Back To Top
Bolu’da, 14 Burda’dan Ekim ayı atölyeleri

Bolu’da, 14 Burda’dan Ekim ayı atölyeleri

Bolu’da, 14 Burda’dan Ekim ayı atölyeleri
- A +

Bolu’da, Esas 14 Burda AVM, Ekim ayı boyunca düzenleyeceği Kids Club Atölyeleri ile minik ziyaretçilerine eğlenceli anlar yaşatacak

Bolu’da, D-100 Karayolu Paşaköy mevkiinde Esas Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Esas 14 Burda AVM, Ekim ayı boyunca minik ziyaretçilerini her Cumartesi - Pazar günleri eğlenceli Kids Club Atölye etkinlikleriyle buluşturarak, keşfetmenin ve deneyimlemenin heyecanını yaşatacak.

Her hafta sonu 13.00 - 19.00 saatleri arasında miniklere eğlenceli anlar yaşatacak Esas 14 Burda AVM, Kids Club Atölye ekinlikleri ile minik ziyaretçilerini ağırlayacak. 5 Ekim’de ahşap kuş yuvası yapımı atölyesi, 6 Ekim’de kuş yemliği yapımı atölyesi, 12 Ekim’de hayvan figürlerinden maske yapımı atölyesi, 13 Ekim’de keçeden hayvan kuklaları yapımı atölyesi, 19 Ekim’de kaplumbağa yapımı atölyesi, 20 Ekim’de hareketli balık kukla yapımı atölyesi, 26 Ekim’de hayvan puzzle yapımı ve boyama atölyesi 27 Ekim’de hayvan başlıkları yapımı atölyesi ile çocuklara eğlence dolu dünyanın kapılarını açacak.

BOLU/İHA


X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN