Back To Top

Diğer Denizli Haberleri

(Özel) ‘Neşeli Günler’ filmi Denizli’de gerçek oldu
(Özel) ‘Neşeli Günler’ filmi Denizli’de gerçek oldu Yeşil Çam’ın klasikleri arasında yer alan ‘Neşeli Günler’ filmi Denizli’de gerçek oldu.
Başkan Zolan muhtarlarla bir araya geldi
Başkan Zolan muhtarlarla bir araya geldi Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı, 19 Ekim Muhtarlar Günü etkinlikleri kapsamında Muhtarlar Derneği Denizli Şubesi ve Denizli Büyükşehir Muhtarlar Derneği....
GEKA çiftçileri yakından ilgilendiren ’o’ projeyi onayladı
GEKA çiftçileri yakından ilgilendiren ’o’ projeyi onayladı Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA), Çivril İlçeTarım ve Orman Müdürlüğü tarafından hazırlanan “Çiftlik Hayvanlarında Güncel Teşhis Ve Tedavi Yöntemleri” konulu eğitim....
Pamukkale Belediyesi Meclisi’nden harekata destek açıklaması
Pamukkale Belediyesi Meclisi’nden harekata destek açıklaması Denizli Pamukkale Belediye Meclisi, olağanüstü toplanarak Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Suriye’nin kuzeyine düzenlenen Barış Pınarı Harekâtı’na destek verdi.
Yıldız toplumda oluşturmak istedikleri polis profilini anlatarak:
Yıldız toplumda oluşturmak istedikleri polis profilini anlatarak: Denizli İl Emniyet Müdürü Kenan Yıldız, toplumda oluşturmak istedikleri polis profilini anlatarak, “Polis kamu düzenini sağlamakla görevli silahlı kolluk gücüdür.
Denizli’de 2018’de 32 milyon 772 bin metreküp atık su arıtıldı
Denizli’de 2018’de 32 milyon 772 bin metreküp atık su arıtıldı Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) Denizli’nin 2018 yılındak belediye atıksu istatistiklerini yayınladı.
Sopayla acımasızca dövülen köpek artık ‘Mutlu’ olacak
Sopayla acımasızca dövülen köpek artık ‘Mutlu’ olacak Denizli’de bir şahıs tarafından bahçesine girdiği gerekçesiyle sopayla acımasızca dövülen ve ardından Büyükşehir Belediyesi Sokak Hayvanları Barınma, Rehabilitasyon....
26 yaşındaki engelli hastanın çenesinin altından 38 cm büyüklüğünde tümör çıkarıldı
26 yaşındaki engelli hastanın çenesinin altından 38 cm büyüklüğünde tümör çıkarıldı Denizli’de 26 yaşındaki konuşma engelli hastanın çenesinin altından 38 santimetre (cm) büyüklüğünde tükürük bezi tümörü alındı.
Sokak köpeğini sopa ile acımasızca dövdü
Sokak köpeğini sopa ile acımasızca dövdü Denizli’de bir sokak köpeğinin bir şahıs tarafından bahçesine girdiği gerekçesi ile sopayla acımasızca dövülmesi, cep telefonu kamerası ile kaydedildi.
Dünya Gıda Günü’nde açlık ve obezite ile ilgili çarpıcı veriler açıklandı
Dünya Gıda Günü’nde açlık ve obezite ile ilgili çarpıcı veriler açıklandı Denizli İl Tarım ve Orman Müdürlüğünden yapılan açıklamada, dünyada her 9 insandan birinin aç olmasına karşın, 670 milyon yetişkin ve 120 milyon çocuk olmak üzere....
Pamukkale Belediyesi ’Barış Pınarı Harekatı’ dolayısı olağanüstü toplanacak
Pamukkale Belediyesi ’Barış Pınarı Harekatı’ dolayısı olağanüstü toplanacak Denizli Pamukkale Belediye Meclisi, Suriye’nin kuzeyinde PKK/YPG/PYD ve DEAŞ terör örgütlerine karşı başlatılan Barış Pınarı Harekatı’nın desteklenmesi konusunda,....
Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin web sitesi yeni yüzüyle hizmette
Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin web sitesi yeni yüzüyle hizmette Denizli Büyükşehir Belediyesinin resmi internet sitesi olan www.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN