Back To Top
Hizan’da yılsonu sergisi

Hizan’da yılsonu sergisi

 - Son Güncelleme: 06.11.2019 Çarşamba 15:24
Hizan’da yılsonu sergisi
- A +

Bitlis’in Hizan Aile Destek Merkezi (ADEM) tarafından el emeği göz nuru yılsonu sergisi düzenlendi

Serginin açılışına Hizan Kaymakamı Mustafa Köleoğlu, AK Parti İlçe Başkanı Ebubekir Çakmak, kurum amirleri ve vatandaşlar katıldı. ADEM tarafından düzenlenen serginin açılış kurdelesini kesen Kaymakam Köleoğlu, el emeği ürünleri tek tek inceleyerek, kursiyer öğrencilerle usta öğreticileri tebrik etti.

Sergiyle ilgili bilgi veren ADEM Koordinatörü Naciye Salar, “Yıl boyunca yapılan el emeği göz nuru ürünlerimizi bugün sergiledik. Ortaya çıkan ürünlerimizi sergide görmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu yıl da kadınlarımızla birlikte yoğun bir faaliyet gerçekleştirdik. Bu faaliyetlerde devletimizin sağlamış olduğu imkânları çok değerli halkımıza kazandırmaya gayret gösterdik. Sizlerin nezdinde eğitim öğretim faaliyetlerine destek ve katkılarını esirgemeyen başta Kaymakamımız Mustafa Köleoğlu olmak üzere herkese teşekkür ederiz” dedi.

BİTLİS/İHA


(FOTOĞRAF)


X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN