Domuz bağı ile bağlayıp ölüme terk ettiler!

Domuz bağı ile bağlayıp ölüme terk ettiler!

Hırsızlık için girdikleri evde tek yaşayan yaşlı kadını domuz bağı ile bağlayan zanlılar, bir miktar para ve televizyonu alarak kaçtı. Domuz bağı ile bağlandıktan sonra çuvala konulan yaşlı kadın hayatını kaybetti.

Ordu'nun Korgan ilçesinde evde tek yaşayan yaşlı kadın, domuz bağı ile bağlanıp çuvala konulmuş halde ölü bulundu. Yaşlı kadının bazı eşyalarının çalındığı öğrenildi.

Sarıaliç Mahallesi'ndeki evinde tek yaşayan Makbule Sarı'dan (74) haber alınamaması üzerine yetkililere bilgi verildi. Yapılan inceleme sonrası yaşlı kadının elleri ve ayakları domuz bağı ile bağlanarak çuvala konulduğu ve çuvalın da dikilerek, ölüme terk edildiği, evinde ise hırsızlık amaçlı olduğu düşünülen eşyaların kurcalandığı fark edildi. Yapılan çalışma sonrası evden televizyonun çalındığı bilgisine ulaşılırken, ekipler konuyla ilgili geniş çaplı soruşturma başlattı.

ÇUVALA KONULUP ÇIKAMASIN DİYE DİKİLMİŞ

Sarıaliç Mahalle Muhtarı Mustafa Bilgi, akşam saatlerinde kendilerine gelen ihbar üzerine bulunduklarını söyledi. İçeri girildiğinde gördüklerinin karşısında şoke olduklarını aktaran Muhtar Bilgi, "İlk defa böyle bir şey görüyoruz. Her tarafı bağlı, çuval ve çarşaf içerisine konulmuş bir de üzerine dikilmiş. Sonrasında olay yeri ekipleri geldi ve incelemeler devam ediyor. Bir miktar paranın çalındığı söyleniyor ve ev talan olmuş. Kadını etkisiz hale getirince bütün eşyaları dökmüşler. Evinden televizyonunu da götürmüşler" dedi.

Hayatını kaybeden kadının cenazesi otopsi için gönderilirken, Cumhuriyet savcısı ve polis ekipleri konuyla alakalı geniş çaplı soruşturma yürütüyor.

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN