07.04.2020  11:47
KAYNAK: 
KARAR

Baraj dizisi neden yok? Baraj'a 'corona virüs' arası

Yayın hayatına geçen ay başlayan Baraj yeni bölüm neden yok? Fox TV'nin kısa sürede ilgi gören dizisi Baraj 3. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Diziseverler, Baraj son fragman yayınlandı mı? Baraj yeni bölüm ne zaman saat kaçta? sorularının yanıtlarını merak ediyor. Detaylar haberimizde...

+
-

Fox TV'nin 1977 yapımı Baraj isimli Yeşilçam filminden televizyona uyarladığı Baraj dizisinin bu akşam yayınlanması gereken 3. bölümü ekrana gelmeyecek. Yeni bölüm yerine 'Anamız Var' isimli Türk filmi yayınlanacak. Peki, "Baraj bu hafta neden yok?", "Baraj 3. bölüm fragmanı yayınlandı mı?", "Baraj oyuncuları kimler?" Detayları KARAR.com okurları için derledik...

BARAJ YENİ BÖLÜM NEDEN YOK?

17 Mart 2020'de ekranlara gelmeye başlayan ve Fox TV'nin salı günleri saat 20.00'de yayınladığı Baraj dizisinin 3. bölümünün ne zaman yayınlanacağı henüz bilinmiyor.

Kanal yönetiminden veya yapımcı firmadan henüz resmi bir açıklama gelmese de ölümcül koronavirüs salgını nedeniyle birçok dizi setinde olduğu gibi Baraj dizisinin çekimlerinin de durdurulması nedeniye bu akşam yeni bölüm yayınlanmayacak.

BARAJ 3. BÖLÜM NE ZAMAN SAAT KAÇTA?

Güçlü kadrosuyla dikkat çeken Baraj dizisinin 3. bölümünün ne zaman yayınlanacağı belirsizliğini koruyor. Baraj yeni bölüm tarihi belli olduğu takdirde sitemizden öğrenebilirsiniz.

BARAJ 3. BÖLÜM FRAGMAN

Kısa sürede beğeni toplayan Baraj 3. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Baraj yeni bölüm fragmanı paylaşıldığı takdirde haberimizde bulabilirsiniz.

BARAJ 2. BÖLÜM 1. FRAGMAN

BARAJ 2. BÖLÜM 2. FRAGMAN

BARAJ FULL İZLE

Fox TV'de diziseverlerle buluşan Baraj dizisinin tüm bölümlerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

BARAJ YENİ BÖLÜM NELER OLACAK?

Baraj dizisinin 3. bölümüne dair henüz herhangi bir bilgi paylaşılmadı. Yapımcı firma veya kanal yönetiminden Baraj yeni bölüm ilgili bilgiler paylaşıldığı takdirde haberimizde bulabilirsiniz.

BARAJ SON BÖLÜM NELER OLDU?

Baraj 2. bölümde; Nehir'in barajda bir süre daha kalmaya karar vermesi Nazım'ı çıkmaza sokar. Attığı yalan başına dert olmuştur. Tarık şartlarını kabul edene kadar Nazım'ı zorlayacaktır. İkili arasındaki anlaşmazlık Nazım'ın gerçeği anlatmaya karar vermesi ile sonlanır. Fakat Nazım için gerçeği anlatmak giderek zorlaşacaktır. Git gide daha çok Tarık'a muhtaç olmaya başlayacaktır. Tarık oyunu sürdürmeye karar verir ancak Nehir'in tanıdığı birçok kadından farklı olması onu hiç tanımadığı duygularla karşı karşıya getirecektir. Atılan her yalan daha fazla gerçeği birbirine bağlayacaktır.

Zerrin, Nehir'in kendi başına karar verip şehir dışına çıkmasına şaşırır. Ama döneceğinden emindir. Ekrem ile dolandıracakları yeni hedefleri araştırırlar. Zahra, Tarık'a yakın olmanın yollarını arar. Bu sırada Nazım'ın boşladığı inşaat alanında işçiler disiplini bozmaya başlayacaktır.

BARAJ DİZİSİ KONUSU NEDİR?

1977 yapımlı, başrollerinde Türkan Şoray ve Tarık Akan'ın oynadığı 'Baraj' isimli filmin dizi uyarlaması olarak izleyici karşısına çıkacak olan yapımda Nazım'ın (Feyyaz Duman), internette bir arkadaşlık sitesinde Nehir ile (Biran Damla Yılmaz) tanışma hikayesi konu alınıyor.

Baraj inşaatında ustabaşı olarak çalışan Nazım genç ve güzel bir kız olan Nehir'e aşık olur; ancak Nazım'ın yaşanan kazadan sonra yüzünde yara izler kalır ve Nehir'in kendisini beğenmeyeceğini düşünerek Nehir'in karşısına Tarık (Burak Yörük) isimli arkadaşını çıkarır.

Nehir'in fotoğraftaki Tarık'ı beğenmesi ve sürpriz bir şekilde baraja gelmesi işleri karıştıracaktır...

BARAJ DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

Yapımcılığını, Türkan Şoray'ın kızı Yağmur Ünal'ın sahibi olduğu No Dokuz Yapım ile Medyapım'a ait olan, senaryosunu ve yönetmenliğini Hasan Tolga Pulat üstlendiği Baraj dizisinin oyuncu kadrosunda; Biran Damla Yılmaz (Nehir), Feyyaz Duman (Nazım), Burak Yörük (Tarık), Sumru Yavrucuk (Zerrin), İman Casablanca (Zahra), Şamil Kafkas (Halil), Rana Cabbar (Kemal), Tuna Orhan (Ekrem), Sait Genay (Orhan), Batuhan Yüzgüleç (İbrahim), Serkan Karakurt, Osman Ataseven, Mesut Yılmaz (İsmet), İhsan İlhan (Yaşar) gibi isimler yer alıyor.

DİĞER HABERLER
Hedef 110 bin ton üretmek
Binlerce terörist etkisiz hale getirildi
Yeni partilere engel yasası yetmez
Ekonomik endişe 3 ayda 7 puan arttı
Bakanlık'tan doktorlara ilginç yanıt
Köy camisini yenilediler
Çığ faciasında yürek yakan kareler