Back To Top

Diğer Artvin Haberleri

Üniversite mezunu ve KPSS 84.’sü genç kız, babasının çay ocağında çaycılık yapıyor
Üniversite mezunu ve KPSS 84.’sü genç kız, babasının çay ocağında çaycılık yapıyor Artvin’in Yusufeli ilçesinde üniversite mezunu ve kendi bölümünde KPSS Türkiye 84.
Deriner Barajı’nda elektrik üretimi 11 milyar KW’yi geçti
Deriner Barajı’nda elektrik üretimi 11 milyar KW’yi geçti Deriner Barajı’nda yıllık 11 milyar KW’yi geçen elektrik üretimiyle milli ekonomiye 2 milyar 622 milyon TL’lik katkıda bulunduğu bildirildi.
Enerji nakil hattı çeken işçiler kablo makarasının kopması sonucu uçuruma düştü: 2 ölü
Enerji nakil hattı çeken işçiler kablo makarasının kopması sonucu uçuruma düştü: 2 ölü Artvin’in Arhavi ilçesinde enerji nakil hattı çeken iki işçi kablo makaralarının kopması sonucu 300 metrelik uçuruma düşerek hayatlarını kaybetti.
Macahel’e mevsimin ilk karı yağdı
Macahel’e mevsimin ilk karı yağdı Artvin’in Borçka ilçesine 28 kilometre uzaklıkta bulunan bin 860 rakımlı Camili (Macahel) Zirvesi’ne çıkan vatandaşlar mevsimin ilk karının keyfini yaşadı.
O ilçeye turistler akın ediyor sebebi ise oldukça ilginç
O ilçeye turistler akın ediyor sebebi ise oldukça ilginç Artvin’in Borçka ilçesinde bulunan Gürcistan sınır köyü Muratlı’da açılması düşünülen Gümrük Kapısı navigasyonda alternatif geçiş olarak görününce ilçe turistlerin....
Artvin’de Gaziler Günü etkinlikleri
Artvin’de Gaziler Günü etkinlikleri Artvin’de Gaziler Günü çeşitli etkinlikler ile kutlanıyor.
Türk akademisyenlerin ahlak ölçen çalışması İngiltere’de büyük ilgi gördü
Türk akademisyenlerin ahlak ölçen çalışması İngiltere’de büyük ilgi gördü Türk akademisyenler tarafından dünyada ilk kez gerçekleştirilen ahlaki kimlikleri değerlendirebilen bilimsel çalışma, İngiltere’de büyük ilgi gördü.
Artvin’de Ahilik Haftası etkinlikleri
Artvin’de Ahilik Haftası etkinlikleri Artvin’de 32.
Araç aküsü çalan suç çetesi yakalandı
Araç aküsü çalan suç çetesi yakalandı Artvin’de araç aküsü çalan suç çetesi jandarmanın dikkati sayesinde yakalandı.
Artvin’de şehre inen domuzlar motosiklete çarptı o anlar cep telefonuyla görüntülendi
Artvin’de şehre inen domuzlar motosiklete çarptı o anlar cep telefonuyla görüntülendi Artvin Atatepe mevkide ormanlık alandan bir anda yola atlayan domuz sürüsü motosiklete çarptı.
Artvin’in şampiyon boğaları Muğla’daki şampiyona için yola çıktı
Artvin’in şampiyon boğaları Muğla’daki şampiyona için yola çıktı Artvin’in şampiyon boğaları, Ege ve Karadeniz’den getirilen boğaların katılacağı şampiyona için Muğla’ya götürülmek üzere özel bölmeli hazırlanan TIR’la yola çıktı.
3 aydır diş ağrısı çeken engeli Tayfun için Sağlık Bakanlığı devreye girdi
3 aydır diş ağrısı çeken engeli Tayfun için Sağlık Bakanlığı devreye girdi Artvin’de 3 aydır diş ağrısı çeken doğuştan zihinsel engelli Tayfun Ata için Sağlık Bakanlığı devreye girdi.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN