Back To Top

Diğer Amasya Haberleri

Amasya polisinden ‘skunk’ operasyonu: 3 gözaltı
Amasya polisinden ‘skunk’ operasyonu: 3 gözaltı Amasya’da polisin düzenlediği operasyonda 1 kilogram ağırlığında ‘skunk’ adı verilen uyuşturucu madde ele geçirildi, 3 kişi gözaltına alındı.
Sahaya Doğu Türkistan mesajıyla çıktılar
Sahaya Doğu Türkistan mesajıyla çıktılar Amasya’da futbolcular maç öncesi sahaya Doğu Türkistan mesajıyla çıktılar.
Amasya Valisi Dr. Osman Varol: “Tüm işçilerimizin bilinçleri açık”
Amasya Valisi Dr. Osman Varol: “Tüm işçilerimizin bilinçleri açık” Amasya Valisi Dr.
Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığından (AFAD) yapılan açıklamada, Amasya’da bir maden işletmesinde meydana gelen göçükte toprak altında kalan 3 işçinin sağ olarak kurtarıldığı belirtildi.
Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığından (AFAD) yapılan açıklamada, Amasya’da bir maden işletmesinde meydana gelen göçükte toprak altında kalan 3 işçinin sağ olarak kurtarıldığı belirtildi. IHAAW193114-GEN/27-01-2019 - Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığından (AFAD) yapılan açıklamada, Amasya’da bir maden işletmesinde meydana gelen göçükte toprak....
Amasya’da maden ocağında göçük meydana geldi
Amasya’da maden ocağında göçük meydana geldi Amasya’nın Merzifon ilçesindeki Yeniçeltek Maden İşletmesinde göçük meydana geldi.
Amasya’nın Suluova ilçesinde bulunan Yeni Çeltek Kömür İşletmesinde göçük meydana geldi.  Bölgeye sağlık, itfaiye ve AFAD ekipleri sevk edildi. İlk bilgilere göre yaralıların olduğu kaydedildi.
Amasya’nın Suluova ilçesinde bulunan Yeni Çeltek Kömür İşletmesinde göçük meydana geldi. Bölgeye sağlık, itfaiye ve AFAD ekipleri sevk edildi. İlk bilgilere göre yaralıların olduğu kaydedildi. IHAAW180734-GEN/27-01-2019 - Amasya’nın Suluova ilçesinde bulunan Yeni Çeltek Kömür İşletmesinde göçük meydana geldi.
Başkan Öztürk: “Hayalimizdeki Taşova’yı birlikte şekillendireceğiz”
Başkan Öztürk: “Hayalimizdeki Taşova’yı birlikte şekillendireceğiz” Taşova Belediye Başkanı Bayram Öztürk, “Her bir hemşehrimizin beklenti ve isteklerini tek tek dinliyoruz.
Valiyi duygulandıran dede
Valiyi duygulandıran dede Amasya’da anne ve babaları ayrılan iki torununa kol kanat geren dede, kendisi ziyaret eden Vali Dr.
Milli Eğitim Müdüründen liselilere sıra dışı oyun
Milli Eğitim Müdüründen liselilere sıra dışı oyun Amasya Milli Eğitim Müdürü İlker Kösterelioğlu, gittiği bir lisede ders çalışan öğrencileri dinlendirmek adına birlikte kısa süreliğine oyun oynatıp sonrasında onlara....
Amasya biyoçeşitlilik zengini
Amasya biyoçeşitlilik zengini Amasya Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof.
Efsane gerçek oluyor
Efsane gerçek oluyor Dünyaca ünlü Ferhat ile Şirin efsanesinin yaşandığı Amasya’da efsanede adı geçen suyun çıktığı alandan şehre 2 bin yıl sonra yeniden su getirmek için kollar sıvandı.
Bağırsak damarına ilk kez stent takıldı
Bağırsak damarına ilk kez stent takıldı Amasya Üniversitesi Sabuncuoğlu Şerefeddin Eğitim ve Araştırma Hastanesinde ilk kez bağırsak damarına stent işlemi gerçekleştirildi.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN