Back To Top
Büyükşehir’in Ramazan eğlenceleri sürüyor

Büyükşehir’in Ramazan eğlenceleri sürüyor

 - Son Güncelleme: 14.05.2019 Salı 14:20
Büyükşehir’in Ramazan eğlenceleri sürüyor
- A +

Antalya Büyükşehir Belediyesinin geleneksel Ramazan etkinliklerini Şarampol Caddesi’ne de taşıdı

Büyükşehir Belediyesi geleneksel Ramazan etkinlikleri Karaalioğlu Parkı ile birlikte Şarampol Caddesindeki etkinliklerle devam ediyor. Antalya’da 11 ayın sultanı Ramazan gecelerinin adresi, Karaalioğlu Parkında kurulan geleneksel Ramazan çarşısı ve Şarampol Caddesi etkinlikleri oluyor. Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde, Antalya Kültür ve Sanat Vakfı Gönüllülerinin Şarampol Caddesi’nde düzenlediği etkinlikte gerçekleşen sema gösterisi ve tasavvuf müziği dinletisi vatandaşlar tarafından ilgiyle takip edildi. Şarampol esnafının destekleriyle gerçekleşen etkinliklerde çocuklar da, Ramazan ayının atmosferini yaşadı. Ayrıca ev hanımlarının birbirinden güzel el emeği, göz nuru güzel ürünleri Şarampol Caddesi’nde kurulan alışveriş alanında beğeniye sunuldu.

ABBO’dan nostaljik gece

Ramazan eğlencesinin doyasıya yaşandığı Karaalioğlu Parkı’nda ise Antalya Büyükşehir Belediyesi Bando Orkestrası konser verdi. Her akşam özellikle çocukları kahkahaya boğan Hacivat ve Karagöz gösterisinin ardından sahne alan orkestra Antalyalılara nostaljik şarkılarla güzel bir akşam yaşattı. Solistler İrem Karaburun ve Vedat Efe Demirtopuz’un seslendirdiği unutulmaz Yeşilçam şarkıları ve eski pop şarkılarına Antalyalılar hep bir ağızdan eşlik etti.

ANTALYA/İHAX

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN