Back To Top

Diğer Ankara Haberleri

Büyükşehir Belediyesi, Başkent’in tarihine sahip çıkıyor
Büyükşehir Belediyesi, Başkent’in tarihine sahip çıkıyor Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkent’in tarihi ve turistik adreslerinden biri olan “Ankara Kalesi”nde temizlik çalışması yaptı.
Kara Kuvvetleri Komutanlığı’na FETÖ operasyonu: 32 şüpheli hakkında gözaltı kararı
Kara Kuvvetleri Komutanlığı’na FETÖ operasyonu: 32 şüpheli hakkında gözaltı kararı FETÖ terör örgütü ile bağlantısı tespit edilen Kara Kuvvetleri Komutanlığı’nda görevli 2 Albay, 9 Yüzbaşı, 18 Üsteğmen, 1 Teğmen ve 2 mahrem sorumlu olmak üzere....
Hakurk’ta 3 girişli mağarada pek çok mühimmat ve yaşam malzemeleri ele geçirildi
Hakurk’ta 3 girişli mağarada pek çok mühimmat ve yaşam malzemeleri ele geçirildi 27 Mayıs tarihinde başlayan ve Irak kuzeyindeki Hakurk bölgesini kapsayan Pençe Harekâtı planlandığı gibi başarılı şekilde devam ediyor.
Atıyla beraber askere gitmek için Sivas’tan yola koyuldu
Atıyla beraber askere gitmek için Sivas’tan yola koyuldu İzmir’de yapacağı askerlik görevi için memleketinden at sırtında yola çıkmaya karar veren Ahmet Turan Duman, atı Yıldız ile beraber Sivas’tan Ankara’ya geldi.
Yabancı milletvekilleri Hamamönü’nde
Yabancı milletvekilleri Hamamönü’nde Kosova, Yunanistan, Romanya, Hırvatistan, Sırbistan ve Arnavutluk parlamentoları milletvekilleri, Altındağ’ın tarihi bölgesi Hamamönü’nü gezdi.
İki mahalleye ortak pazar
İki mahalleye ortak pazar Altındağ Belediyesi, hem Doğantepe hem de Başpınar Mahallesi sakinlerinin faydalanabileceği üstü kapalı semt pazarıyla ilgili çalışmalara başladı.
Para badmintonda 6 madalya sevinci
Para badmintonda 6 madalya sevinci Milli badmintoncularımız Dublin’de 2 gümüş ve 4 bronz olmak üzere toplam 6 madalya kazandı.
Başkentte trafik magandaları meşale yaktı
Başkentte trafik magandaları meşale yaktı Ankara’nın Mamak ilçesinde trafik magandaları otomobilleri ile ilerlerken meşale yakarak trafiğin seyrini tehlikeye attı.
Karayolları Genel Müdürlüğü:
Karayolları Genel Müdürlüğü: Karayolları Genel Müdürlüğü, ’15 Temmuz Şehitler Köprüsü Ana Halat Semer Bölgesi Geçiş Takviyesi ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü Ankrajlarının Su Drenajı Yapım İşi’....
Dışişleri Bakanlığı’ndan Etiyopya’daki darbe teşebbüsüne kınama
Dışişleri Bakanlığı’ndan Etiyopya’daki darbe teşebbüsüne kınama Dışişleri Bakanlığı, Etiyopya’nın Amhara Bölgesi Hükümetine yönelik gerçekleştirilen ve Hükümet Başkanı ile üst düzey yetkililerin de hayatını kaybettiği darbe....
Başkentte alacak verecek kavgası kanlı bitti: 5 yaralı
Başkentte alacak verecek kavgası kanlı bitti: 5 yaralı Ankara’nın Sincan ilçesinde bir parkta meydana gelen iki grup arasındaki silahlı kavgada 5 kişi yaralandı.
Ankara’da trafik kazası: 8 yaralı
Ankara’da trafik kazası: 8 yaralı Ankara’nın Altındağ ilçesinde iki meydana gelen trafik kazasında 8 kişi yaralandı.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN