Back To Top

Diğer Bitlis Haberleri

Nazik Gölü yağmur ve kar sularıyla besleniyor
Nazik Gölü yağmur ve kar sularıyla besleniyor Bitlis’in Ahlat ilçesinde tarım alanlarının sulanmasında kullanılan Nazik Gölü’nün debisinin yükseltilmesi için çalışmalar yürütülüyor.
Bir Sevgi Bir İlmek atölyesinden BEÜ Rektörüne ziyaret
Bir Sevgi Bir İlmek atölyesinden BEÜ Rektörüne ziyaret "Bir Sevgi Bir İlmek Atölyesi" yöneticilerinden Proje Sorumlusu Öğretim Görevlisi Esra Dursun ve Usta Eğitici Şazime Hancı, Bitlis Eren Üniversitesi (BEÜ) Rektörü Prof.
Tatvan’daki kadınlardan mültecilere yardım eli
Tatvan’daki kadınlardan mültecilere yardım eli Bitlis’in Tatvan ilçesindeki otogar ve inşaatlara sığınan Afgan mültecilere, Tatvanlı kadınlar yemek dağıttı.
Başkan Tanğlay, belediye girişindeki x-ray cihazını kaldırdı
Başkan Tanğlay, belediye girişindeki x-ray cihazını kaldırdı Bitlis Belediye Başkanı Nesrullah Tanğlay’ın talimatıyla belediyenin girişinde bulunan x-ray cihazı kaldırıldı.
İşitme engelli öğrencilerden muhteşem eserler
İşitme engelli öğrencilerden muhteşem eserler Bitlis’te biri doğuştan diğeri ise geçirdiği hastalık sonucu işitme engelli olan 2 öğrencinin yaptığı tablolar göz kamaştırıyor.
Güroymak’taki öğrencilere giyim yardımı
Güroymak’taki öğrencilere giyim yardımı Bitlis’in Güroymak Kaymakamlığının girişimleriyle bir firmadan temin edilen elbiseler, köy okullarında okuyan 2 bin 270 öğrenciye dağıtıldı.
Ahlat’ta Turizm Haftası kutlandı
Ahlat’ta Turizm Haftası kutlandı Bitlis’in Ahlat ilçesinde ’Turizm Haftası’ düzenlenen programla kutlandı.
Köylere Hizmet Götürme Birliğine encümen seçimi
Köylere Hizmet Götürme Birliğine encümen seçimi Bitlis’in Güroymak ilçesinde Köylere Hizmet Götürme Birliğine encümen seçimi yapıldı.
Sendika başkanlarından belediye başkanlarına ziyaret
Sendika başkanlarından belediye başkanlarına ziyaret Bitlis’te Memur-Sen Konfederasyonuna bağlı sendika başkanları, Ahlat Belediye Başkanı A.
Tatvan Liman Başkanlığından 2 bin 936 kişiye ‘Denizci’ belgesi
Tatvan Liman Başkanlığından 2 bin 936 kişiye ‘Denizci’ belgesi Tatvan Liman Başkanlığı tarafından Bitlis ile Van’da yapılan sınavlar neticesinde 2 bin 936 kişiye ‘Amatör Denizci Belgesi’ verildi.
Köy öğrencilerinden bilim fuarı
Köy öğrencilerinden bilim fuarı Bitlis’in Ahlat ilçesine bağlı Güzelsu Köyü Ortaokulu öğrencileri tarafından Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) destekli ‘Bilim Fuarı’ açıldı.
Tatvan’da Türkiye Muaythai Milli Takım seçmeleri yapılacak
Tatvan’da Türkiye Muaythai Milli Takım seçmeleri yapılacak Türkiye Muaythai Federasyonu tarafından Bitlis’in Tatvan ilçesinde “Türkiye Muaythai Milli Takım Seçmeleri” yapılacak.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN