Back To Top
Edremit Belediyesi’nde kurşun sesleri korkuya neden oldu

Edremit Belediyesi’nde kurşun sesleri korkuya neden oldu

 - Son Güncelleme: 11.10.2019 Cuma 21:01
Edremit Belediyesi’nde kurşun sesleri korkuya neden oldu
- A +

Balıkesir’in Edremit ilçesinde belediye binası başkanlık katında meydana gelen tartışmada silahla ateş edilmesi korkuya neden oldu

Olayla ilgili 2 kişi gözaltına alındı.

İddiaya göre, zabıta ekipleri tarafından seyyar tezgahının yeri değiştirilen Y.Y.’nin belediye binasına gelmesinin ardından, başkanlık katında iki grup arasında sözlü olarak başlayan tartışma, daha sonra fiziki saldırıya dönüştü. Bu esnada bir kişi tarafından başkanlık katında iki el silah atıldı. Yaşanılan arbede esnasında Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan ve Başkan Yardımcısı Ahmet Elman başkanlık katında kendi odalarında oldukları öğrenildi. Edremit Belediyesi Basın Birimi tarafından yapılan açıklamada, “Belediyemiz içerisinde hiçbir şekilde yaşanmasını istemediğimiz bu menfur olay sonrası gerekli hukuki işlemlerin yapıldığını ve takipçisi olunacağını kamuoyuna saygıyla bildiririz” denildi.

Olayın bildirilmesi üzerine belediyeye çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Silahlı arbede nedeniyle O.V. ve Y.Y. polis tarafından gözaltına alındı.

BALIKESİR/İHAX

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN