25.05.2020  17:12
SON GÜNCELLEME: 
25.05.2020  20:32
KAYNAK: 
KARAR.COM

Çukur bayram özel bölümü yayınlanacak mı? Çukur 3. sezon 27. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çukur 94. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Çukur bayram özel bölümü yayınlanacak mı? sorularının yanıtlarına sayfamızda yer verdik. Ekranların uzun soluklu dizilerinden biri olan Çukur'un yeni bölümleri 1 ayı aşkın süredir yayınlanmıyor. Ramazan Bayramı dolayısıyla özel bir bölüm yayınlanacağı iddiaları sosyal medyada dolaşıyor. İşte detaylar...

+
-

'Çukur bu akşam var mı yok mu?', 'Çukur 3. sezon 27. bölüm ne zaman yayınlanacak?', 'Çukur yeni sezonda olacak mı?' sorularının yanıtları internette araştırılıyor. Show TV'nin güçlü kadrosuyla beğeni toplayan dizisinin yeni bölümü bu hafta yayınlanmayacak. Show TV'de bu akşam saat 20.00'de 'Çakallarla Dans' adlı Türk filmi ekrana gelecek. Ramazan Bayramı'nın 2. gününe denk gelen pazartesi günü bayram özel bölümü ekranlara geleceği ileri sürülse de buna dair herhangi bir hazırlık bulunmuyor. 20 Nisan 2020 günü yayınlanan son bölüm özetine göre; Yamaç'ın planı işlemeye devam ederken Çağatay'ın adamları nedeniyle zor durumda kalan Cumali'nin yardımına sürpriz bir isim yetişmiştir. 'Çukur izle' detayları haberimizde...

ÇUKUR YENİ BÖLÜM NEDEN YOK?

Normal takvimde her pazartesi günü Show TV'de saat 20.00'de ekrana gelen Çukur dizisinin 94. bölümünün ne zaman yayınlanacağı belli olmadı.

Kanal yönetiminden veya yapımcı firmadan açıklama gelmese de ölümcül corona virüs salgın hastalığı dolayısıyla birçok dizi setinde olduğu gibi Çukur dizisinin çekimlerinin de durdurulması nedeniye bu akşam yeni bölüm yayınlanmayacak.

ÇUKUR 94. BÖLÜM NE ZAMAN SAAT KAÇTA?

Show TV'nin uzun soluklu dizisi Çukur'un 94. bölümünün yayın tarihi belli olmadı. Çukur yeni bölüm tarihi belli olduğu takdirde sitemizden öğrenebilirsiniz.

ÇUKUR 94. BÖLÜM FRAGMANI

Bu hafta yeni bölümü ekrana gelmeyecek Çukur'un 94. bölüm fragmanı da henüz yayınlanmadı. Çukur yeni fragman paylaşıldığı takdirde haberimizde bulabilirsiniz.

ÇUKUR 93. BÖLÜM FRAGMANI

ÇUKUR SON BÖLÜM İZLE

Güçlü kadrosuyla ilgiyle taip edilen Çukur dizisinin tüm bölümlerini BURAYA tıklayarak izleyebilirsiniz.

YENİ BÖLÜM NELER OLACAK?

Çukur'un 3. sezon 26. bölümüne (94. bölüm) dair henüz bir bilgi bulunmuyor. Çukur yeni bölüm özet bilgileri paylaşılması durumunda haberimizde bulabilirsiniz.

SON BÖLÜM NELER OLDU?

Çukur'un 3. sezon 26. bölümünde (93. bölüm); Çukur'un evde çekilen, sürprizlerle dolu yeni bölümünde ağabeyleriyle sorunlarını çözemeyen Yamaç bir çare bulmak için Vartolu'ya danışacak. Vartolu'dan aldığı fikirle eski bir dostundan yardım isteyen Yamaç, Cumali ve Selim'den istediği tepkiyi alamayacak. Koçovalı kardeşler sorunlarını yine kendi yöntemleriyle çözmeye karar verirken hapishanedeki Vartolu olanlara müdahale edemeyecek. Gizli görüşmelerine devam eden Azer ve Karaca'nın bir karar vermeleri gerekecek. Akın ise Songül'e yaklaşmak için bir adım atacak. Koçovalı kardeşler diğer sorunlarını çözmeye çalışırken, yeni düşmanları Arık Böke Erdenet ile ilgili ulaşacakları yeni bilgi merak konusu olacak.

ÇUKUR KONUSU NEDİR?

İstanbul'un en belalı mahallerinden Çukur'un kontrolü Koçova ailesinin elindedir. Koçovalıların Çukur'u yönetirken en önemli kuralları da uyuşturucuya asla izin vermemeleridir. Ancak gözünü bu mahalleye dikmiş ve bu yasağı kırmaya hazırlanan yeni bir grubun ortaya çıkması ile mevcut düzen bozulur.

Tam Koçovalıları pes ettirdiklerini düşündüklerinde, ailenin en küçük oğlu, gözü kara ve isyankar Yamaç yıllar önce bambaşka bir hayat kurmak için arkasında bıraktığı Çukur'a geri dönecek ve yeni bir dönem başlayacaktır. Yamaç yıllar önce Çukur'u ve ailesini arkasında bırakarak yarınını düşünmediği bir hayata dalmıştır. Karşısına en az kendisi kadar hesapsız, yaralı ve tehlikeli ama bir o kadar da güzel bir genç kadın olan Sena çıkınca sonsuz aşkı bulduğuna inanır.

'Ölene kadar mutlu' olmak üzere bir araya gelen bu genç çiftin hayatına Çukur'un ve Yamaç'ın ailesinin yeniden girmesi ile hiçbir şey artık hayalini kurdukları gibi olmayacaktır. Gündüzleri kimyager olarak çalışan, geceleri ise solisti olduğu rock grubuyla barlarda sahneye çıkan Yamaç'ın Çukur'daki geleceği ve Sena'nın geçmişi ortak bir hayat kurmalarına izin verecek midir?

2. sezonda ise Çukur'da bir dönem kapanmıştır. İdris Koçovalı'nın "Çukur'u İstanbul'da sanırlar ama bilmezler İstanbul Çukur'dadır" sözleri mahallenin darmaduman olmuş sokaklarında yankılansa da o günlerden eser yoktur. Beklenmedik bir saldırıyla güç kaybeden ve dağılan Koçovalılar'ın ne durumda olduğu büyük bir merakla beklenirken, Çeto (Erkan Avcı) ve Mahsun'un (Berkay Ateş) liderleri olduğu Karakuzular Çetesi, Çukur'da yeni bir dönem başlatacaktır.

ÇUKUR OYUNCULARI KİMLER?

Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği, senaryosunu Gökhan Horzum ve Damla Serim'in kaleme aldığı, müziklerini Toygar Işıklı'nın yaptığı, yönetmenliğini Sinan Öztürk üstlendiği Çukur oyuncu kadrosunda; Aras Bulut İynemli (Yamaç Koçovalı), Perihan Savaş (Sultan Koçovalı), Erkan Kolçak Köstendil (Vartolu Salih Koçovalı), Rıza Kocaoğlu (Aliço), Öner Erkan (Selim Koçovalı), Cumali (Necip Memili), Nejat İşler (Çağatay Erdenet), Barış Arduç (Arık Böke Erdenet), Kubilay Aka (Celasun), Damla Sönmez (Efsun), Cihangir Ceyhan (Azer), Hazal Subaşı (Nehir), Burak Dakak (Akın), Hare Sürel (Damla), Salih Kalyon (Yavuz), İrem Altuğ (Ayşe), Boncuk Yılmaz (Saadet), Mustafa Kırantepe (Medet), Cem Uslu (Metin), Uğur Yıldıran (Kemal), Aytaç Uşun (Meke), Ece Yaşar (Karaca), Ahmet Melih Yılmaz (Timsah), Onur Yar (Cüneyt), Tankut Yıldız'ın (Zafer) yanı sıra Onur Saylak (Veli Cevher), Nebil Sayın (Muhittin), Kubilay Aka (Celasun), Tansu Biçer (Yücel), Ahmet Tansu Taşanlar (Nazım), Çetin Sarıkartal (Paşa), Kadir Çermik (Emmi), İrem Altuğ (Ayşe), Zeynep Kumral (Nedret), Cem Uslu (Metin), Uğur Yıldıran (Kemal), Aytaç Uşun (Meke), Elif Doğan (Hale), İlayda Alişan (Akşın), Ece Yaşar (Karaca), Mustafa Kırantepe (Medet), Doruk Nalbantoğlu (İsa), Ilgaz Kocatürk (Halil), Doğancan Sarıkaya (Acar), Mustafa Üstündağ (Kahraman), Selen Uçer (Ezgi), Emel Dede (Dr. Aylin), Dilan Çiçek Deniz (Sena), Ercan Kesal (İdris Koçovalı) gibi oyuncular yer alıyor.

BARIŞ ARDUÇ ÇUKUR'DA!

Çukur'un 16 Mart 2020 Pazartesi günü ekrana gelen 92. bölümünde, ünlü oyuncu Barış Arduç da yer aldı. Nejat İşler'in canlandırdığı Çağatay Erdenet'in kardeşi Arık Böke Erdenet olarak dizide boy gösteren 33 yaşındaki oyuncunun, projede konuk oyuncu mu yoksa daimi oyuncu mu olarak yer alacağı belirsizliğini koruyor. Sosyal medyada yapılan değerlendirmelere göre, Nejat İşler'in karakteri Çağatay Erdenet'in diziden ayrılarak yerine Barış Arduç'un canlandırdığı Arık Böke Erdenet'in geleceği tahmin ediliyor. Ancak Barış Arduç'un diziye dahil olduğu 16 Mart'tan beri yeni bölüm yayınlanmadığı için hem dizinin, hem de oyuncuların akıbetleri belirsizliğini koruyor.

YAMAÇ KOÇOVALI, ARIK BÖKE ERDENET İLE TANIŞIYOR

ÇUKUR GAZAPİZM UNUTULACAK DÜNLER VAR

Ünlü rap şarkıcısı Gazapizm'in şubat ayında çıkardığı albümünde yer alan Unutulacak Dünler isimli şarkısı, Çukur dizisinin 89. bölümünde kullanıldı. Şarkının çaldığı sahne, diziseverler ve Gazapizm hayranları tarafından beğeniyle karşılandı.

DİĞER HABERLER
Barolara ilişkin kanun teklifinin birinci bölümü kabul edildi
Acı haber geldi... 3 şehit!
Kapatmak gibi planımız yok!
İhtimaller karartıldı ifadeler tutarsız!
Gelecek Partisi'nden havai fişeklere yasak
Açıköğretim sınav sonuçları açıklandı
Öldürülmekten korkuyorum