13.02.2020  06:06

Forum Aydın’dan çiftlere Sevgililer Günü daveti

AYDIN (İHA) – Forum Aydın AVM, Sevgililer Günü’nde hem eğlenmek hem de kazanmak isteyen çiftlere davette bulundu

+
-

Ziyaretçileri için birbirinden keyifli etkinlikler hazırlayan Forum Aydın, Sevgililer Günü’ne özel Aşk Oyunu ve Pamela Konseri ile dikkat çekiyor. 14-15 Şubat tarihlerinde Forum Aydın’dan 250 TL ve üzeri alışveriş yapan çiftler “Aşk Oyunu”na katılmaya hak kazanacak ve anında sürpriz hediyelerden birine sahip olacak. 16 Şubat’ta gerçekleştirilecek Pamela konseri, Forum Aydın’ı ziyaret eden aşıklara keyifli zamanlar sunacak.

Aydınlıların buluşma noktası Forum Aydın, bu yıl Sevgililer Günü için ziyaretçilerine özel keyifli ve kazançlı fırsatlar hazırladı. 14-15 Şubat 2020 tarihlerinde Forum Aydın’dan en fazla iki fişte 250 TL ve üzeri alışveriş yapan tüm çiftler, birlikte Zeytin Meydanı’na giderek “Aşk Oyunu”na katılmaya hak kazanacak. Ekranda dönen kalplerden seçtikleri numaraya basan çiftler, anında sürpriz hediyelerin sahibi olacak. Forum Aydın’ın Aşk Oyunu’na katılanları pek çok sürpriz hediye bekliyor.

16 Şubat 2020 Pazar günü ise uzun zamandır beklenen Pamela konseri çiftlerin ve tüm Forum Aydın ziyaretçilerinin katılımıyla saat 17.00’da Zeytin Meydanı’nda başlayacak. Pamela en sevilen şarkılarını, özellikle de romantik notalarıyla “Yara” albümünden şarkılarını sevenler için söyleyecek.

Sevgililer Günü alışverişinden kazançlı çıkmak isteyen, sevdiğiyle beraber katılacağı bir konser arayan herkes, Forum Aydın’a davet edildi.

AYDIN/İHAGÜNÜN VİDEOSU

Depremzede anneden yürekleri dağlayan feryat

Başkale''deki depremde eşi ve çocukları hayatını kaybeden kadının feryadı, izleyenlere duygu dolu anlar yaşattı.

DİĞER HABERLER
Darbeden değil hukuksuzluktan korkun
Tutuklu sayısı 10'a çıktı
Akar'dan, kritik görüşme
İran uçuşlarını durdurdu
Soğan depoda kaldı, üretici dertli
Gelecek Partisi'nden zam iptali başvurusu
1 yaralı depremzedenin durumu ağır