06.04.2020  14:46
SON GÜNCELLEME: 
06.04.2020  15:18
KAYNAK: 
KARAR

Çukur neden yok? Aras Bulut İynemli'nin yerine Oğuzhan Koç

Ekranların uzun soluklu dizisi Çukur bu hafta neden yok? 96. bölümün yayınlandığı 9 Mart'tan bu yana yeni bölümün yayınlanmadığı Çukur bu akşam da ekranlara gelmeyecek. Aras Bulut İynemli'nin başrolünde olduğu Çukur'un yerine bu akşam Show TV'de Oğuzhan Koç'un rol aldığı Yol Arkadaşım adlı Türk filmi yayınlanacak. Diziseverler, Çukur 93. bölüm ne zaman saat kaçta?, Çukur son fragman yayınlandı mı? sorularının yanıtlarını merak ediyor. Detaylar haberimizde...

+
-

Show TV'nin sevilen dizisi Çukur'un yeni bölümü bu hafta da ekranlara gelmeyecek. Bu akşam Çukur'un yerine Türk filmi Yol Arkadaşım yayınlanacak. Peki, "Çukur yeni bölüm neden yok?", "Çukur son bölüm neler oldu?", "Çukur full izle" ve diğer detayları KARAR.com okurları için derledik...

ÇUKUR YENİ BÖLÜM NEDEN YOK?

Corona virüs (koronavirüs) salgınından önce pazartesi günleri saat 20.00'de Show TV'de ekrana gelen Çukur dizisinin 93. bölümünün ne zaman yayınlanacağı henüz bilinmiyor.

Kanal yönetiminden veya yapımcı firmadan henüz resmi bir açıklama gelmese de ölümcül koronavirüs salgını nedeniyle birçok dizi setinde olduğu gibi Çukur dizisinin çekimlerinin de durdurulması nedeniye bu akşam yeni bölüm yayınlanmayacak.

ÇUKUR YENİ BÖLÜM NE ZAMAN SAAT KAÇTA?

Aksiyon dolu sahneleriyle dikkat çeken Çukur dizisinin 93. bölümünün ne zaman yayınlanacağı belirsizliğini koruyor. Çukur yeni bölüm tarihi belli olduğu takdirde sitemizden öğrenebilirsiniz.

ÇUKUR 93. BÖLÜM FRAGMAN

Bu hafta yeni bölümü ekrana gelmeyecek Çukur'un 93. bölüm fragmanı da henüz yayınlanmadı. Çukur yeni fragman yayınlandığı takdirde haberimizde bulabilirsiniz.

ÇUKUR 92. BÖLÜM 1. FRAGMAN

ÇUKUR 92. BÖLÜM 2. FRAGMAN

ÇUKUR FULL İZLE

Show TV'nin ilgiyle takip edilen dizisi Çukur'un tüm bölümlerine ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

ÇUKUR YENİ BÖLÜM NELER OLACAK?

Çukur 93. bölüme dair henüz bir bilgi bulunmuyor. Çukur yeni bölüm fragmanı ve özeti yayınlandığı zaman haberimizde bulabilirsiniz.

ÇUKUR SON BÖLÜM NELER OLDU?

Çukur'un 3. sezon 25. bölümünde (92. bölüm); Yamaç'ın Çukurlu gençlere yaptığı konuşma dikkat çekti. İdris Koçovalı'nın kahvesine gelen ve Yamaç ile tanışan Arık Böke Erdenet, dengeleri değiştirmeye hazırlanıyor.

Gazeteci Emir ve polis Erkan'n yardımlarıyla Yamaç Koçovalı, Çağatay Erdenet'in sonunu adım adım getirdi. Ancak bu son, Vartolu'nun da bir fedakarlık yapmasını gerektirdi. Yamaç'ın planı işlemeye devam ederken Çağatay'ın adamları nedeniyle zor durumda kalan Cumali'nin yardımına sürpriz bir isim yetişti. Celasun'un Karaca ile ilgili verdiği bilgi karşısında Yamaç, Karaca ile Celasun'u evlendirme kararı aldı.

Çağatay'ı oyun dışı bırakan hamle nefesleri keserken Koçovalılar artık mahallelerini toparlamak için çalışacak. Ancak büyük bir darbe alan Erdenetler, Koçovalıların peşini bırakmadı. Arık Böke Erdenet'in gelişiyle artık hem Koçovalılar hem Erdenetler için hiçbir şey eskisi gibi olmayacak...

ÇUKUR KONUSU NEDİR?

İstanbul'un en belalı mahallerinden Çukur'un kontrolü Koçova ailesinin elindedir. Koçovalıların Çukur'u yönetirken en önemli kuralları da uyuşturucuya asla izin vermemeleridir. Ancak gözünü bu mahalleye dikmiş ve bu yasağı kırmaya hazırlanan yeni bir grubun ortaya çıkması ile mevcut düzen bozulur.

Tam Koçovalıları pes ettirdiklerini düşündüklerinde, ailenin en küçük oğlu, gözü kara ve isyankar Yamaç yıllar önce bambaşka bir hayat kurmak için arkasında bıraktığı Çukur'a geri dönecek ve yeni bir dönem başlayacaktır. Yamaç yıllar önce Çukur'u ve ailesini arkasında bırakarak yarınını düşünmediği bir hayata dalmıştır. Karşısına en az kendisi kadar hesapsız, yaralı ve tehlikeli ama bir o kadar da güzel bir genç kadın olan Sena çıkınca sonsuz aşkı bulduğuna inanır.

'Ölene kadar mutlu' olmak üzere bir araya gelen bu genç çiftin hayatına Çukur'un ve Yamaç'ın ailesinin yeniden girmesi ile hiçbir şey artık hayalini kurdukları gibi olmayacaktır. Gündüzleri kimyager olarak çalışan, geceleri ise solisti olduğu rock grubuyla barlarda sahneye çıkan Yamaç'ın Çukur'daki geleceği ve Sena'nın geçmişi ortak bir hayat kurmalarına izin verecek midir?

2. sezonda ise Çukur'da bir dönem kapanmıştır. İdris Koçovalı'nın "Çukur'u İstanbul'da sanırlar ama bilmezler İstanbul Çukur'dadır" sözleri mahallenin darmaduman olmuş sokaklarında yankılansa da o günlerden eser yoktur. Beklenmedik bir saldırıyla güç kaybeden ve dağılan Koçovalılar'ın ne durumda olduğu büyük bir merakla beklenirken, Çeto (Erkan Avcı) ve Mahsun'un (Berkay Ateş) liderleri olduğu Karakuzular Çetesi, Çukur'da yeni bir dönem başlatacaktır.

ÇUKUR OYUNCU KADROSU KİMLER VAR?

Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği, senaryosunu Gökhan Horzum ve Damla Serim'in kaleme aldığı, müziklerini Toygar Işıklı'nın yaptığı, yönetmenliğini Sinan Öztürk üstlendiği Çukur oyuncu kadrosunda; Aras Bulut İynemli (Yamaç Koçovalı), Perihan Savaş (Sultan Koçovalı), Erkan Kolçak Köstendil (Vartolu Salih Koçovalı), Rıza Kocaoğlu (Aliço), Öner Erkan (Selim Koçovalı), Cumali (Necip Memili), Nejat İşler (Çağatay Erdenet), Barış Arduç (Arık Böke Erdenet), Kubilay Aka (Celasun), Damla Sönmez (Efsun), Cihangir Ceyhan (Azer), Hazal Subaşı (Nehir), Burak Dakak (Akın), Hare Sürel (Damla), Salih Kalyon (Yavuz), İrem Altuğ (Ayşe), Boncuk Yılmaz (Saadet), Mustafa Kırantepe (Medet), Cem Uslu (Metin), Uğur Yıldıran (Kemal), Aytaç Uşun (Meke), Ece Yaşar (Karaca), Ahmet Melih Yılmaz (Timsah), Onur Yar (Cüneyt), Tankut Yıldız'ın (Zafer) yanı sıra Onur Saylak (Veli Cevher), Nebil Sayın (Muhittin), Kubilay Aka (Celasun), Tansu Biçer (Yücel), Ahmet Tansu Taşanlar (Nazım), Çetin Sarıkartal (Paşa), Kadir Çermik (Emmi), İrem Altuğ (Ayşe), Zeynep Kumral (Nedret), Cem Uslu (Metin), Uğur Yıldıran (Kemal), Aytaç Uşun (Meke), Elif Doğan (Hale), İlayda Alişan (Akşın), Ece Yaşar (Karaca), Mustafa Kırantepe (Medet), Doruk Nalbantoğlu (İsa), Ilgaz Kocatürk (Halil), Doğancan Sarıkaya (Acar), Mustafa Üstündağ (Kahraman), Selen Uçer (Ezgi), Emel Dede (Dr. Aylin), Dilan Çiçek Deniz (Sena), Ercan Kesal (İdris Koçovalı) gibi oyuncular yer alıyor.

BARIŞ ARDUÇ ÇUKUR'DA

Çukur'un 16 Mart 2020 Pazartesi günü ekrana gelen 92. bölümünde, ünlü oyuncu Barış Arduç da yer aldı. Nejat İşler'in canlandırdığı Çağatay Erdenet'in kardeşi Arık Böke Erdenet olarak dizide boy gösteren 33 yaşındaki oyuncunun, projede konuk oyuncu mu yoksa daimi oyuncu mu olarak yer alacağı belirsizliğini koruyor. Sosyal medyada yapılan değerlendirmelere göre, Nejat İşler'in karakteri Çağatay Erdenet'in diziden ayrılarak yerine Barış Arduç'un canlandırdığı Arık Böke Erdenet'in geleceği tahmin ediliyor. Ancak Barış Arduç'un diziye dahil olduğu 16 Mart'tan beri yeni bölüm yayınlanmadığı için hem dizinin, hem de oyuncuların akıbetleri belirsizliğini koruyor.

YAMAÇ KOÇOVALI, ARIK BÖKE ERDENET İLE TANIŞIYOR

ÇUKUR GAZAPİZM UNUTULACAK DÜNLER VAR

Ünlü rap şarkıcısı Gazapizm'in şubat ayında çıkardığı albümünde yer alan Unutulacak Dünler isimli şarkısı, Çukur dizisinin 89. bölümünde kullanıldı. Şarkının çaldığı sahne, diziseverler ve Gazapizm hayranları tarafından beğeniyle karşılandı.

DİĞER HABERLER
Koronavirüs kısıtlamaları ne zaman sona erecek?
HES kodu nasıl alınır?
İşte 81 ilde seyahat edilebilen izin belgesini almanın yolu
Kadına şiddet Türkiye'de azaldı
Uzaktan sınavlar nasıl yapılacak?
28 Şubat'ın Genelkurmay Başkanı vefat etti
Pelikanı kullananlar şimdi bakanları hedef alıyor