Back To Top

Diğer Bayburt Haberleri

Doğu Karadeniz’de gök gürültülü sağanak yağış etkili olacak
Doğu Karadeniz’de gök gürültülü sağanak yağış etkili olacak Hava sıcaklığının mevsim normallerinde seyredeceği Doğu Karadeniz Bölgesinde gök gürültülü sağanak yağış etkili olacak.
Milli Eğitim Bakanlığı Ölçme ve Değerlendirme Genel Müdürü Şensoy Bayburt’ta
Milli Eğitim Bakanlığı Ölçme ve Değerlendirme Genel Müdürü Şensoy Bayburt’ta Milli Eğitim Bakanlığı Ölçme ve Değerlendirme Genel Müdürü Dr.
Bayburt türküleri ve barlarının TRT repertuvarına eklenmesi için çalışma başlatıldı
Bayburt türküleri ve barlarının TRT repertuvarına eklenmesi için çalışma başlatıldı Türkiye Radyo Televizyon (TRT) Kurumu Müzik Dairesi Başkanlığı’nca gerçekleştirilen derleme çalışması ile kayıt altına alınmamış ya da bilinmeyen Bayburt türküleri ile....
Bayburt Üniversitesi sağlık için yürüdü
Bayburt Üniversitesi sağlık için yürüdü Bayburt Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu ve Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı tarafından 3-4 Ekim Dünya Yürüyüş Günü kapsamında “Sağlığa İnan,....
Başkan Pekmezci’den Rektör Karaca’ya ziyaret
Başkan Pekmezci’den Rektör Karaca’ya ziyaret Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci, İstanbul Teknik Üniversitesi Rektörü Prof.
Bayburt’ta trafiğe kayıtlı araç sayısı 15 bin 599 oldu
Bayburt’ta trafiğe kayıtlı araç sayısı 15 bin 599 oldu Bayburt’ta trafiğe kayıtlı araç sayısı Ağustos ayı sonu itibarıyla 15 bin 599 oldu.
Vali Epcim, BTSO Ekim ayı meclis toplantısına katıldı
Vali Epcim, BTSO Ekim ayı meclis toplantısına katıldı Vali Cüneyt Epcim, Bayburt Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Ekim ayı olağan meclis toplantısına katıldı.
Dr. Sadri Şensoy’dan Vali Epcime ziyaret
Dr. Sadri Şensoy’dan Vali Epcime ziyaret Milli Eğitim Bakanlığı Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürü Dr.
Müftü Başoğlu Vali Epcim’i ziyaret etti
Müftü Başoğlu Vali Epcim’i ziyaret etti Bayburt İl Müftüsü Hasan Başoğlu, Camiler ve Din Görevlileri haftası kutlamaları kapsamında Vali Cüneyt Epcim’i ziyaret etti.
Bayburt Üniversitesi heyeti Vali Cüneyt Epcim’i ziyaret etti
Bayburt Üniversitesi heyeti Vali Cüneyt Epcim’i ziyaret etti Bayburt Üniversitesi Rektörü Prof.
Başsavcı Bıçakcı’dan Kaymakam Coşkun’a iade-i ziyaret
Başsavcı Bıçakcı’dan Kaymakam Coşkun’a iade-i ziyaret Bayburt Cumhuriyet Başsavcısı Mahmut Bıçakcı, daha önceden kendisini ziyaret eden Kaymakam Ömer Coşkun’a iade-i ziyarette bulundu.
“3-4 Ekim Dünya Yürüyüş Günü”
“3-4 Ekim Dünya Yürüyüş Günü” Bayburt İl Sağlık Müdürü Dr.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN