Back To Top

Diğer Bayburt Haberleri

KUDAKA 107. Yönetim Kurulu Toplantısı Bayburt’ta yapıldı
KUDAKA 107. Yönetim Kurulu Toplantısı Bayburt’ta yapıldı Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı (KUDAKA) 107.
Vali Memiş ve Vali Arslantaş, Bayburt Valisi Pehlivan’ı ziyaret etti
Vali Memiş ve Vali Arslantaş, Bayburt Valisi Pehlivan’ı ziyaret etti Erzurum Valisi Okay Memiş ile Erzincan Valisi Ali Arslantaş, Vali Ali Hamza Pehlivan’ı ziyaret etti.
Bayburt, Erzurum ve Erzincan Valileri ile Cumhuriyet Başsavcıları Baksı Müzesini ziyaret etti
Bayburt, Erzurum ve Erzincan Valileri ile Cumhuriyet Başsavcıları Baksı Müzesini ziyaret etti Bayburt Valisi Ali Hamza Pehlivan, Erzurum Valisi Okay Memiş, Erzincan Valisi Ali Arslantaş, Bayburt Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Murat Tiryaki ve Erzincan Cumhuriyet....
Engelli ve eski hükümlülere 50 bin TL’ye kadar hibe sağlanacak
Engelli ve eski hükümlülere 50 bin TL’ye kadar hibe sağlanacak Bayburt Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü, Bayburt İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ve Bayburt Denetimli Serbestlik....
Bayburt’ta 1. Dönem İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı yapıldı
Bayburt’ta 1. Dönem İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı yapıldı İl Koordinasyon Kurulu 2019 Yılı Birinci Dönem Toplantısı Vali Ali Hamza Pehlivan başkanlığında gerçekleştirildi.
Aydıntepe’de “Yeşil Yol Projesi” hayata geçiyor
Aydıntepe’de “Yeşil Yol Projesi” hayata geçiyor Doğu Karadeniz Bölgesel Gelişme Planı (DOKAP) kapsamında Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansına sunulan Aydıntepe "Yeşil Yol ile Şenleniyor Projesi" nde imzalar Aydıntepe....
Vali Pehlivan, Mutlu Köyü’nde vatandaşlar ve köy muhtarları ile bir araya geldi
Vali Pehlivan, Mutlu Köyü’nde vatandaşlar ve köy muhtarları ile bir araya geldi Vali Ali Hamza Pehlivan Mutlu Köyü’nü ziyaret ederek vatandaşlar ve çevre Köy Muhtarları ile bir araya geldi.
Demiri büktü, dünya şampiyonu oldu
Demiri büktü, dünya şampiyonu oldu Bilek güreşi sporcusu ‘demir bilek’ lakaplı Tuncay Başaran, sanayide arkadaşlarına yaptırdığı demirden aletlerle hazırlandığı dünya şampiyonluğunu 3 kez yaşadı.
Kaymakam Coşkun’dan NZN Çağrı Merkezine ziyaret
Kaymakam Coşkun’dan NZN Çağrı Merkezine ziyaret Demirözü Kaymakamı Ömer Coşkun, ilçede faaliyete başlayan NZN Çağrı Merkezine ziyarette bulundu.
Lider Bayburt Fatsa’yı 3 golle geçti
Lider Bayburt Fatsa’yı 3 golle geçti TFF.
Kop Dağı’nda ulaşım kontrollü sağlanıyor
Kop Dağı’nda ulaşım kontrollü sağlanıyor Bayburt-Erzurum kara yolunun Kop Dağı kesiminde tipi ve buzlanma nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
Erzurum - Bayburt karayolunda çok sayıda araç tipi nedeniyle mahsur kaldı
Erzurum - Bayburt karayolunda çok sayıda araç tipi nedeniyle mahsur kaldı Erzurum-Bayburt karayolu Kop Geçidi’nde etkili olan tipi nedeniyle çok sayıda araç mahsur kaldı.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN