Back To Top

Diğer Bitlis Haberleri

Tatvan polisinden çocuklara müzik kursu
Tatvan polisinden çocuklara müzik kursu Bitlis’in Tatvan İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Bürosu tarafından öğrencilere enstrüman ve bağlama kursu veriliyor.
Tatvan’da aday öğretmenlere yönelik seminer
Tatvan’da aday öğretmenlere yönelik seminer Bitlis’in Tatvan ilçesinde sözleşmeli aday öğretmenlere yönelik ’yetiştirme’ semineri düzenlendi.
Tatvan Belediyesinden el sanatları sergisi
Tatvan Belediyesinden el sanatları sergisi Bitlis’in Tatvan Belediyesi bünyesinde el sanatları sergisi düzenlendi.
Ahlat’ta aday öğretmenler yemekte bir araya geldi
Ahlat’ta aday öğretmenler yemekte bir araya geldi Bitlis’in Ahlat ilçesine yeni atanan aday öğretmenler, Ahlat Kaymakamlığı tarafından düzenlenen organizasyonla bir araya geldi.
Tatvan’da asayiş ve güvenlik toplantısı
Tatvan’da asayiş ve güvenlik toplantısı Bitlis’in Tatvan ilçesinde ‘asayiş ve güvenlik toplantısı’ düzenlendi.
Tatvan’da ‘Av Komisyonu’ toplantısı
Tatvan’da ‘Av Komisyonu’ toplantısı Bitlis’in Tatvan ilçesinde 2019-2020 av dönemine ilişkin ‘Av Komisyonu’ toplantısı yapıldı.
Tatvan’da ‘Seçim güvenliği’ toplantısı
Tatvan’da ‘Seçim güvenliği’ toplantısı Bitlis’in Tatvan Kaymakamı Mehmet Ali Özkan, ’Seçim güvenliği’ toplantısı kapsamında muhtarlarla bir araya geldi.
Kickboks ve Muaythai sporcularından Kaymakam Özkan’a ziyaret
Kickboks ve Muaythai sporcularından Kaymakam Özkan’a ziyaret Bitlis’in Tatvan Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Kickboks ve Muaythai Milli Takım sporcuları, Tatvan Kaymakamı Mehmet Ali Özkan’ı ziyaret etti.
TATSO’dan Başkan Aksoy’a nezaket ziyareti
TATSO’dan Başkan Aksoy’a nezaket ziyareti Bitlis’in Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası (TATSO) yönetim kurulu ve meclis üyeleri, Tatvan Belediye Başkanı Fettah Aksoy’a nezaket ziyaretinde bulundu.
Müdür Kardaş’tan Kaymakam Özkan’a ziyaret
Müdür Kardaş’tan Kaymakam Özkan’a ziyaret Bitlis’in Tatvan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Şahin Kardaş, sporcu ve antrenörlerle birlikte Tatvan Kaymakamı Mehmet Ali Özkan’a teşekkür ziyaretinde bulundu.
Tatvan’da müzik dinleti programı
Tatvan’da müzik dinleti programı Tatvan İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün "Genç Umutlar" projesi kapsamında Bitlis’in Tatvan ilçesinde müzik dinleti programı ve resim sergisi açılışı yapıldı.
Ahlat’ta kar tatili
Ahlat’ta kar tatili Bitlis’in Ahlat ilçesinde olumsuz hava şartları nedeniyle okullar tatil edildi.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN