26.05.2020  18:04
SON GÜNCELLEME: 
26.05.2020  18:55
KAYNAK: 
KARAR.COM

Baraj 3. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Baraj dizisi yayından kaldırıldı mı?

Baraj dizisi yayından kaldırıldı mı? Baraj 3. bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorularının yanıtlarını haberimizde bulabilirsiniz. Ekran macerasına bu yıl başlayan fakat corona virüs (koronavirüs) salgın hastalığı nedeniyle 2 bölüm sonra yeni bölümleri ekrana gelmeyen Baraj dizisinin akıbeti merak konusu oldu. İşte detaylar...

+
-

'Baraj dizisinin yayın tarihi beli oldu mu?', 'Baraj 3. bölüm ne zaman yayınlanacak?', 'Baraj dizisi bu akşam var mı yok mu?' sorularının yanıtları sosyal medyada araştırılıyor. Fox TV'nin sevilen dizisinin yeni bölümü bu hafta yayınlanmayacak. Bu akşam saat 20.00'de 'Kayseri Aslanı' adlı Türk filmi yayınlanacak. 4 Mart 2020 günü yayınlanan son bölüm özetine göre; Tarık oyunu sürdürmeye karar verir ancak Nehir'in, tanıdığı birçok kadından farklı olması onu hiç tanımadığı duygularla karşı karşıya getirecektir. 'Baraj izle' detayları haberimizde...

BARAJ YENİ BÖLÜM NEDEN YOK?

Koronavirüs salgın hastalığı çncesinde salı günleri Fox TV'de saat 20.00'de ekrana gelen Baraj dizisinin 3. bölümünün ne zaman yayınlanacağı netlik kazanmadı.

Yapımcı firmadan veya televizyon kanalı yönetiminden açıklama gelmese de ölümcül corona virüs salgını nedeniyle birçok dizi setinde olduğu gibi Baraj dizisinin çekimlerinin de durdurulması nedeniye bu akşam yeni bölüm yayınlanmayacak.

BARAJ 3. BÖLÜM NE ZAMAN SAAT KAÇTA?

Senaryosuyla beğeni toplayan Baraj dizisinin 3. bölümünün yayın tarihi belli olmadı. Baraj yeni bölüm tarihinin belli olması durumunda sitemizden öğrenebilirsiniz.

BARAJ 3. BÖLÜM FRAGMAN

Fox TV'de bu yıl diziseverlerle buluşan Baraj 3. bölüm fragmanı da henüz yayınlanmadı. Baraj yeni fragman paylaşıldığı takdirde haberimizde bulabilirsiniz.

BARAJ 2. BÖLÜM 1. FRAGMAN

BARAJ SON BÖLÜM İZLE

Yeşilçam filminden televizyon ekranlarına uyarlanan Baraj dizisinin tüm bölümlerini BURAYA tıklayarak izleyebilirsiniz.

YENİ BÖLÜM NELER OLACAK?

Baraj dizisinin 3. bölümüne dair henüz herhangi bir bilgi paylaşılmadı. Yapımcı firma veya kanal yönetiminden Baraj yeni bölüm özet bilgileri paylaşıldığı takdirde haberimizde bulabilirsiniz.

SON BÖLÜM NELER OLDU?

Baraj 2. bölümde; Nehir'in barajda bir süre daha kalmaya karar vermesi Nazım'ı çıkmaza sokar. Attığı yalan başına dert olmuştur. Tarık şartlarını kabul edene kadar Nazım'ı zorlayacaktır. İkili arasındaki anlaşmazlık Nazım'ın gerçeği anlatmaya karar vermesi ile sonlanır. Fakat Nazım için gerçeği anlatmak giderek zorlaşacaktır. Git gide daha çok Tarık'a muhtaç olmaya başlayacaktır. Tarık oyunu sürdürmeye karar verir ancak Nehir'in tanıdığı birçok kadından farklı olması onu hiç tanımadığı duygularla karşı karşıya getirecektir. Atılan her yalan daha fazla gerçeği birbirine bağlayacaktır.

Zerrin, Nehir'in kendi başına karar verip şehir dışına çıkmasına şaşırır. Ama döneceğinden emindir. Ekrem ile dolandıracakları yeni hedefleri araştırırlar. Zahra, Tarık'a yakın olmanın yollarını arar. Bu sırada Nazım'ın boşladığı inşaat alanında işçiler disiplini bozmaya başlayacaktır.

BARAJ 2. BÖLÜM 2. FRAGMAN

BARAJ DİZİSİ KONUSU NE?

1977 yapımlı, başrollerinde Türkan Şoray ve Tarık Akan'ın oynadığı 'Baraj' isimli filmin dizi uyarlaması olarak izleyici karşısına çıkacak olan yapımda Nazım'ın (Feyyaz Duman), internette bir arkadaşlık sitesinde Nehir ile (Biran Damla Yılmaz) tanışma hikayesi konu alınıyor.

Baraj inşaatında ustabaşı olarak çalışan Nazım genç ve güzel bir kız olan Nehir'e aşık olur; ancak Nazım'ın yaşanan kazadan sonra yüzünde yara izler kalır ve Nehir'in kendisini beğenmeyeceğini düşünerek Nehir'in karşısına Tarık (Burak Yörük) isimli arkadaşını çıkarır.

Nehir'in fotoğraftaki Tarık'ı beğenmesi ve sürpriz bir şekilde baraja gelmesi işleri karıştıracaktır...

BARAJ DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

Yapımcılığını, Türkan Şoray'ın kızı Yağmur Ünal'ın sahibi olduğu No Dokuz Yapım ile Medyapım'a ait olan, senaryosunu ve yönetmenliğini Hasan Tolga Pulat üstlendiği Baraj dizisinin oyuncu kadrosunda; Biran Damla Yılmaz (Nehir), Feyyaz Duman (Nazım), Burak Yörük (Tarık), Sumru Yavrucuk (Zerrin), İman Casablanca (Zahra), Şamil Kafkas (Halil), Rana Cabbar (Kemal), Tuna Orhan (Ekrem), Sait Genay (Orhan), Batuhan Yüzgüleç (İbrahim), Serkan Karakurt, Osman Ataseven, Mesut Yılmaz (İsmet), İhsan İlhan (Yaşar) gibi isimler yer alıyor.

BARAJ DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Baraj dizisi daha önce İstanbul Çatalca'da çekimleri başlamış ve baraj inşaatı çekimleri yapılmıştı ancak baraj inşaatının yeri değiştirildi. Baraj dizisi Sakarya'da yer alan Akçay Barajı şantiyesinde çekilmektedir. Baraj sahnesi haricindeki çekimlerin de bu bölge civarında yapıldığı tahmin ediliyor. Çekimlerde farklı şehirlerden sahneler de yer alıyor.

DİĞER HABERLER
Egemenlik hakkımıza saldırıyorlar
Erdoğan'ın planı Kasım'da erken seçim
Radyasyon riski var mı?
ABD ve Rusya'dan sonra Fransa da karıştı
Libya Libyalılarındır
Sakarya'da motosikletiyle bağ direğine çarpan genç hayatını kaybetti
F-16'lar Kuzey Irak'ta hedefleri vurdu