Back To Top
Başkan Bakıcı’dan Emine Erdoğan’a tebrik mesajı

Başkan Bakıcı’dan Emine Erdoğan’a tebrik mesajı

Başkan Bakıcı’dan Emine Erdoğan’a tebrik mesajı
- A +

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, İnsani Hizmet Takdir Ödülü’ü tevdi edilen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ı tebrik mesajı yayımladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’a, İngiltere’nin başkenti Londra’da düzenlenen Küresel Donörler Forumu kapsamında "İnsani Hizmet Takdir Ödülü" verildi. Bu kapsamda Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı dünyada yaşanan insanlık dramlarına sessiz kalmayan, pek çok alanda gerçekleştirdiği çalışmalarıyla örnek teşkil eden Emine Erdoğan’ı tebrik mesajında şu ifadelere yer verdi.

"Komşusu açken tok yatan bizden değildir hadisi ışığında dünyanın birçok ülkesinde insanlık adına yürüttüğü faaliyetler için ’İnsani Hizmet Takdir Ödülü’ne layık görülen Cumhurbaşkanımızın eşi Emine Erdoğan Hanımefendi’yi tebrik ediyorum. Dünyanın vicdanının Türkiye olduğu bir kez daha kanıtlanmış oldu"

BİLECİK/İHA


X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN