Back To Top
Hagi’nin oğlu Ianis’ten Galatasaray’a yeşil ışık

Hagi’nin oğlu Ianis’ten Galatasaray’a yeşil ışık

 - Son Güncelleme: 13.01.2019 Pazar 16:45
Hagi’nin oğlu Ianis’ten Galatasaray’a yeşil ışık
- A +

Babası Gheorghe Hagi’nin çalıştırdığı Vitorul Constana takımına transfer olan genç oyuncu Ianis Hagi, “Galatasaray tabii ki çok büyük bir kulüp

Avrupa da başarı gösteren kulüp. Gelecek ne gösterir bilemiyorum. Ama hiçbir zaman Galatasaray’a hayır demem” dedi.

Galatasaray’ın unutulmaz isimlerinden Gheorghe Hagi’nin 20 yaşındaki oğlu Ianis Hagi, Belek turizm merkezinde basın toplantısı düzenledi. İlk kez basın toplantısı düzenlediğini ifade eden Ianis Hagi, bunu Türkiye’de yapmaktan mutlu olduğunu söyledi.

Kamp döneminden dolayı takım olarak zor bir dönem içinde olduklarını kaydeden Hagi, “Her şeyi iyi yapmaya çalışıyoruz. Kamp döneminde birçok maç oynayacağız. Bu şekilde tempoyu yakalarız diye düşünüyorum. Bizim için önemli olan Ligdeki başarımız. Bizim için play-off’a girip oynayacağımız 5 maç var. Kap döneminde yüzde yüz hazır olarak dönmek istiyoruz. Hedefimiz budur” dedi.

Fiorentina’da fazla oynama şansı bulamadığını ifade eden Ianis Hagi, şu anki takımından mutlu olduğunu söyledi. Kendisinin her aman oyun oynamak isteyen bir oyuncu olduğunu kaydeden Hagi, “2018’i çok iyi geçirdik. istatistiklerde bunu gösteriyor. Kulübe de teşekkür ediyorum. Bana bu konuda büyük bir yatırım yaptılar. Umarım onları her konuda mutlu ederim diye düşünüyorum” Diye konuştu.

İlerleyen zamanlarda mutlaka bir adım atması gerektiğini söyleyen Hagi, “O adımı nereye atacağımı bilmiyorum. Türkiye’de doğduğum için Türkiye’de oynamak isterim. Ama ne olacağını zaman gösterir” ifadelerini kullandı.

‘Hagi’ isminin Türkiye’de önemli olduğunu bildiğini belirten Ianis Hagi, “Galatasaray tabii ki çok büyük bir kulüp. Avrupa da başarı gösteren kulüp. Gelecek ne gösterir bilemiyorum. Ama hiçbir zaman Galatasaray’a hayır demem” dedi.

ANTALYA/İHA


(FOTOĞRAF)


X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN