Back To Top

Diğer Bilecik Haberleri

Rektör Taş, Başkan Şahin ile bir araya geldi
Rektör Taş, Başkan Şahin ile bir araya geldi Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Prof.
Söğüt’te bakım ve onarım çalışmaları
Söğüt’te bakım ve onarım çalışmaları Bilecik’in Söğüt İlçe Belediyesi ekipleri tarafından ilçede mazgal çalışmaları ve su tamiratı çalışmaları devam ediyor.
Söğüt’te ilaçlama çalışmaları devam ediyor
Söğüt’te ilaçlama çalışmaları devam ediyor Bilecik’in Söğüt İlçe Belediyesi ekipleri tarafından ilçede ilaçlama çalışmaları devam ediyor.
Tayinleri çıkan başsavcı ve jandarma komutanına veda yemeği
Tayinleri çıkan başsavcı ve jandarma komutanına veda yemeği Tayinleri çıkan Söğüt İlçe Cumhuriyet Başsavcısı Seçkin Demircan ve İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Onur Durna için veda yemeği düzenlendi.
Başkan Şahin, çocukların isteğini yerine getirdi
Başkan Şahin, çocukların isteğini yerine getirdi Bilecik Belediye Başkanı Semih Şahin, TOKİ ve Aşağıköy’de ikamet eden çocukların parklarını yeşillendirme talebini yerine getirdi.
Vezirhan’da doğalgaz çalışmaları devam ediyor
Vezirhan’da doğalgaz çalışmaları devam ediyor Bilecik’in Vezirhan Beldesi’nde doğalgaz çalışmaları devam ediyor.
Kaymakam Oray Güven’den orman yangınlarına karşı duyarlılık uyarısı
Kaymakam Oray Güven’den orman yangınlarına karşı duyarlılık uyarısı Bilecik’in Pazaryeri İlçe Kaymakamı Oray Güven, orman yangınlarına karşı daha dikkatli olunması gerektiğini belirtti.
Vali Şentürk’ten ilçe ziyareti
Vali Şentürk’ten ilçe ziyareti Bilecik Valisi Bilal Şentürk, Bozüyük ilçesinde çeşitli incelemelerde ve ziyaretlerde bulundu.
Müdürlük personellerine hijyen eğitimi verildi
Müdürlük personellerine hijyen eğitimi verildi Bilecik Tarım ve Orman İl Müdürlüğü tarafından müdürlük personellerine hijyen eğitimi verildi.
Sürücülere yazlık bakım uyarısı
Sürücülere yazlık bakım uyarısı Bilecik’te oto tamircisi Hakan Bağırkan, araçların yaz bakımı konusunda sürücüleri uyararak, "Araçların yağ seviyesinin düşük olması motorda ciddi hasarlara yol açar"....
Gebe Okulu 4. dönem mezunlarını verdi
Gebe Okulu 4. dönem mezunlarını verdi Bilecik’in Bozüyük Devlet Hastanesi bünyesinde hizmet vermeye devam eden Gebe Okulu 2019 yılı 4.
BES Akademisine gireceklerin dikkatine
BES Akademisine gireceklerin dikkatine Bilecik Futbol İl Temsilcisi Engin Toku, Beden Eğitimi Spor Akademisi (BES)’e girecekler sporculara uyararak, bir an önce evraklarını almalarını söyledi.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN