Back To Top

Diğer Amasya Haberleri

Vali Varol, huzurevi sakinleriyle bir araya geldi
Vali Varol, huzurevi sakinleriyle bir araya geldi Amasya Valisi Dr.
Üçok: “Büyüklerimiz bizim baş tacımızdır”
Üçok: “Büyüklerimiz bizim baş tacımızdır” Suluova Belediye Başkanı Fatih Üçok, 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü münasebetiyle Hacı Muammer Koca Huzurevi ve Yaşlı Bakım Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü tarafından....
13 yaşında dünya şampiyonu oldu
13 yaşında dünya şampiyonu oldu Amasya Hattat Hamdullah İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi Esad Gökçe, Hırvatistan’da gerçekleştirilen Dünya Hafızlık Yarışması’nda dünya birincisi oldu.
PDR öğrencilerine bilimsel araştırma ödülü
PDR öğrencilerine bilimsel araştırma ödülü Amasya Üniversitesi Eğitim Fakültesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Programı öğrencileri Abant İzzet Baysal Üniversitesinde düzenlenen 16.
Hisarcıklıoğlu’ndan genç girişimcilere: “Eski köye yeni adet getirin”
Hisarcıklıoğlu’ndan genç girişimcilere: “Eski köye yeni adet getirin” Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıkloğlu, “Girişimcilik zenginliktir.
Nergiz: “Her yıl dünyada 59 bin kişiden fazla insan kuduz nedeniyle hayatını kaybediyor”
Nergiz: “Her yıl dünyada 59 bin kişiden fazla insan kuduz nedeniyle hayatını kaybediyor” Amasya İl Sağlık Müdürü Dr.
Kampüste pilav var
Kampüste pilav var Amasya Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulunun “Kampüste Pilav Var” etkinliği Amasya Üniversitesinin İpekköy, Milli Hakimiyet ve Yeşilırmak yerleşkelerinde....
Ölümsüzlük meyvesi hünnabın faydaları saymakla bitmiyor
Ölümsüzlük meyvesi hünnabın faydaları saymakla bitmiyor Uzak Doğu kökenli bir meyve olan, Çinlilerin ’ölümsüzlük meyvesi’ diye adlandırdığı hünnabın faydaları saymakla bitmiyor.
Başkan Öztürk: \
Başkan Öztürk: "Taşovamızı beraber yönetiyoruz" Taşova Belediye Başkanı Bayram Öztürk, pazar yeri ile çevresindeki esnafları ziyaret etti.
Belediyeden öğrencilere kırtasiye malzemesi desteği
Belediyeden öğrencilere kırtasiye malzemesi desteği 2019-2020 eğitim-öğretim yılının başlaması nedeniyle, Suluova Belediyesi tarafından ilkokul, ortaokul
ve lise öğrencilerine kırtasiye yardımı yapıldı.
Uygulamalı eğitim için protokol imzalandı
Uygulamalı eğitim için protokol imzalandı Amasya İl Sağlık Müdürlüğü ile Amasya Üniversitesi Sabuncuoğlu Şerefeddin Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu arasında uygulamalı eğitim için protokol imzalandı.
80 yaşında öğrenci oldular, gençlere taş çıkarttılar
80 yaşında öğrenci oldular, gençlere taş çıkarttılar Amasya’nın Taşova ilçesinde Şehit Himmet Aydın Halk Eğitim Merkezi yeni dönem açılış sergisinde 80 yaşındaki kursiyer öğrenci teyzeler yaptıkları el emeği göz nuru....
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN