mistik polisiye türüyle dikkat çeken Alef dizisi ne zaman yayınlanacak? Diziseverlerin heyecanla beklediği Alef dizisine dair detaylar şimdiden merak konusu oldu. Peki, Alef dizisi konusu nedir? Alef yeni fragman yayınlandı mı? Alef dizisi oyuncuları kimler? Detaylar haberimizde...

+
-

Online dizi-film platformu Blu TV'de yayınlanacak Alef dizisinin ilk bölümü izleyenlerle buluşmaya hazırlanıyor... Osmanlı ve İslam tarihinden izler taşıyan dizi, gizemli ve mistik konusuyla ilgi odağı oldu. Diziseverler, "Alef dizisi ne zaman başlayacak?", "Alef oyuncu kadrosunda kimler var?", "Alef 1. bölüm fragmanı yayınlandı mı?" sorularının yanıtlarını merak ediyor. Detayları KARAR.com okurları için derledik...

ALEF DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Geçtiğimiz sonbahar aylarında çekimleri başlayan Alef dizisi, 10 Nisan 2020 Cuma günü ücretli olarak hizmet veren online dizi-film platformu Blu TV'de diziseverlerle buluşacak.

ALEF YENİ BÖLÜM NE ZAMAN SAAT KAÇTA?

Güçlü kadrosuyla dikkat çeken Alef dizisinin 1. bölümü, 10 Nisan 2020 Cuma günü saat 19.00'da www.blutv.com adresinden ulaşılabilen online dizi-film platformu Blu TV'de yayınlanacak.

ALEF 1. BÖLÜM 1. FRAGMAN

ALEF 1. BÖLÜM 2. FRAGMAN

ALEF TANITIM

ALEF KAMERA ARKASI

ALEF FULL İZLE

Ücretli üyelik gerektiren online dizi-film platformu Blu TV'de yayınlanacak Alef dizisinin tüm bölümlerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

ALEF YENİ BÖLÜM NELER OLACAK?

Alef'in 1. bölümünde; genç ve hırslı dedektif Kemal ile tecrübeli ortağı Settar, İstanbul'da işlenen gizemli bir seri cinayet vakasının peşine düşer. Hem kişisel hayatları hem de olaylara yaklaşımlarıyla birbirine tamamen zıt bu ikiliye, bir üniversitede öğretim görevlisi olan Yaşar da katılır.

Ekip cinayetleri çözmeye çalışırken buldukları her delille, yüzyıllar boyu saklı kalan bir sır perdesi de aralanacaktır.

ALEF KONUSU NEDİR?

Alef, İstanbul Boğazı'nda bir cesedin bulunmasının ardından ortaya çıkan çeşitli cinayetlerin sırrını çözmeye çalışan iki dedektifin hikayesini konu alıyor.

Osmanlı ve İslam tarihinden izler taşıyan dizide genç ve hırslı dedektif Kemal (Kenan İmirzalıoğlu) ile tecrübeli ortağı Settar (Ahmet Mümtaz Taylan), İstanbul'da işlenen gizemli bir seri cinayet vakasının peşine düşecek.

Hem kişisel hayatları hem de olaylara yaklaşımlarıyla birbirine tamamen zıt bu ikiliye, bir üniversitede öğretim görevlisi olan Yaşar (Melisa Sözen) da katılacak.

Ekip, cinayetleri çözmeye çalışırken buldukları her delille yüzyıllar boyu saklı kalan bir sır perdesini de aralayacak. Dizi 8 bölüm sürecek.

ALEF DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

Yapımcılığını May Prodüksiyon'un üstlendiği, senaryosunu Emre Kayış'ın yazdığı, yönetmen koltuğunda Emin Alper'in oturduğu Alef dizisi oyuncu kadrosunda; Kenan İmirzalıoğlu (Kemal), Ahmet Mümtaz Taylan (Settar), Melisa Sözen (Yaşar), Ece Dizdar, Osman Alkaş, Rıza Akın, Baran Arslan, Erdem Kaynarca, Kıvanç Baran Arslan, Hatice Aslan gibi isimler yer alıyor.

DİĞER HABERLER
Bana yapamazlar kardeşim
Kamudaki idari izinde 'kronik' karmaşa
Rus savaş gemisi 'Saratov' Akdeniz'e iniyor
Toplu ulaşımda yeni dönem başladı
Tuzla Piyade Okulu davasında karar
Camiden müzik yayınına 3 yıl hapis istemi
3 ay süreyle işten çıkarmanın ne zaman biteceği belli oldu