Back To Top
Vali Güzeloğlu yapımı tamamlanan cami açılışını yaptı

Vali Güzeloğlu yapımı tamamlanan cami açılışını yaptı

Vali Güzeloğlu yapımı tamamlanan cami açılışını yaptı
- A +

Diyarbakır Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Hasan Basri Güzeloğlu, Bağlar ilçesinde yapımı tamamlanan Hacı Abdurrahman Enç Çenakçi Camisinin açılışına katıldı

Vali ve Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Hasan Basri Güzeloğlu, Sur İlçe Kaymakamı Abdullah Çiftçi, Bağlar İlçe Kaymakamı Nihat Karabiber, Emniyet Müdürü Şükrü Yaman, İl Müftüsü Yavuz Selim Karabayır ve çok sayıda vatandaş ile birlikte yakın zamanda tamamlanan Hacı Abdurrahman Enç Çenakçi Cami açılışını yaptı. Cuma namazı öncesi cami kapısı girişinde, İl Müftüsü Yavuz Selim Karabayır’ın dua okumasıyla başlayan açılış etkinliğinde Vali Güzeloğlu, protokol ile birlikte açılış kurdelesini kesip hayırlara vesile olmasını diledi. Açılışın ardından Güzeloğlu, protokol ile birlikte Cuma namazını eda etti.

Namaz sonrası çocukların yoğun ilgisi ile karşılaşan ve bir süre çocuklarla sohbet eden Güzeloğlu, Büyükşehir Belediyesi’nden beklentilerini sordu.

DİYARBAKIR/İHAX

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN