01.04.2020  01:10
SON GÜNCELLEME: 
08.04.2020  14:34
KAYNAK: 
KARAR

Doğduğun Ev Kaderindir neden yok? Doğduğun Ev Kaderindir bu hafta da yayınlanmayacak

TV8'in ses getiren dizilerinden biri olan Doğduğun Ev Kaderindir bu hafta neden yok? Yayınlandığı günden beri yoğun ilgiyle takip edilen Doğduğun Ev Kaderindir 12. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Diziseverler, Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölüm ne zaman saat kaçta?, Doğduğun Ev Kaderindir full izle linkini ve diğer detayları haberimizde bulabilirsiniz...

+
-

Son bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitleyen Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin, bu akşam yayınlanması gereken 12. bölümü ekrana gelmeyecek. Doğduğun Ev Kaderindir'in yerine Survivor 2020 Ünlüler-Gönüllüler yeni bölüm yayınlanacak. Peki, "Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölüm neden yok?", "Doğduğun Ev Kaderindir 12. bölüm fragmanı yayınlandı mı?", "Doğduğun Ev Kaderindir son bölüm neler oldu?" Detayları KARAR.com okurları için derledik...

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR YENİ BÖLÜM NEDEN YOK?

Bu akşam yayınlanması planlanan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin 12. bölümünün ne zaman yayınlanacağı henüz bilinmiyor.

Kanal yönetiminden veya yapımcı firmadan henüz resmi bir açıklama gelmese de ölümcül koronavirüs salgını nedeniyle birçok dizi setinde olduğu gibi Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin çekimlerinin de durdurulması nedeniye bu akşam yeni bölüm yayınlanmayacak.

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR YENİ BÖLÜM NE ZAMAN SAAT KAÇTA?

Gerçek hayatta yaşanan hikayeden yola çıkarak hazırlanan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin 12. bölümünün ne zaman yayınlanacağı belirsizliğini koruyor... Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölüm tarihi belli olduğu takdirde sitemizden öğrenebilirsiniz.

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR 12. BÖLÜM FRAGMANI

Geçtiğimiz yılın sonunda ekranlara gelmeye başlayan ve kısa sürede beğeni toplayan Doğduğun Ev Kaderindir 12. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölüm fragmanı paylaşıldığı takdirde haberimizde bulabilirsiniz.

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR 11. BÖLÜM 1. FRAGMAN

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR 11. BÖLÜM 2. FRAGMAN

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR 11. BÖLÜM ÖN İZLEME

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR FULL İZLE

TV8'in yeni bölümleri merakla beklenen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir'in tüm bölümlerini buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR YENİ BÖLÜM NELER OLACAK?

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin 12. bölümüne dair henüz herhangi bir bilgi paylaşılmadı. Yapımcı firma veya kanal yönetiminden Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölüm ilgili bilgiler paylaşıldığı takdirde haberimizde bulabilirsiniz.

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Doğduğun Ev Kaderindir 11. bölümde; Mehdi'nin gözünü açmasıyla birlikte, ailenin üzerindeki kara bulutlar dağılır. Herkes bunun mutluluğunu yaşarken, Zeynep'in aklında bazı soru işaretleri vardır.

Mehdi, hayatının en büyük gerçeğine ulaşırken; evdeki bayram havası da yerini bir anda büyük hesaplaşmalara bırakır. Emine, Faruk ile ilişkisini herkesten gizli yürüttüğünü düşünür. Ancak hiç ummadığı anda, önüne büyük bir engel çıkar.

Zeynep, aşkı ve vicdanı arasında sıkışıp kalır. Kaderi onu Mehdi'den ayıracak mıdır?

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR KONUSU NEDİR?

Zeynep, iki farklı hayatı ve ondan beklentileri bambaşka olan anneleri arasında sıkışıp kalmış, genç bir hukuk öğrencisidir. Bir taraftan öz annesinin fedakarlıkları altında ezilirken, diğer taraftan da öbür annesinin onun için kurduğu hayalleri sırtlanmaya çalışır. Yıllardır iki taraf arasındaki dengeleri korumaya çalışırken, Zeynep gerçekte kim ve hangi ailesinin kızı olduğunu sorgulamaya devam eder. Bu, Zeynep'in cevabını bir türlü bulamadığı, yegâne sorudur.

Mehdi, önce ailesinin sonra mahallesindekilerin sorumluluğunu üstlenmiş, herkesin güvenle sırtını yasladığı, cesur, fedakâr ama bir o kadar da yalnız bir adamdır. Herkesin sevgisini böylesine kazanmışken, bir annesininkine layık olamaz. Mehdi'nin içinde öyle bir boşluk oluşur ki, orayı da babasının intikamıyla doldurmaya çalışır. Annesi; oğlunu içine düştüğü karanlıktan kurtarmak için, bir an önce mahalleden biriyle evlendirmeye karar verir.

Zeynep'in doğum gününde, erkek arkadaşı Faruk'tan aldığı evlenme teklifi; aslında onu adım adım Mehdi'ye yaklaştırmaktadır. Artık öz annesinin fedakarlıklarının karşılığını ödeme vakti gelmiştir. Zeynep bir kez daha hayatın planlardan değil, başa gelenlerden ibaret olduğunu anlayacak, kaderi onu yeniden doğduğu eve sürükleyecektir. Mehdi ve Zeynep yaralarını beraber iyileştirmeye çalışırlarken, birbirlerinin evi olma yolunda da mücadele edeceklerdir.

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR OYUNCU KADROSU KİMLER VAR?

Yapımcılığı OG Medya'nın üstlendiği, Gülseren Budayıcıoğlu'nun Camdaki Kız romanından televizyona uyarlanan, senaryosunu Eylem Canpolat'ın yazdığı, yönetmen koltuğunda Onur Güvenatam'ın oturduğu Doğduğun Ev Kaderindir oyuncu kadrosunda; Demet Özdemir (Zeynep Göksu), İbrahim Çelikkol (Mehdi Karaca), Engin Hepileri (Faruk Yılmazoğlu), Zuhal Gencer (Sakine Göksu), Kazım Sinan Demirer (Bayram), Senan Kara (Nermin), Nail Kırmızıgül (Ekrem), Zeynep Kumral (Müjgan), Elif Sönmez (Cemile), Mehmet Korhan Fırat (Celal), Helin Kandemir (Kibrit), Emir Talha, Fatih Koyunoğlu (Nuh), Naz Göktan (Emine), Kayra Zabcı, Nurşim Demir, Cengiz Aydoğan, Alp Akar, Hülya Duyar, İncinur Sevimli, Sultan Köroğlu Kılıç, Hilal Uysun, Ali Oğuz Şenol, Ayça Erturan, Kaan Taşaner gibi isimler yer alıyor.

DİĞER HABERLER
İBB daha fazla yardım talebi toplayamayacak
Sağlık çalışanlarına 3 ay daha ücretsiz
Erdoğan, Tokayev ve Nazarbayev ile görüştü
3 yıl vaktimiz var
Komşu kavgasında 2 ölü, 3 yaralı
Ekmek almaya giden çocuk vuruldu
Hastane izni alıp akrabalarına gittiler