Back To Top

Diğer Ankara Haberleri

Binali Yıldırım, TBMM Başkanlığı görevini TBMM Başkan Vekili Adan’a devretti
Binali Yıldırım, TBMM Başkanlığı görevini TBMM Başkan Vekili Adan’a devretti Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Binali Yıldırım, TBMM Başkanlığı görevini Başkan Vekili Celal Adan’a düzenlenen tören ile devretti.
Apaydın: “Siyaset ve spor camiasının başı sağ olsun”
Apaydın: “Siyaset ve spor camiasının başı sağ olsun” TŞOF Başkanı Fevzi Apaydın, “Spor camiasına büyük hizmetler veren Fikret Ünlü’ye Allah’tan rahmet, acılı ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyorum” dedi.
Meclis Başkanlığı görevini devreden Binali Yıldırdım, İstanbul’a hızlı tren ile gitti
Meclis Başkanlığı görevini devreden Binali Yıldırdım, İstanbul’a hızlı tren ile gitti Meclis Başkanlığı görevini Celal Adan’a devreden Binali Yıldırım, devir teslim töreninden sonra eşi ve torunlarıyla hızlı tren ile İstanbul’a gitti.
Palandöken: \
Palandöken: "Akaryakıt desteği esnafa da verilmeli” TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, “Kamyoncu, otobüsçü, dolmuşçu ve taksici esnafı devletimizin vereceği ticari akaryakıt desteğini dört gözle bekliyor.
Palandöken: “Ünlü, spor camiası için önemli bir isimdi”
Palandöken: “Ünlü, spor camiası için önemli bir isimdi” TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, “Spora camiası için önemli hizmetler veren Fikret Ünlü’ye Allah’tan rahmet diliyorum” dedi.
Jandarma Genel Komutanlığında FETÖ operasyonu: 52 gözaltı kararı
Jandarma Genel Komutanlığında FETÖ operasyonu: 52 gözaltı kararı Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, Jandarma Genel Komutanlığında yürütülen FETÖ soruşturması kapsamında 52 astsubay hakkında gözaltı kararı verdi.
Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, Jandarma Genel Komutanlığında yürütülen FETÖ soruşturması kapsamında 52 astsubay hakkında gözaltı kararı verdi.
Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, Jandarma Genel Komutanlığında yürütülen FETÖ soruşturması kapsamında 52 astsubay hakkında gözaltı kararı verdi. IHAAW094346-ASA/19-02-2019 - Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, Jandarma Genel Komutanlığında yürütülen FETÖ soruşturması kapsamında 52 astsubay hakkında gözaltı....
FETÖ’nün kadın sorumlusu Yasemin Ö. ile 37 şüpheliye gözaltı kararı
FETÖ’nün kadın sorumlusu Yasemin Ö. ile 37 şüpheliye gözaltı kararı Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, FETÖ’ye yönelik yürütülen soruşturmalar kapsamında örgütün kadın yapılanmasında etkin rol alan şüpheli Yasemin Ö.
Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, FETÖ’ye yönelik yürütülen soruşturmalar kapsamında örgütün kadın yapılanmasında etkin rol alan şüpheli Yasemin Ö. ile irtibatta olduğu tespit edilen 37 şahıs hakkında gözaltı kararı verdi. Başsavcılık, şüpheli Yasemin Ö.’nü
Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, FETÖ’ye yönelik yürütülen soruşturmalar kapsamında örgütün kadın yapılanmasında etkin rol alan şüpheli Yasemin Ö. ile irtibatta olduğu tespit edilen 37 şahıs hakkında gözaltı kararı verdi. Başsavcılık, şüpheli Yasemin Ö.’nü IHAAW091957-ASA/19-02-2019 - Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, FETÖ’ye yönelik yürütülen soruşturmalar kapsamında örgütün kadın yapılanmasında etkin rol alan....
TBMM Başkanı Binali Yıldırım, TBMM Başkanlığı görevini Celal Adan’a devretti.
TBMM Başkanı Binali Yıldırım, TBMM Başkanlığı görevini Celal Adan’a devretti. IHAAW091112-SIY/19-02-2019 - TBMM Başkanı Binali Yıldırım, TBMM Başkanlığı görevini Celal Adan’a devretti.
Kendini astığı ip koptu, ölümden döndü
Kendini astığı ip koptu, ölümden döndü Ankara Çankaya İlçesinde bulunan Mithatpaşa Köprüsüsünde intihar etmek isteyen bir kişi ipin kopmasıyla ölümden döndü.
Cumhurbaşkanı atama kararları Resmi Gazete’de
Cumhurbaşkanı atama kararları Resmi Gazete’de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Gençlik ve Spor Bakanlığı Bakan Yardımcısı ve Gençlik ve Spor Bakanlığı’nda bulunan 7 farklı göreve ilişkin atama kararı....
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN