Back To Top

Diğer Bilecik Haberleri

Başkan Bakkalcıoğlu’nun 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı
Başkan Bakkalcıoğlu’nun 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayımladı.
Vali Şentürk’ün 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı
Vali Şentürk’ün 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı Bilecik Valisi Bilal Şentürk, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Başkan Şahin, koltuğunu devretti
Başkan Şahin, koltuğunu devretti Bilecik Belediye Başkanı Semih Şahin, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için koltuğunu, ortaokulu öğrencisi Esma Kuş’a bıraktı.
Karate Türkiye Birinciliği müsabakaları sona erdi
Karate Türkiye Birinciliği müsabakaları sona erdi Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen ve Bilecik’te düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi final müsabakaları sona erdi.
Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin’in 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı
Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin’in 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı Bilecik’in Pazaryeri İlçe Belediye Başkanı Zekiye Tekin, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.
Bilecikspor yönetiminden Başkan Şahin’e ziyaret
Bilecikspor yönetiminden Başkan Şahin’e ziyaret Bilecikspor Başkanı Ahmet Subaşı ve Yönetim Kurulu üyeleri Bilecik Belediye Başkanı Semih Şahin’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Pazaryeri’nde şiir dinletisi
Pazaryeri’nde şiir dinletisi Bilecik’in Pazaryeri ilçesinde düzenlenen şiir dinletisinde izleyiciler keyifli anlar geçirdi.
İl protokolünden doğa yürüyüşü
İl protokolünden doğa yürüyüşü Bilecik Valisi Bilal Şentürk, Turizm Haftası etkinlikleri kapsamında doğa yürüyüşüne ve kültür gezisine katıldı.
Başkan Yaman demiryolu projesini inceledi
Başkan Yaman demiryolu projesini inceledi Bilecik’in Bayırköy Belde Belediye Başkanı Mustafa Yaman, belediyenin vizyon projelerinden olan demiryolu projesinin çalışmalarını yerinde inceledi.
Başkan Şahin’in 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı
Başkan Şahin’in 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı Bilecik Belediye Başkanı Semih Şahin, Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından çocuklara armağan edilen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı hakkında mesaj yayımladı.
Yaya geçidinde motosiklet çarptı
Yaya geçidinde motosiklet çarptı Bilecik’te bir motosikletin yaya geçidinden yolun karşısına geçerken çarptığı vatandaş yaralandı.
Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, Kılıçdaroğlu’na yapılan saldırıyı kınadı
Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, Kılıçdaroğlu’na yapılan saldırıyı kınadı Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu; Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na Ankara’nın Çubuk ilçesinde şehit Yener Kırıkçı’nın....
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN