Back To Top
Buldan Belediyesi’nden ‘Askıda Ekmek’ uygulaması

Buldan Belediyesi’nden ‘Askıda Ekmek’ uygulaması

Buldan Belediyesi’nden ‘Askıda Ekmek’ uygulaması
- A +

Buldan Belediyesi ilçede ekmek alacak durumu olmayan ve atık ekmek kutularından ekmek toplayan vatandaşlara katkıda bulunmak için fırıncılarla birlikte ‘Askıda Ekmek’ uygulaması başlattı

Denizli’nin Buldan ilçesinde başlatılan uygulama ilçe belediyesinin sosyal medya hesaplarından duyuruldu. Hesaplardan yapılan açıklamada, Belediyesi olarak, ilçemizdeki fırıncılarımız ve hayırsever vatandaşlarımızın katkıları ile “Askıda Ekmek” uygulaması başlattık. Gerçekten ihtiyacı olan, evine bir ekmek alacak parası olmayan vatandaşlarımıza katkıda bulunmak amacıyla başlattığımız bu uygulama ile sosyal belediyecilik alanında yeni bir çalışma başlatmış bulunuyoruz. Vatandaşlarımızdan ricamız, bu uygulamadan gerçek ihtiyaç sahiplerinin yararlanması ve ihtiyacından fazla ekmek almamasıdır. Kampanyaya destek veren fırıncılarımıza ve katkıda bulunan hayırsever vatandaşlarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Ekmek dolabımız, Belediyemiz girişinde, sosyal market önündedir” denildi.

DENİZLİ/İHAX

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN