06.04.2020  19:46
SON GÜNCELLEME: 
19.04.2020  15:11
KAYNAK: 
KARAR

Aşk 101 yayın tarihi belli oldu! Netflix dizisi Aşk 101'den yeni fragman

Romantik komedi türündeki yerli yapım Netflix dizisi Aşk 101 ne zaman yayınlanacak? Diziseverlerin merakla beklediği Aşk 101 dizisine dair detaylar belli olmaya başladı. Dizide, oyuncu Selahattin Paşalı'nın canlandırdığı Osman karakterinin eşcinsel olduğu iddiaları, sosyal medyada gündem oldu. Bazı sosyal medya kullanıcıları dizinin yayınlanmaması için kampanyası başlatırken Netflix'ten henüz bir açıklama gelmedi. Peki, Aşk 101 konusu nedir? Aşk 101 yeni fragman yayınlandı mı? Aşk 101 oyuncuları kimler? Detaylar haberimizde...

+
-

Online dizi-film platformu Netflix'te yayınlanacak Aşk 101 dizisinin ilk bölümü izleyenlerle buluşmaya hazırlanıyor... Aşk 101, 1998 yılında başlayıp günümüze uzanan bir aşk hikayesinin anlatılacağı konusuyla ilgi odağı oldu. Diziseverler, "Aşk 101 dizisi ne zaman başlayacak?", "Aşk 101 yeni bölüm ne zaman?", "Aşk 101 full izle" sorularının yanıtlarını merak ediyor. Detayları KARAR.com okurları için derledik...

AŞK 101 DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Geçtiğimiz yaz aylarında çekimleri gerçekleştirilen Aşk 101 dizisi, 24 Nisan 2020 Cuma günü ücretli olarak hizmet veren online dizi-film platformu Netflix'te diziseverlerle buluşacak. Gençlik dizisi, 8 bölüm sürecek.

AŞK 101 YENİ BÖLÜM NE ZAMAN SAAT KAÇTA?

Genç oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Aşk 101 dizisinin 1. bölümü, 24 Nisan 2020 Cuma günü saat 11.00'de www.netflix.com adresinden ulaşılabilen online dizi-film platformu Netflix'te yayınlanacak.

AŞK 101 1. BÖLÜM FRAGMAN

AŞK 101 1. TANITIM

AŞK 101 2. TANITIM

AŞK 101 FULL İZLE

Ücretli üyelik gerektiren online dizi-film platformu Netflix'te yayınlanacak Aşk 101 dizisinin tüm bölümlerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

AŞK 101 YENİ BÖLÜM NELER OLACAK?

Aşk 101'in 1. bölümünde; 1998 yılında başlayan ve günümüze kadar gelen bir hikaye anlatılıyor. Dizide, çok sevdikleri öğretmeni okulda tutabilmek için plan yapan asi lise öğrencisi grubunun yaptıklarına yer verilecek. Gençlerin yaptıkları plan ise oldukça ilginç. Okula yeni gelen basketbol koçu ile öğretmeni birbirine aşık etmeye çalışarak öğretmenin okuldan ayrılmasını engellemek isteyecekler. Ancak gençler bu süreçte sevginin, aşkın zorla kabullendirilemeyeceğini anlayacaklar.

AŞK 101 KONUSU NEDİR?

Okula devam edebilmek için en sevdikleri öğretmenlerini okulda tutma konusunda plan yapan 17 yaşında bir grup asi lise öğrencisini odağına alan Aşk 101 dizisi, gençlerin aşkı keşfetme süreçlerine yer verecek. 1998 yılında geçen dizide gençler, öğretmenlerini okula yeni gelen basketbol koçuna aşık etmek üzere işe koyulduklarında asıl kendileri aşkı keşfetmeye başlarlar ve bu yolculukta beraberken güçlü olduklarını, sevginin ise zorla var edilemeyeceğini fark ederler.

AŞK 101 DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği, senaryosunu Meriç Acemi'nin yazdığı, yönetmen koltuğunda Ahmet Katıksız ve Deniz Yorulmazer'in oturduğu Aşk 101 dizisi oyuncu kadrosunda; Alina Boz (Eda), Kubilay Aka (Kerem), Mert Yazıcıoğlu (Sinan), Kaan Urgancıoğlu (Kemal), Pınar Deniz, İpek Yazıcı (Işık), Selahattin Paşalı (Osman) gibi isimler yer alıyor.

AŞK 101 DİZİSİNE 'EŞCİNSEL OSMAN' TEPKİSİ

Netflix'in Hakan Muhafız ve Atiye dizilerinin ardından üçüncü yerli yapımı olan Aşk 101'de oyuncu Selahattin Paşalı'nın canlandırdığı Osman karakterinin eşcinsel olduğu iddiası, sosyal medyada en çok konuşulan konu başlıklarından biri oldu. İlk bölümü 24 Nisan 2020 Cuma günü yayınlanması planlanan dizinin iptal edilmesini talep eden bazı sosyal medya kullanıcıları, tepki olarak Netflix üyeliklerini iptal ettiklerini dile getirirken, gösterilen tepkinin manasız olduğunu düşünen diğer sosyal medya kullanıcıları ise, çocukların ulaşmasının daha kolay olduğu televizyon ekranlarında onlarca kadına şiddet, silah, uyuşturucu, adam öldürme gibi toplum kurallarına aykırı sahnelere ses çıkarılmayıp kurgusal bir eşcinsel karaktere tepki gösterilmesine karşı çıktılar. Konuyla ilgili Netflix'ten henüz bir açıklama gelmezken, dizinin yayın tarihi değişikliğiyle ilgili bir karar olması durumunda son gelişmeleri haberimizde bulabilirsiniz.

 

DİĞER HABERLER
Yurt içi ve yurt dışı uçuşlar ne zaman başlıyor?
Kendini bilmezler işgal diyorlar!
Bir yıl önceki defteri kapattılar
Marmaray ve Başkentray sağlık çalışanlarına 3 ay ücretsiz
Güneşli havaya 'sağanak' arası!
İzmir'de minibüs ücretlerine yüzde 25 zam
PKK'lı terörist cezaevinde intihar etti