26.03.2020  15:33
KAYNAK: 
KARAR

Bir Zamanlar Çukurova 28. bölüm izle | Ferman ile Ali'nin arasına kara kedi giriyor

Sıradışı konusuyla ilgi odağı olan Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Köşeye sıkışan Ali babasıyla ilgili hüsranını Ferman ile birlikte çalıştıkları vakaya yansıtır. Ve manevi kardeşler, Ferman ve Ali, ciddi ciddi yolları ayırmanın eşiğine gelirler. Diziseverler, Mucize Doktor son bölüm neler oldu? Mucize Doktor 28. bölüm ne zaman saat kaçta? sorularının yanıtlarını merak ediyor. Mucize Doktor full izle linkini ve diğer detayları haberimizde bulabilirsiniz...

+
-

Fox TV'nin sevilen dizisi Mucize Doktor, 28. bölümüyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor. gizemli bir ziyaretçinin etkisine giren Ali, her şeye rağmen, babasını kurtarmaya karar verir. Ama bu ani karar değişimini kimse hoş karşılamaz. Peki, "Mucize Doktor full izle", "Mucize Doktor son bölüm ne oldu?", "Mucize Doktor yeni bölüm ne zaman saat kaçta?" Detayları KARAR.com okurları için derledik...

MUCİZE DOKTOR 28. BÖLÜM NE ZAMAN SAAT KAÇTA?

Yeni bölümleri merakla beklenen Mucize Doktor'un 28. bölümü, 26 Mart 2020 Perşembe günü saat 20.00'de Fox TV'de ekranlara gelecek.

MUCİZE DOKTOR 28. BÖLÜM 1. FRAGMAN

MUCİZE DOKTOR 28. BÖLÜM 2. FRAGMAN

MUCİZE DOKTOR FULL İZLE

Başarılı oyunculuklarıyla beğeni toplayan Mucize Doktor dizisinin tüm bölümlerini buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

MUCİZE DOKTOR YENİ BÖLÜM NELER OLACAK?

Mucize Doktor 28. bölümde; Damla ve Nazlı, ilk kez bir hastanın sorumluluğunu birlikte üstlenir ve direkt birbirlerine girerler. Diğer tarafta gizemli bir ziyaretçinin etkisine giren Ali, her şeye rağmen, babasını kurtarmaya karar verir. Ama bu ani karar değişimini kimse hoş karşılamaz. Köşeye sıkışan Ali babasıyla ilgili hüsranını Ferman ilw birlikte çalıştıkları vakaya yansıtır. Ve manevi kardeşler, Ferman ve Ali, ciddi ciddi yolları ayırmanın eşiğine gelirler.

MUCİZE DOKTOR SON BÖLÜM NELER OLDU?

Mucize Doktor 27. bölümde; kendisini sokağa atan babasını yıllar sonra karşısında bulan Ali, ciddi meselelerle yüzleşmesi gerekiyordu fakat Ali bunlarla yüzleşmek yerine ameliyat sırasında ölen, kimsesiz bir hastayı takıntı haline getirdi ve bütün uyarılara rağmen işin peşini bırakmadı. Diğer tarafta yeni klinikteki görevine başlayan Nazlı, samimiyetine bir türlü inanamadığı Damla ile çalışmak zorunda kaldı. Vakalar süratle tepe noktalarına tırmanırken kaçınılmaz olan gerçekleşti ve Ali babasıyla yüzleşti. Ancak bu, herkesin beklediğinden çok daha kötü sonuçlar doğurdu.

MUCİZE DOKTOR KONUSU NEDİR?

Güney Kore dizisi 'Good Doctor' adlı yapımdan uyarlanan 'Mucize Doktor dizisinde taşrada bir şehirde doğan ve babası tarafından evlatlıktan reddedildikten sonra yetimhanelerde büyüyen savant sendromlu deha Ali'nin, tıp fakültesini birincilikle bitirmesinin ardından, asistan cerrah olarak işe başladığı özel bir hastanede yaşadıkları anlatılıyor.

Otizm ve savant sendromu hastası olan özel bir cerrahın hikayesi ekranlara taşınıyor. Bu genç cerrahın özel bir hastalığı vardır; savant sendromu. Savant sendromu genel zeka düzeyi ortalama durumda olmasına karşın bir ya da birden fazla alanda aşırı düzeyde bilgi sahibi olan kişilere konulan bir tanıdır.

Çevresindeki insanlarla iletişim kurmakta zorlanan bu genç doktorun ilginç bir hikayesi vardır. Ali Vefa daha çocukken babası onu evlatlıktan reddeder ve iyi de bir dayak atar. Ali Vefa doktor Adil ile tanışır ve Adil hoca Ali Vefa'yı evlatlık edinir. Yıllar sonra Ali Vefa kendisini evlatlık olan doktor Adil'in başhekim olduğu hastahaneye asistan doktor olarak girer.

MUCİZE DOKTOR OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

MF Yapım tarafından hayata geçirilen, senaryosunu Pınar Bulut ile Onur Koralp'in yazdığı, yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan'ın oturduğu Mucize Doktor'un oyuncu kadrosunda; Taner Ölmez (Ali Vefa), Onur Tuna (Ferman), Murat Aygen (Tanju Korman), Sinem Ünsal (Nazlı Gülengül), Özge Özder, Hazal Türesan (Beliz), Bihter Dinçel (Selvi), Fırat Altunmeşe (Demir), Hayal Köseoğlu (Açelya), Korhan Herduran (Güneş), Reha Özcan (Adil) gibi isimler yer alıyor.

 

DİĞER HABERLER
Kayyum icraatine sert tepki
Sadi Konuk'taki görüntülere açıklama
Cezaevlerinde görüntülü görüşme dönemi
Fatih'te uyuşturucu operasyonu: 2 zanlı tutuklandı
KKTC'ye giriş yasağı 11 Nisan'a uzatıldı
Devir geliri bölüşerek çoğaltma devridir
'Bizim adamımız'