Back To Top

Diğer Çorum Haberleri

Jandarma’nın 180. kuruluş yıldönümü etkinlikleri
Jandarma’nın 180. kuruluş yıldönümü etkinlikleri Jandarma Teşkilatı’nın 180.
Sungurlu’da 8 bin 633 öğrenci karne aldı
Sungurlu’da 8 bin 633 öğrenci karne aldı 2018-2019 eğitim-öğretim yılının son zili bugün çaldı.
Sungurlu’da 3 günde 159 ünite kan toplandı
Sungurlu’da 3 günde 159 ünite kan toplandı Türk Kızılay’ı Derneği Çorum Kan Bağış Merkezi tarafından Sungurlu’da başlatılan kan bağışı kampanyasında 159 ünite kan toplandığı bildirildi.
Kan bağışçılarına ödül
Kan bağışçılarına ödül Çorum’da Dünya Kan Bağışı Günü etkinlikleri kapsamında en fazla kan bağışında bulunan gönüllüler ödüllendirildi.
Kalinse şelalesi keşfedilmeyi bekliyor
Kalinse şelalesi keşfedilmeyi bekliyor Çorum’un Osmancık ilçesinde bulunan Kalinse Şelalesi keşfedilmeyi bekliyor.
Vali Çiftçi, tarihi Hilmi Ağa Konağı’nı gezdi
Vali Çiftçi, tarihi Hilmi Ağa Konağı’nı gezdi Kargı’da çeşitli incelemelerde ve ziyaretlerde bulunmak üzere gelen Çorum Valisi Mustafa Çiftçi tarihi Hilmi ağa Konağı’nı ziyaret etti.
Vali Çiftçi Kargı’da incelemelerde bulundu
Vali Çiftçi Kargı’da incelemelerde bulundu Çorum Valisi Mustafa Çiftçi, bazı yatırım ve projeleri incelemek, ilçenin mevcut durumu hakkında bilgi almak, kurum ve kuruluşları tanımak, sorun ve talepleri dinlemek....
Çorum’da arasta sağlıklaştırma projesinde imzalar atıldı
Çorum’da arasta sağlıklaştırma projesinde imzalar atıldı Çorum’un tarihi dokusunu, ahilik kültürünü yaşatan Çöplü arastasının iyileştirilmesi için yapılan proje çizim ihalesini alın firma ile sözleşme imzalandı.
Park ve bahçelerde hummalı çalışma
Park ve bahçelerde hummalı çalışma Çorum Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri şehir merkezi genelinde park bahçe ve refüjlerde çim ekimi, peyzaj çalışmaları ve çim biçiminde hummalı bir çalışma....
Kavuncu, Karadağ heyetini ağırladı
Kavuncu, Karadağ heyetini ağırladı Dışişleri Bakanlığı’nın daveti üzerine Türkiye’ye bir ziyaret gerçekleştiren Karadağ Parlamentosu Uluslararası İlişkiler Komisyonu Başkanı Adrija Nıkolıc ve....
El freni çekilmeyen araç çöp konteynerine çarptı
El freni çekilmeyen araç çöp konteynerine çarptı Çorum’a el freni çekilmeyen bir otomobil çöp konteynerine çarparak durabildi.
Hareket halindeki kamyonun lastikleri yandı
Hareket halindeki kamyonun lastikleri yandı Çorum’un Sungurlu ilçesinde hareket halindeyken alev alan kamyonun lastikleri, itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle söndürüldü.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN