Back To Top

Diğer Artvin Haberleri

Artvin’in Yusufeli ilçesinde yenilenen seçimi resmi olmayan sonuçlara göre Cumhur İttifakı’nın adayı AK Partili Eyüp Aytekin kazandı.
Artvin’in Yusufeli ilçesinde yenilenen seçimi resmi olmayan sonuçlara göre Cumhur İttifakı’nın adayı AK Partili Eyüp Aytekin kazandı. Artvin’in Yusufeli ilçesinde yenilenen seçimi resmi olmayan sonuçlara göre Cumhur İttifakı’nın adayı AK Partili Eyüp Aytekin kazandı.
Yusufeli’nde oy verme işlemi bitti sandıklar açılmaya başladı
Yusufeli’nde oy verme işlemi bitti sandıklar açılmaya başladı Yüksek Seçim Kurulu (YKS) kararıyla iptal edilerek yenilenen Artvin’in Yusufeli ilçesinde oy kullanma işlemi tamamlandı.
Kar üstünde iftar
Kar üstünde iftar Artvin’in Borçka ilçesinde sıcaktan bunalan vatandaşlar bin 900 rakımlı Camili (Macahel) bölgesine giderek kar üstünde iftar yapıyor.
Yusufeli’nde oy kullanma işlemi başladı
Yusufeli’nde oy kullanma işlemi başladı Yüksek Seçim Kurulu (YKS) kararıyla iptal edilerek yenilenen, Artvin Yusufeli ilçesinde oy kullanma işlemi saat 08.
Bu kez boğa güreşi izlemek için değil çöp toplamak için çıktılar
Bu kez boğa güreşi izlemek için değil çöp toplamak için çıktılar Artvin’de her yıl geleneksel olarak boğa güreşleri festivalinin yapıldığı Kafkasör Yaylası’na yöre insanı bu kez atılan çöpleri toplamak için çıktı.
Yusufeli 2 Haziran Pazar günü sandık başına gidiyor
Yusufeli 2 Haziran Pazar günü sandık başına gidiyor YSK’nın kararıyla Artvin’in Yusufeli ilçesinde iptal edilen 31 Mart Yerel Seçimleri, 2 Haziran Pazar günü yenilenecek.
Tünel yapılınca eski karayolu büyükbaş hayvanlara kaldı
Tünel yapılınca eski karayolu büyükbaş hayvanlara kaldı Artvinliler’in yarım asırlık hayali olan Cankurtaran Tüneli’nin geçtiğimiz yıl trafiğe açılmasının ardından artık eski karayolunun kenarları ve çevresi büyükbaş....
Şavşat Karagöl her mevsim ayrı güzel
Şavşat Karagöl her mevsim ayrı güzel Artvin’in "Sakin Şehir" ünvanlı ‘Şavşat ilçesinde bulunan ve doğal güzelliği ile görenleri adeta büyüleyen Karagöl, ilkbaharda ziyaretçilerin ilgisini çekiyor.
AK Parti Artvin İl Başkanlığı’ndan 27 Mayıs açıklaması
AK Parti Artvin İl Başkanlığı’ndan 27 Mayıs açıklaması AK Parti Artvin İl Başkanlığınca 27 Mayıs 1960 askeri darbesinin yıl dönümü nedeniyle basın açıklaması yapıldı.
Karadeniz’de hiçbir şey imkansız değildir
Karadeniz’de hiçbir şey imkansız değildir Pratik ve inanılmaz çözümleri ile dikkat çeken Karadeniz insanı bir kere daha farkını gösterdi.
Artvin’de kaybolan kişi ölü bulundu
Artvin’de kaybolan kişi ölü bulundu Artvin’in Dokuzoğul köyünde sabah sabah evden çıktıktan sonra haber alınamayan vatandaş ölü olarak bulundu.
Bakan Kurum, yeni Yusufeli’nde incelemelerde bulundu
Bakan Kurum, yeni Yusufeli’nde incelemelerde bulundu Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, YSK tarafından iptal edilen seçim nedeniyle 2 Haziran’da yeniden seçim yapılacak olan Artvin’in Yusufeli ilçesini ziyaret etti.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN