Back To Top

Diğer Bingöl Haberleri

Bingöl’de 2 ilçeye kar tatili
Bingöl’de 2 ilçeye kar tatili Bingöl’ün Yedisu ve Yayladere ilçelerinde kar yağışının etkili olması nedeniyle Pazartesi günü için eğitime 1 gün ara verildi.
Bingöl’de hayvanlar için, doğaya yiyecek bırakıldı
Bingöl’de hayvanlar için, doğaya yiyecek bırakıldı Bingöl’de öğrenciler, sokak hayvanları için doğaya yiyecek bıraktı.
Çatıdan düşen kar altında kalan ve kepçe üzerinden geçen çocuk öldü
Çatıdan düşen kar altında kalan ve kepçe üzerinden geçen çocuk öldü Bingöl’ün Karlıova ilçesinde çatıdan düşen ve karın altında kalan 13 yaşındaki çocuğu geri geri gelen kepçe ezerek ölümüne neden oldu.
Sağlık ekipleri, kürekle yol açıp hastaya ulaştı
Sağlık ekipleri, kürekle yol açıp hastaya ulaştı Bingöl’de ateşi yükselen çocuğa sağlık ekipleri, karı küreklerle açarak ulaşıp, hastaneye yetiştirdi.
Hasta kardeşler, saatler süren çalışmayla hastaneye yetiştirildi
Hasta kardeşler, saatler süren çalışmayla hastaneye yetiştirildi Bingöl’de kar nedeniyle yolu kapalı olan bir köyde ateşi yükselen 2 kardeş, ekiplerin 6 saat süren çalışmasıyla hastaneye yetiştirildi.
Bingöl Valiliğinden dolandırıcılık uyarısı
Bingöl Valiliğinden dolandırıcılık uyarısı Bingöl Valiliği, kendilerini valilik yetkilisi gibi tanıtan ve engelliler için para talebinde bulunan şahıslara itibar edilmemesi konusunda vatandaşları uyardı.
Yaşlı adam evinde ölü bulundu
Yaşlı adam evinde ölü bulundu Bingöl’de yalnız yaşayan yaşlı adam evinde ölü bulundu.
Bingöl’de koruma altındaki keçi avına 40 bin lira ceza
Bingöl’de koruma altındaki keçi avına 40 bin lira ceza Bingöl’ün Yedisu ilçesi ve Ilıcalar beldesinde yasak avlanan 4 kişiye toplamda 40 bin 922 TL ceza kesildi.
Sağlık ekipleri, 5 vakaya müdahale etti
Sağlık ekipleri, 5 vakaya müdahale etti Bingöl İl Sağlık Müdürlüğü, 112 ve UMKE ekiplerinin zor hava koşulları kapsamında acil yardım isteyen 5 hastaya müdahale ettiğini bildirildi.
Bingöl’de 107 köy yolu ulaşıma açıldı
Bingöl’de 107 köy yolu ulaşıma açıldı Bingöl’de kapalı olan 281 köy yolundan 107’sinin ulaşıma açıldığı, kapalı 174 yolda çalışmaların sürdüğü öğrenildi.
Bingöl’de biri bebek 2 hasta paletli ambulanslarla kurtarıldı
Bingöl’de biri bebek 2 hasta paletli ambulanslarla kurtarıldı Bingöl’de UMKE ekipleri yaklaşık 3 buçuk saat süren operasyonla Mehmet Kandemir ile 2 aylık Azranur bebeği paletli ambulansla hastaneye yetiştirdi.
Karlıova’da kar ve tipi etkili oluyor
Karlıova’da kar ve tipi etkili oluyor Bingöl’ün Karlıova ilçesinde kar ve tipi etkili olurken, vatandaşlar da hayvanlar için belirli noktalara yiyecek bırakıyor.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN