Back To Top
Büyükkayaş Mahallesi pırıl pırıl

Büyükkayaş Mahallesi pırıl pırıl

Büyükkayaş Mahallesi pırıl pırıl
- A +

Mamak Belediyesi, her hafta sonu bir mahallede gerçekleştirdiği temizlik çalışması kapsamında Büyükkayaş Mahallesi’ni bir uçtan bir uca bakıma aldı

Fen İşleri Müdürlüğü, Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ve Temizlik İşleri Müdürlüğü personelinden oluşan 200

kişilik ekip, Büyükkayaş Mahallesi’ni baştan sona temizleyerek gerekli bakımları gerçekleştirdi. Her gün sahada vatandaşlarla iç içe olduklarının altını çizen Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, “Biz bu milletin hizmetkarıyız. Milletimize hizmet etmek için gecemizi gündüzümüze katarak çalışmaya söz verdik. Sabahın erken saatlerinden gece yarısına kadar sürdürdüğümüz çalışmalarla ilçemizi yeniliyoruz. Her hafta en az bir mahallemizin hızlıca çözülebilecek eksikliklerini gideriyor, köşe bucak temizliyoruz” dedi.

Köşe bucak temizlik kapsamında ekipler, sıcak asfalt serimi, peyzaj ve çevre düzenleme, park ve bahçe yenileme çalışmaları, rutin temizlik, yıkama ve süpürme çalışması gerçekleştiriyor.

ANKARA/İHA


(FOTOĞRAF)


X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN