Back To Top
Başkan Çerçioğlu Koçarlı’da vatandaşlarla buluştu

Başkan Çerçioğlu Koçarlı’da vatandaşlarla buluştu

Başkan Çerçioğlu Koçarlı’da vatandaşlarla buluştu
- A +

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Çakırbeyli Köy Pazarı’nı ziyaret ederek pazarcı esnafı ve vatandaşlarla sohbet etti

Pazarı dolaşarak pazarcı esnafına hayırlı işler dileyen Başkan Çerçioğlu’na pazarcı esnafı ve vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.Pazardan alışveriş de yapan Başkan Çerçioğlu’na pazarda tezgah açan kadın üreticiler her hafta pazarı ziyaret edip kendilerini yalnız bırakmadığı için teşekkür etti. Pazarı ziyaret eden vatandaşlar, Başkan Çerçioğlu’yla sohbet edip, kendilerine doğal ürünlere ulaşabildikleri bir pazar kazandırdığı ve yerli üreticiyi desteklediği için çok mutlu olduklarını söyledi.

Vatandaşlar, başkan Çerçioğlu’nu önümüzdeki yerel seçimde de desteklemeye devam edeceklerini ifade etti. Başkan Çerçioğlu, vatandaşların isteklerini kırmayarak onlarla hatıra fotoğrafı da çekildi.

AYDIN/İHA


(FOTOĞRAF)


X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN