Back To Top

Diğer Burdur Haberleri

MAKÜ’de görsel şölen
MAKÜ’de görsel şölen Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ) Halk Oyunları Topluluğu tarafından düzenlenen ‘MAKÜ Halk Oyunları Topluluğu ve Burdur Bale Sanat Merkezi Dans Gösterisi’,....
Rektör Korkmaz ikinci kez atandı
Rektör Korkmaz ikinci kez atandı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Erdoğan, Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Rektörlüğü’ne mevcut Rektör Prof.
Burdur’da 48 yıllık deprem evleri yıkılmaya başlandı
Burdur’da 48 yıllık deprem evleri yıkılmaya başlandı Burdur’da 1971 yılında yaptırılan deprem evlerinin yerine, Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) işbirliğiyle yeni konutlar inşa edilecek.
700 kişilik ekip “100. Yıl” koreografisi ile atabarı oynadı
700 kişilik ekip “100. Yıl” koreografisi ile atabarı oynadı ‘Dünya Atabarı Oynuyor’ projesi kapsamında Türkiye’de 81 ilde ve dünya genelinde toplam 19 ülkede, 40’dan fazla kentte eş zamanlı olarak atabarı oynandı.
Burdur’da 19 Mayıs coşkuyla kutlandı
Burdur’da 19 Mayıs coşkuyla kutlandı 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı, Burdur’da coşkulu törenle kutlandı.
Medusa Mozaiği ziyarete açıldı
Medusa Mozaiği ziyarete açıldı Kibyra Antik Kenti’ndeki, 3 bin 600 kişilik odeonun orkestra bölümünü süsleyen, Geç Roma dönemine ait dişi canavar figürü Medusa Mozaiği ziyarete açıldı.
Cep telefonuyla buzağı ölümlerinin önüne geçilecek
Cep telefonuyla buzağı ölümlerinin önüne geçilecek Türkiye’de yılda ortalama 6 milyon buzağının doğup 1 milyona yakınının doğumdan sonraki 2-3 haftalık dönemde ölmesi Burdur Mehmet Akif Üniversiteli bilim adamlarını....
Burdur’da uyuşturucu ve göçmen kaçakçılığı operasyonu
Burdur’da uyuşturucu ve göçmen kaçakçılığı operasyonu Burdur’da düzenlenen uyuşturucu ve göçmen kaçakçılığına yönelik operasyonda uyuşturucu maddeler ele geçirilirken, Afganistan uyruklu 8 göçmen yakalandı.
Türkiye’nin Maldivleri: Salda Gölü
Türkiye’nin Maldivleri: Salda Gölü BURDUR (İHA) – "Türkiye’nin Maldivleri" olarak adlandırılan ve eşsiz güzelliği ile dikkat çeken Salda Gölü havadan görüntülendi.
Esnaf bütün satamadığı karpuzu dilimledi
Esnaf bütün satamadığı karpuzu dilimledi Yaz aylarının vazgeçilmez meyvelerinden karpuzu dilim olarak satan esnaf, "Karpuzun kilosu şu an 5 TL.
Engellileri anlamak için empati kurdular
Engellileri anlamak için empati kurdular Burdur’da üniversite öğrencileri, Engelliler Haftası Dolayısıyla engellilerin yaşadıkları zorlukları anlamak için Cumhuriyet Parkında ‘Empati Parkuru “ kurdular.
Burdur’da ilk embriyo transferi yapıldı
Burdur’da ilk embriyo transferi yapıldı Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Veteriner Fakültesi Öğretim Üyesi Prof.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN